Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Zayebiście cieszy mnie, że sprawiłem sobie w końcu Battlefielda <3 Powoli przechodzę kampanię, wbiję trofea i nie mogę się doczekać, aż wpadnę do multi :D Za tydzień czy dwa biorę chyba nową FIFĘ pod koniec września beta The Crew, na początku października Driveclub w plusie. Nie mogę się doczekać, będzie spoko jesień :D

 

A złoszczą mnie trofea za multi w BF4. W tej grze powinno ich być więcej :confused:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

może i nie ma bo ja w demo gram cały czas ;P

ale zaraz masz Fife 15 później nba2k15 zaraz potem assasyn i gta v i jak dla mnie to wystarczy gier na ten rok ;) a fifka wygląda naprawdę fajnie na ps4 no i jeszcze trzeba doliczyć ps plus na rok niestety żeby pograć z ludźmi ;)

 

a i jeszcze czekam na red dead redemption 2 ;) oby wyszło było by bajecznie bo 1 na ps3 zrobiłem na 100% bez żadnych kodów ;)

dział ps4 to niezła wylęgarnia rodzynów, ale spina mersiego o obrażanie uncharted wygrywa temat

 

5jOst7x.png

 

a i januszowaniem jest jechanie dobrych gier po kilku latach, przy których na premiere hajtujący sam zapewne walił do tej gry konia, i żeby być takim alternatywnym ciśnie że Unchartedy są chuyowe, bo srak, hipsterki śmieszne hohoho

 

nie lubisz jakieś gierki = jesteś podludziem iksde

Odnośnik do komentarza

Jak bede mial syna, dam mu na imie Janusz i kupie mu call of duty i gta zeby mial grania na caly rok. Za PS plus placic nie bedziemy, tylko chodzic po ludziach z gierka pod pretekstem wizytyw towarzystkiej i szukac łosi co kupili plusa i tam se bedziemy pizgac huehue.

Odnośnik do komentarza

Do niezwykle zacnej kategorii januszy gejmingu chciałbym dziś zgłosić osoby rzucające się na bandwagon ekscajtu nad zapowiedziami gier, których poprzedników nigdy nie ukończyli, pod wpływem hajpu innych graczy (najlepsze i zarazem najsmutniejsze przykłady ostatnich lat to nadchodzące Wiedźmin 3 i MGS V). Co gorsza na propozycje ukończenia choć części poprzednich odsłon odpowiadają niechęcią wobec starego typu rozwiązań gameplayowych, nadrobieniem znajomości fabuły poprzez wikipedie/ youtube itp. dewiacje. Sorry, Fenomenu takich produkcji się nie da się doświadczyć jedynie w teorii i biernie oglądając. Na VII generacji można ich było napotkać po zapowiedziach MGS4, czy God of War 3; "Jezu, Panie! Jak to wygląda, cyklopy się leje w HD". Niestety ostatnimi laty napotykam ich coraz częściej. 

 

Mam nadzieję że pomogłem.

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ty no, ale nawet jakbym skończył tylko mgsa na szaraku (albo i nawet nie to) to co jak widzę jakie zaje.biste narzędzie do opowiadania historii wynalazł sobie kojima (fox-engine) i jaki klimat bije z tych trailerów phantom pain to co, nie miałbym prawa się jarać? zabraniasz ludziom jarania się bloodborne jak widzą ten brudny, wiktoriański londyn, a o soulsach słyszeli tylko legendy? jak całe życie ludki sobie spędziły z konsolami sony, a teraz widza pierwszego multiplarformowego wieśka, a książki sapkowskiego znają na pamięć to nie mają prawa tasować się na samą myśl, że sobie w lutym wreszcie pograją?

 

c'mon...

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

W przypadku Wieśka u nas jest swego rodzaju patologia. Większość napotkanych januszy twierdzi, że każda część gry jest za(pipi)ista, a po dłuższej rozmowie okazuje się, że dany osobnik przeczytał połowę Miecza Przeznaczenia, a z gry, to widział jedynie śmieszne teksty Zoltana na You Tube.

 

Bo ani jedynka czy dwójka nie była na playstation.

Odnośnik do komentarza

Może chodzi o to, że niektórych gier po prostu nie wypada nie przejść. :) Zwłaszcza, że nieznajomość poprzednich części w przypadku wymienianych serii sprawia, że dużo się traci, lub po prostu nie rozumie się poszczególnych wydarzeń.

 

Tymbardziej, że w tym temacie zapewne zostało już ustalone, że nieznajomość np. FF7 czy MGS z miejsca tworzy z osoby janusza.

 

Bo ani jedynka czy dwójka nie była na playstation.

Obie te gry kosztują grosze, większość komputerów jest w stanie je pociągnąć. Zwłaszcza jedynkę. Dla chcącego nic trudnego. Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

ty no, ale nawet jakbym skończył tylko mgsa na szaraku (albo i nawet nie to) to co jak widzę jakie zaje.biste narzędzie do opowiadania historii wynalazł sobie kojima (fox-engine) i jaki klimat bije z tych trailerów phantom pain to co, nie miałbym prawa się jarać? zabraniasz ludziom jarania się bloodborne jak widzą ten brudny, wiktoriański londyn, a o soulsach słyszeli tylko legendy? jak całe życie ludki sobie spędziły z konsolami sony, a teraz widza pierwszego multiplarformowego wieśka, a książki sapkowskiego znają na pamięć to nie mają prawa tasować się na samą myśl, że sobie w lutym wreszcie pograją?

 

c'mon...

 

Bloodborne to akurat zły przykłąd, bo to jedynie duchowy następca Soulsów, podobnie jak dyptyk Dark Souls, który nie ma żadnego powiązania fabularnego z Demon's. Ja sam zabrałem się za niego jedynie aby sprawdzic czy odnajdę się w tej mechanice i nie żałuje bo to wykurfisty tytuł.

Odnośnie MGS wyraźnie napisałem że nie ukończyli żadnej części, a świata Wiedźmina nie znają w ogóle (czytaj także z książek). Jaranie się to jedno i zabranianie go faktycznie podpada pod faszyzm, ale jaranie się w połączeniu z reakcjami w rodzaju "gameplay/ grafika poprzednich części mnie zniechecają" to już zasłużony full janusz mode over 9000. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

ty no, ale nawet jakbym skończył tylko mgsa na szaraku (albo i nawet nie to) to co jak widzę jakie zaje.biste narzędzie do opowiadania historii wynalazł sobie kojima (fox-engine) i jaki klimat bije z tych trailerów phantom pain to co, nie miałbym prawa się jarać? zabraniasz ludziom jarania się bloodborne jak widzą ten brudny, wiktoriański londyn, a o soulsach słyszeli tylko legendy? jak całe życie ludki sobie spędziły z konsolami sony, a teraz widza pierwszego multiplarformowego wieśka, a książki sapkowskiego znają na pamięć to nie mają prawa tasować się na samą myśl, że sobie w lutym wreszcie pograją?

 

c'mon...

 

Bloodborne to akurat zły przykłąd, bo to jedynie duchowy następca Soulsów, podobnie jak dyptyk Dark Souls, który nie ma żadnego powiązania fabularnego z Demon's. Ja sam zabrałem się za niego jedynie aby sprawdzic czy odnajdę się w tej mechanice i nie żałuje bo to wykurfisty tytuł.

Odnośnie MGS wyraźnie napisałem że nie ukończyli żadnej części, a świata Wiedźmina nie znają w ogóle (czytaj także z książek). Jaranie się to jedno i zabranianie go faktycznie podpada pod faszyzm, ale jaranie się w połączeniu z reakcjami w rodzaju "gameplay/ grafika poprzednich części mnie zniechecają" to już zasłużony full janusz mode over 9000. 

 

 

okej tu się zgodzę. chciałem tylko zaapelować o nie odbieranie ludziom prawa do ekscytowania się nadchodzącymi gierkami bo to zakrawa o paranoję i fedora mode over 9000. analogicznie powiem ci, że ja zabrałem się za pw właśnie żeby poznać mechanikę jaką najprawdopodobniej będzie rządzić się phantom pain i po tym jaki potencjał widzę w rozszerzeniu formuły jaranko wzrosło jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...