Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Do mate5 i blubera, jak macie takiego zeza to może i możecie czytać tekst i oglądać to co się dzieje, ja mam tylko nadzieje że pamiętacie z lekcji biologi że mózg potrafi się skupić tylko na jednej czynności naraz. W momencie oglądania filmu po prostu przerzucacie się z samego obrazu ogólnego na tekst i tym samym gubicie całkowicie tło filmu i nie zauważacie szczegółów ów tła.

 

No ale wy wiecie lepiej xD

 

Ale Was zmiażdżyłem hipsterzy. 

No nie wiem :) Jestem osobą niesłyszącą od urodzenia i zawsze oglądam filmy/seriale z napisami z wiadomych względów. Więc gadanie, że "przerzucacie się z samego obrazu ogólnego na tekst i tym samym gubicie całkowicie tło filmu i nie zauważacie szczegółów ów tła" jest absolutną i totalną bzdurą. Chłopie, ja nie tracę ogólnego tła - jestem po prostu lepsza od ciebie, lepiej w tym wyćwiczona - jak to mówią - "praktyka czyni mistrza" ;) PS. To jak radzisz sobie w kinie? Pozdrawiam!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem sporo telefonów od Januszy bazarowych chcących okazyjnie wyrwać sprzedawaną przeze mnie PS4, żeby tylko coś urwać, a się nasłuchałem. Ciekawiło mnie czy którykolwiek chce kupić dla siebie czy na Handel. 

 

Czy ci growi Janusze w ogóle grają czy tylko czytają o grach i nimi handlują.

Odnośnik do komentarza

janusz gamingu gra przedewszytskim w Fife, Battlefielda i COD'a ew. coś co ma reklamy w TV(czyli gierki Ubi, jakieś Diablo, czy inne TLOU)

 

janusz gamingu narzeka że nie ma czasu na granie ale codziennie jest online na PSN i gra 3 godziny meczyki w Fife a potem mapki w CODzie lub BF'ku ze 2 godziny zależnie od nastroju

 

janusz gamingu jest wierny jednej platformie(najczęściej jest to Playstation, ale są też Xboxowe przypadki)

 

janusz gamingu nie szanuje nintendo używając argumentu że w mario to on grał jak miał 6 lat a nie będzie jak ma 26(prawdziwy sądny wiek, normalnie stary koń)

 

janusz gamingu nie lubi 'gier z duszą'. uważa je za infantylne, dla dzieci i pedałów. nie przeszkadza mu to w napierdalaniu do żołnierzyków czy innych kosmitów z amerykańską flagą w tle pomimo tego, że jest jeszcze bardziej infantylne.

 

janusz gamingu uważa że gry Naughty Dog to najlepsze historie opowiedziane w grach.

 

janusz gamingu aktywnie udziela się na facebook'u Xboxa lub Playstation Polska.

 

janusz gamingu ma parcie na nowe tytuły. tytuły które są starsze niż rok uważa za gów.no

 

dobra koniec już, mógłbym tak do jutra :confused:. co się dzieje z tym gejmingiem :confused:

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza

 

Janusze gamingu nie chcą głosować w Super Rankingu 7 Generacji, twierdząc że to nie ma sensu, albo że Uncharted 2 jest złe.

Janusze głosują na gry 7 generacji grając tylko na ps3 i wsadzaja uncharted w top5.

 

 

A co z tymi, którzy grali na obu, lub więcej sprzętach i mimo ją tam wstawiali? 

Nie chcę rozbijać teorii spiskowych, ale gdyby wziąć na poważnie gadkę o umieszczaniu U2 w top 5 jako wyznacznik januszostwa, to wyszło by że na dzień dzisiejszy 80% użytkowników forum to Janusze (patrz: temat super ranking VII generacji). Włącznie z x-botami. 

Więcej; Januszami gameingu było by ok. 60% z trzydziestu developerów, których Top 5 sprezentowano w CW. <mindfuck>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...