Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piernicze, ale osoba, ktoa sprzedala mu te uzywke prawdopodobnie kupila nowke i za kase z 2-3 sprzedanych uzywek kupi kolejna nowke i wychodzi na to samo.

Zakladanie, ze ktos kupujac uzywke za 60zl kupilby nowke, gdyby nie bylo uzywek, jest jak zakladanie, ze ktos kupilby mercedesa jakby nie bylo opli.

 

No własnie słowo klucz to prawopodobnie, masa ludzi jedzie tylko na używanych grach i spoko mi to nieprzeszkadza, ale zgrywanie świętoszka i pucowanie się na forum, że się nie sciąga gier kiedy sciąga się inne rzeczy albo kupuje się używane gry jest słabe. To tak jakbym poszedł do sklepu i ukradł bułkę, ale czekolade kupił.

Odnośnik do komentarza

Podłymi januszami są również sprzedawcy w sieciówkach, posiadający wiedzę na temat obsługiwanego stoiska na poziomie janusza+, którzy powiedzą drugim januszom wszystko, co Ci chcą usłyszeć. Byleby tylko daną grę opchnąć. Są także wyjątkowo wredni januszowie, którzy specjalnie będą namawiać do kupna gorszego/starszego/tańszego tytułu niż uprzednio upatrzony. Byleby tylko się pozbyć tego, co mu zalega na półce.

Odnośnik do komentarza

Podłymi januszami są również sprzedawcy w sieciówkach, posiadający wiedzę na temat obsługiwanego stoiska na poziomie janusza+, którzy powiedzą drugim januszom wszystko, co Ci chcą usłyszeć. Byleby tylko daną grę opchnąć. Są także wyjątkowo wredni januszowie, którzy specjalnie będą namawiać do kupna gorszego/starszego/tańszego tytułu niż uprzednio upatrzony. Byleby tylko się pozbyć tego, co mu zalega na półce.

 

kiedyś takiego delikwenta przygasiłem, jak przekonywał jakiegoś typa do kupna nowego asasyna, używając przy tym słów ''niesamowity'', ''najlepszy'' czy ''przepiękny''.

Odnośnik do komentarza

o, bym zapomniał - wchodzą na ppe

 

Chcesz straciś darmową prenumeratę kolego?

 

 

Co do piractwa, większość gier w które gram są oryginalne, muzyka w większości ze spotify, filmy kradnę. Dostęp do kultury nigdy nie był prostszy dla biednych (ale wystarczająco bogatych żeby mieć dostęp do internetu), więc zamierzam z tego korzystać, nawet jeśli czyni mnie to przestępcą.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

nadużywają epitetów - epicki, miodny, filmowy, fajny

 

80% rynku to dla niego action-adventure

 

"mroczny", "dorosły".

 

 

Kto napisał, że chciałby "mrocznego, dorosłego metroida" (jak to ku.rwa śmiesznie brzmi)? Żartowałeś z tego kilka razy już.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Chociaż przyznaje, oglądam filmy w necie, ale takie, których nie ma już w kinie, albo są cieżko dostępne. Filmów na DVD, ani Blu-Rayu nie zbieram, więc nie kupuję.

Jesteś rakiem nie przyczyniasz się do rozwoju branży filmowej. Takie jeszcze pytanie kupujesz używane gry na ps3 czy tylko nówki?
Przyczyniam sie do rozwoju branży filmowej, bo chodze do kina. A co do gier, kupuję nówki i używki, ale akurat kupywanie używek jest legalne, więc słaby strzał, kolego.

Dla mnie to samo co sciągnie z torrenta bo kase jakiś kanabis dostanie a nie twórca gry, ale usprawiedliwiaj się dalej.

To nie to samo, bo używkę ktoś kiedyś kupił nową, a że gry są drogie na premierę, więć kupowanie używek nie szkodzi aż tak bardzo producentowi. Rynek wtórny jest prawie w każdej branży, a producenci regulują sobie jego wpływ cenami produktów.

 

Z resztą, jaki ja mogę mieć w pływ na cokolwiek, jeśli przez ostatni rok kupiłem 2 nowe gry i 2 wymieniłem na używkę...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...