Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Czym charakteryzuje się janusz gamingu? Nie przenośmy tu cw i nie piszmy, że gra na xone czy ps4. Moim zdaniem typowy janusz gamingu posiada kolekcję indyków i zachwyca się produkcjami typu proteus. Może i pasowałoby do wkp, ale uznałem żeby pozostawić ten dział wolny od gier. Chyba że uznacie inaczej to proszę przenieść.

Odnośnik do komentarza

Janusz gamingu gra w FIFA na PS3 korzystając z DUAL SHOCKA sprowadzonego z DEAL EXTREME lub ALLEGRO (haha! frajerzy kupujo za 180zł pady jak za 40zł można takiego samego!).

Pije piwo HARNAŚ lub ŻUBR (jeśli jest xbotem), miłośnicy strzelanek typu Gears of War/Battlefield szczególnie upodobali sobie bicie żon, ignorowanie płaczących dzieci (e tam, zaraz przestanie), opowiadanie innym graczom historii jak to kogoś pobili na ulicy, czy o tym, że mają cały tydzień nocki.

Często chodzi do lombardu/komisu po nowe gry biorąc swoje starocie na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Janusz w indyki? Janusz to gra w CoD, Fifę i może jakieś Uncharted. Janusz nie ma czasu na myślenie i granie w gry niszowe, bo ma kredyt na 30 lat, żonę i dzieci. Janusz jak gra, to koniecznie z piwem. Janusz uważa też, że to co on kupił jest najlepsze, a wszystko inne to szajs z Chin. Janusz oczywiście gra na easy, bo 'nie ma czasu na gry' i 'interesuje go tylko fabuła' aka cinematyk ikspirjens. Janusz oczywiście już dawno nie ma skilla w łapach od tego piwska, dlatego każdy kto z nim wygrywa sesje on-line to hakier, nolajf albo inna gimbaza. 

THIS

 

dodam jeszcze że nie potrafi rozwinąć skrótów GTA, NFS, GOW itd. cebulakuje na wszytkim: Kupiłem konsole za 1700ZŁ! to JA MAM JESZCZE GRY KUPOWAC! PO 250zł?! NIEDOCZEKANIE!, przejedzie po dany tytuł z całą rodziną do drugiego województwa bo dany tytuł jest 3zł tańszy niż w pobliskim sklepie, to ten co zawsze robi największą trzode na dużych promocjach w sklepach.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem nim.

Co roku kupuje Fife,coda,bfa.Nigdy nie sprzedaje gier praktycznie.

Zamiast przejść jakąś gre,zachowuje się jak down i wole zabijać ludzi w gta albo RdR.

Nie czytam żadnych recenzji,bardziej do kupna gier zachęca mnie marketing.

I pomyśleć,ze za czasów ps2 moimi ulubionymi grami były silent hill the room i yakuza.

Upadek na same dno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znam jednego Janusza Gamingowego. Ma wielką plazmę, PS3, ale jak mówi nie ma czasu na granie, no chyba, że FIFA, albo SINGSTAR przy flaszce. Pożyczyłem mu Last Of US, to mówił, że słabe, ale pograł pierwsze 10 minut (nawet nie ukończył tego prologu). W ogolę, seria Uncharted też mu się nie podobała, ale widziałem jak gra: nie używa prawej gałki do obracania kamerą. Sterowanie gałami jest dla niego za trudne, wszak całe życie grał mychą i klawiaturą. Tylko FIFA, albo SINGSTAR, albo BUZZ, a nie sorry, może on jest po prostu casualem? Czym się różni Janusz od casuala? Janusz to gość który musi być na czasie z nowinkami technologicznymi (kupuje wszystko jak leci), ale go to nie kręci?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Moim zdaniem typowy janusz gamingu posiada kolekcję indyków i zachwyca się produkcjami typu proteus.

 

haha co

 

 

Janusze gejmingu to takie typy, które jak widzą izometrycznego rpg to komentują "jakieś klikanie myszką i czytanie tekstu lol, idę pograć w bfa/coda/uncharted"

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz zobaczyć polskiego Janusza Gamingu, wystarczy wejść na profil Playstation Polska. Tam są najbardziej sztampowe, standardowe, podręcznikowe przykłady sztuki Januszostwa. Ocenianie gry po obrazku z google czy nazywanie indyków "gó.wno, w Contrę grałem 20 lat temu" na porządku dziennym. Za to jaranko WD czy Destiny ciągle obecne, choć nikt do końca nie wie czemu. Chyba dlatego, że inni się jarają.

 

Albo wystarczy zobaczyć, jak ktoś wypowiada tytuł Duke Nukem. Bo każdy Janusz jakiego znam, mówi to tak, jak się pisze. I jest mi wtedy bardzo przykro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.