Skocz do zawartości

Ostateczne starcie wiodących fast foodów w Polsce.


Zdunek

Finalne starcie Fast Food:  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeżeli musiałbym wybrać, wybrałbym:

    • McDonald's
      33
    • KFC
      47
  2. 2. Ze względu na:

    • Cene
      15
    • Jakość
      22
    • Walory Smakowe
      70


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jest ten dzień kiedy trzeba raz na zawszę zakończyć ten spór i razem z forumkem wybrać króla Fast Foodów.

Zanim przystąpicie do dyskusji pragnę wyjaśnić pare pytań:
Nie chodzę na "FastFoody"! Co teraz?

-Wyobraź sobie że jesteś zmuszony wybrać bo od tego zależy los galaktyki!
Czemu nie ma tu BurgierKinga, WetTomego, SosygdżysHipsta?!!!!
-Ankieta jak sama nazwa wskazuje obejmuje tylko liderów rynku. Druga sprawa to fakt iż większa grupa badanych będzie miała rzetelne porównanie.
Znowu ankieta:
-Tak
Co będzie w PSPlus:
-Nie wiem.


ZACHĘCAM DO DEBATY!

 

Odnośnik do komentarza

Ciężka sytuacja, bo teoretycznie wolałbym "potrawy" z kfc, na przykład taki grander na papierze wygląda świetnie, ale problem w tym że ich kurczaki są niejadalne, takie obślizgłe.

 

Choć i tak jeśli chodzi o fastfoody to małe lokale > sieciówki. Np. la marsa na kalwaryjskiej, albo własnie falafel u syryjczyka na starowiślnej (nie pamiętam nazwy lokalu).

Odnośnik do komentarza

KFC od dawna to gónwo obesrane. Kiedyś chociaż dawali ludzkie ilości mięsa,a teraz jak znajdę kurczaka w longerze to czuję się jakbym wygrał z rakiem.Jedynie grandera szanuję,bo to solidna buła.

Mak to też nie lepszy szajs.Na jego korzyść przemawia dla mnie tylko cena jak jestem głodny i muszę coś owalić na szybko. Jakość to jednak padaka,bo po tych gumowych bułkach zawsze mi się dupa korkuje i potem płacz i oczy na wierzchu podczas sesji na porcelanowym tronie.

Kebaby deklasują te oba raki stosunkiem cena-jakość,bo w mc i kfc nie nażresz się za 10zł tak jak u araba.

Odnośnik do komentarza

Dziś jest ten dzień kiedy trzeba raz na zawszę zakończyć ten spór i razem z forumkem wybrać króla Fast Foodów.

 

Zanim przystąpicie do dyskusji pragnę wyjaśnić pare pytań:

Nie chodzę na "FastFoody"! Co teraz?

-Wyobraź sobie że jesteś zmuszony wybrać bo od tego zależy los galaktyki!

Czemu nie ma tu BurgierKinga, WetTomego, SosygdżysHipsta?!!!!

-Ankieta jak sama nazwa wskazuje obejmuje tylko liderów rynku. Druga sprawa to fakt iż większa grupa badanych będzie miała rzetelne porównanie.

Znowu ankieta:

-Tak

Co będzie w PSPlus:

-Nie wiem.

 

 

ZACHĘCAM DO DEBATY!

 

 

 

twoj stary

Odnośnik do komentarza

heh ja też bym wolał zagłosować na burger kinga i jego big kinga xxl, i twoje wyjaśnienie w faq mnie nie przekonuje.

wiadomo że maków i kafc jest znacznie więcej w polsce ale BK też sie rozwija , nie ma tak ze jest jedna knajpa na całą polske

a serio w BK są najfajniejsze burgery jeśli chodzi o sieciówki fastfood

 

jednak z tego wyboru co jest to zagłosowałem na maka, bo jak mam już jeść fast fooda to preferuje mcroyala, lub ogolnie hamburgery

 

kfc też jadam, a czasem mam wręcz dużą ochotę, jednak nie jestem fanem kurczaków i tak naprawde ochote mam tylko na panierke, a kurczak w środku to tylko efekt uboczny :P

Odnośnik do komentarza

po maku jest mocne sranie i poza tym naukowo udowodniono ze to najwieksza chemia. kura w kfc jest na propsie i tam je sie tylko te kawalki, jak czytam ze ktos idzie do kfc na bulke to wydlubuje sobie oczy. desery po stronie maka ale tylko mcflurry reszta guwno takie same. frytki na strone kfc bo czuc tam ziemniaka a nie sama sznurowki i picie tez bo w kfc mozemy se wziac dolewke w cenie duzego napoju w maku pewnie. czyli kfc > mcdonald

 

bk jest dobry, tak samo jak subway w sumie. tematu bk nie chce mi sie poruszac ale subway jest hmm jakby to nazwac najmniej oplacajacym sie fastfoodem. kanapke taka jak w subwayu kazdy moze sobie zrobic w domu i to 1:1. kuraka w chacie tak nie doprawimy tak samo jak jakiegos hambuksa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...