Skocz do zawartości

Remote Play


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Hej. Czy ktoś używa takiego rozwiązania? Noszę się z zamiarem kupienia PS TV w celu używania tego jako alternatywy do grania w gry z PS4 na monitorze z PC jak główny TV będzie zajęty. Nie wiem tylko jak z tą jakością jest? Tak jakbym podpiął PS4 i ustawił 720p ? Czy jednak gorzej. Używałem Remote Play na Samsungu Galaxy S4, na Galaxy Tab 4 7'' i na Huawei G6 tam do jakości się doczepić nie mogłem bo ekran mały tylko nie wiem co będzie jak odpalę to na monitorze 22''.

 

Ktoś używa i może coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam e-koledzy.

 

Podepnę się do tematu: do grania na Vicie w gierki z PS4 nie jest potrzebny net jeśli konsole znajdują się w miarę niedalekiej odległości. Ale co w przypadku tabletów/telefonów (Z2, Z3)? Też można grać bez neta czy jednak jest on wymagany? Napisałem takie pytanie do oficjalnego supportu Sony, ale zlali cieplym moczem.

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witam, ostatnio zakupiłem ps4 pro.

Zauważyłem opcje gry zdalnej i pomyślałem że fajną opcją byłoby przejęcie ekranu konsoli na smartfonie. Zauważyłem też że oficjalna aplikacja działa tylko na xperie od Sony. Szukałem po internecie. Znalazłem sporo portów przerobionych pod wszystkie smartfony z androidem. Niestety żadna aplikacja już nie działa, ponieważ do połączenia wymagana jest aktualizacja apki. Macie jakieś inne/ nowe sposoby na połączenie ps4 do gry zdalnej dla osób które nie posiadają xperii?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie myślałem o tym docelowo jako o graniu tylko ewentualnie coś włączyć na chwilę, odebrać Bounty w destiny, zrobić porządek z itemami itp. Nic wymagającego precyzyjnego sterowania. Opóźnienia natomiast są na tyle wysokie, że mam problem z najechaniem kursorem w odpowiednie miejsce....

Odnośnik do komentarza

Co do wyglądu to normalnie jest minum 720p ale te lagi... Nie wiem z czego to wynika ale będę drążył temat bo mate 10 pro zaraz dostanie androida 10 i będę mógł normalnie DS4 podłączyć

 

Po kilku testach stwierdziłem, że input lag nie jest problemem bo obraz na ekranie TV reaguje bez opóźnienia na sygnał z telefonu tylko jest opóźnienie w obrazie na samym telefonie. Ehhh...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...