Skocz do zawartości

Ostateczne starcie wiodących fast foodów w Polsce.


Zdunek

Finalne starcie Fast Food:  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeżeli musiałbym wybrać, wybrałbym:

    • McDonald's
      33
    • KFC
      47
  2. 2. Ze względu na:

    • Cene
      15
    • Jakość
      22
    • Walory Smakowe
      70


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W McDonaldzie McFlurry w każdym możliwym smaku, Big Mac i fryty.

W KFC stripsy, Longer, swego czasu wpierdzielałem Big Boxy jak je wprowadzili.

 

U mnie to 50/50, ale jeśli już stoję w galerii i miałbym do wyboru dwa stojące przybytki tego typu to skierowałbym się do Colonela.

Dlaczego? 

Bo McDonalda mam praktycznie pod nosem, od łebka.

 

Nie licząc lodów itp, wszystko mi już dawno się przejadło, a KFC kiedyś "nie było" i zaglądam tam nadal rzadziej. 

Najlepsze jest jak ludzie idą do McDonalda kupić kurczakoburgera, a obok KFC... bitch please! Ich pieniądze, ich sprawa.

 

<offtop>

Dla mnie BK, a zwłaszcza Subway to poziom wyżej od nich, a prawdę mówiąc...

... roz....rdala mnie, że ludzie naprawdę wolą to goowno wpierdzielać zamiast pójść do knajpy - chodzi mi o świadomy wybór, duży zapas czas i zamiar wywalenia tam i tak +20-30 zl - czyli równowartość dobrego żarła w odpowiednim lokalu. Ja do McDonalda praktycznie nie wchodzę (tylko McDrive lub galeria przelotem). Nie ma to jak normalna kuchnia, w obadanej/poleconej restauracji/knajpie. 

 

</offtop>

Edytowane przez Zimol
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Wczoraj byłem w Subwayu i to dla mnie najlepszy fast food. Można się najeść ze smakiem, nie ma nadmiaru tłuszczu, czy soli i przede wszystkim, żarcie nie zamula i nie ma się wrażenia, że zjadło się trociny. Jedyny minus taki, że nic poza filet z kurczaka nie jest bezpueczne do jedzenia. Wędliny świecą, a wołowina wygląda jakby ktoś ją jadł już.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ta i te pyszne kluchowate pieczywo w subwayu.Mniam normalnie.Lepiej iść do galerii wypieków i kupić sobie wielką,świeżą kanapkę z szynką i chrupiącymi warzywami za 5,50 zł.

Do tego w subwayu wkurza mnie ten milion pytań przy zamówieniu. Chcę się szybko nażrej do ciężkiej cholery,a nie układać puzzle 10000 elementów. Tak człowiekowi namotają w głowie, że potem płaci za kanapeczke 20zł, bo doliczali po 1,5zł za plasterek pomidora.

 

Z fastfoodów to tylko kebab się liczy. Smaczne, szybkie, sycące i tanie. Kupować tylko od arabów,bo polaczki to żydzą składników(góra surówki ze śladową ilością mięsa) i odgrzewają mięso i pieczywo w niezawodnej mikrofali.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Ta i te pyszne kluchowate pieczywo w subwayu.Mniam normalnie.Lepiej iść do galerii wypieków i kupić sobie wielką,świeżą kanapkę z szynką i chrupiącymi warzywami za 5,50 zł.

Do tego w subwayu wkurza mnie ten milion pytań przy zamówieniu. Chcę się szybko nażrej do ciężkiej cholery,a nie układać puzzle 10000 elementów. Tak człowiekowi namotają w głowie, że potem płaci za kanapeczke 20zł, bo doliczali po 1,5zł za plasterek pomidora.

 

Z fastfoodów to tylko kebab się liczy. Smaczne, szybkie, sycące i tanie. Kupować tylko od arabów,bo polaczki to żydzą składników(góra surówki ze śladową ilością mięsa) i odgrzewają mięso i pieczywo w niezawodnej mikrofali.

 

A potem przy kasie:

- przepraszam, ale ja chcialem te kanapke za 9.9...

- no tak, ale dobral pan plasterek pomidora, 2 plasterki ogorka i oliwke

 

xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta i te pyszne kluchowate pieczywo w subwayu.Mniam normalnie.Lepiej iść do galerii wypieków i kupić sobie wielką,świeżą kanapkę z szynką i chrupiącymi warzywami za 5,50 zł.

Do tego w subwayu wkurza mnie ten milion pytań przy zamówieniu. Chcę się szybko nażrej do ciężkiej cholery,a nie układać puzzle 10000 elementów. Tak człowiekowi namotają w głowie, że potem płaci za kanapeczke 20zł, bo doliczali po 1,5zł za plasterek pomidora.

 

Z fastfoodów to tylko kebab się liczy. Smaczne, szybkie, sycące i tanie. Kupować tylko od arabów,bo polaczki to żydzą składników(góra surówki ze śladową ilością mięsa) i odgrzewają mięso i pieczywo w niezawodnej mikrofali.

 

Ale wiesz, że w Subwayu płacisz raz za kanapkę i wszystkie dodatki masz w cenie? Dopłacasz jedynie za dodatkowy ser, albo jakieś ekstra dodatki typu guacamole. Warzywa, sosy i przyprawy są w cenie. Także nie pitol, Panie.

 

Druga sprawa, pozdro, jeśli twierdzisz, że kebab to takie super żarcie. Surówy zaprawiane olejami i zalewami, że lepiej się trzymały, mięso, które mięsem jest w 30% i bułki, którą można (pipi)nąć kogoś przez łeb i zabić na miejscu. Zawsze mam bekę, jak ludzie mówią 'tylko od arabów'. Oni gorzej rżną niż polaczki. Ale nieee, oni pewnie jeszcze dokładają do interesu...

Odnośnik do komentarza

 

Ta i te pyszne kluchowate pieczywo w subwayu.Mniam normalnie.Lepiej iść do galerii wypieków i kupić sobie wielką,świeżą kanapkę z szynką i chrupiącymi warzywami za 5,50 zł.

Do tego w subwayu wkurza mnie ten milion pytań przy zamówieniu. Chcę się szybko nażrej do ciężkiej cholery,a nie układać puzzle 10000 elementów. Tak człowiekowi namotają w głowie, że potem płaci za kanapeczke 20zł, bo doliczali po 1,5zł za plasterek pomidora.

 

Z fastfoodów to tylko kebab się liczy. Smaczne, szybkie, sycące i tanie. Kupować tylko od arabów,bo polaczki to żydzą składników(góra surówki ze śladową ilością mięsa) i odgrzewają mięso i pieczywo w niezawodnej mikrofali.

 

Ale wiesz, że w Subwayu płacisz raz za kanapkę i wszystkie dodatki masz w cenie? Dopłacasz jedynie za dodatkowy ser, albo jakieś ekstra dodatki typu guacamole. Warzywa, sosy i przyprawy są w cenie. Także nie pitol, Panie.

 

Druga sprawa, pozdro, jeśli twierdzisz, że kebab to takie super żarcie. Surówy zaprawiane olejami i zalewami, że lepiej się trzymały, mięso, które mięsem jest w 30% i bułki, którą można (pipi)nąć kogoś przez łeb i zabić na miejscu. Zawsze mam bekę, jak ludzie mówią 'tylko od arabów'. Oni gorzej rżną niż polaczki. Ale nieee, oni pewnie jeszcze dokładają do interesu...

 

A gdzie ja napisałem, że kebab jest zdrowy ? Nadal lepsze to niż ta oklapła bagieta z subwaya za chore pieniądze z mierną ilością składników.

 

Współczuję Ci ch.ujowych kebabów skądkolwiek jesteś, bo u mnie w powiecie i w stolicy nie uświadczyłem zabójczych bułek u arabów, a tylko w kebabach prowadzonych przez polaków dostałem gówniane pieczywo i gumowe mięso z mikrofali.

 

Subway to razem ze starbacksem amerykańskie g.ówno mające na celu wciśnięcie bananowcom produktów codziennego użytku w zawyżonej cenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...