Skocz do zawartości

James Bond Spectre


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jestem na tak dla czarnych aktorów grających nowe postacie, a nie na siłę upychanych do ról tych, które zostały stworzone jako białe.

Rola stworzona jako biała. Najlepsze dzisiaj.

Najwyżej nie obejrzycie.

 

Myślę, że Fleming tworząc szkockiego agenta jej królewskiej mości w 1953 miał na myśli murzyna xD

 

Za dużo beki z poprawności politycznej w tym temacie dzisiaj.

 

Jezusa stworzyli jako rolę dla ciapatych (biorąc pod uwagę domniemane pochodzenie) , a prawie zawsze grają go białasy. Chciałbym żeby mi ktoś wytłumaczył w końcu dlaczego blondyn (nie żeby go farbowali na potrzeby filmu na bruneta- gra blond Bonda) może być Bondem, a czarnoskóry facet już nie? Czy Fleming stworzył szkockiego agenta blondyna?

 

Bizon ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy tylko udajesz, że nie ?

 

Tak jak ktoś wyżej pisał, jeżeli Bonda miałby zagrać Forest Whitaker czy ktoś to też miałbym obiekcje bo F.W. nie ma aparycji do tej roli.

Mate napisał powyżej, że Whitaker byłby dobrym Bondem?

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak 9 lat temu całe mnóstwo ludzi było zszokowanych, że Bond nie pije Martini, jest blondynem oraz że jest kopany po jajach.

Co do czarnego aktora, no to Soban, od wielu lat Bond nie jest ekranizacją książek Fleminga, tylko luźną adaptacją :lapka:

Bond przede wszystkim ma mieć klasę, Elba wydaje się być znakomitym aktorem do tej roli...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tylko, że jest już za stary :lapka:

Odnośnik do komentarza

 Craig ma 47lat, Brosnan kończył w wieku 49 lat, Connery kończył w wieku 53, Moore kończył z Bondem w wieku... 58 lat (a zaczynał jak miał 46 lat). Elba ma 42 krzyżyki. Najmłodszym Bondem był bezwyrazowy, rozmemłany Lazenby (w tym wypadku już serio wolałbym Eddiego Murphyego- swoją drogą, to wiecie, że rola Axela z Gliniarza była pisana pod białasa Sylwestra "Rambo" Stallone :ogor: ?).

Odnośnik do komentarza

 Craig ma 47lat, Brosnan kończył w wieku 49 lat, Connery kończył w wieku 53, Moore kończył z Bondem w wieku... 58 lat (a zaczynał jak miał 46 lat). Elba ma 42 krzyżyki. Najmłodszym Bondem był bezwyrazowy, rozmemłany Lazenby (w tym wypadku już serio wolałbym Eddiego Murphyego- swoją drogą, to wiecie, że rola Axela z Gliniarza była pisana pod białasa Sylwestra "Rambo" Stallone :ogor: ?).

 

Ta :lapka: to że nie do końca na poważnie. 

Jackson Samuel ma prawie 67(!) a dalej rozpierdala jako Fury czy tam inni.

Odnośnik do komentarza

 Craig ma 47lat, Brosnan kończył w wieku 49 lat, Connery kończył w wieku 53, Moore kończył z Bondem w wieku... 58 lat (a zaczynał jak miał 46 lat). Elba ma 42 krzyżyki. Najmłodszym Bondem był bezwyrazowy, rozmemłany Lazenby (w tym wypadku już serio wolałbym Eddiego Murphyego- swoją drogą, to wiecie, że rola Axela z Gliniarza była pisana pod białasa Sylwestra "Rambo" Stallone :ogor: ?).

Bond z Lazenbym był jednym z lepszych filmów w całej serii. Taka jest moja niepopularna opinia.

Odnośnik do komentarza

A tak srsly, kogo byscie chcieli na miejscu 007 po Craigu? Jak nie Elba to bym przyjął Fassbendera w sumie. A co bóludupy rasistów to mnie bawi to nadwyraz ponieważ w przypadku takiej Halle Berry grającej czarną (czaicie ku.rwa? a nie zapomniałem, że murzynki niektórzy by chętnie zaliczyli) kobiete kot jakoś tak gigantycznego butthurta w necie nie było, Lucy Liu jako doktor Watson czy czarny Kojak też nie wzbudzał masowej histerii. Polecam wygooglać temin race lift. 


Kolor włosów,a skóry to jednak spora różnica... Jeśli zostały wytoczone działa z final bossem Jezusem to ja już nie mam więcej pytań :dafuq:

 

W Jesus Christ Superstar, był czarny judasz PRZYPADEK? NIE SONDZEM. A do osób prujących się o twory fikcyjne, którym zmienia się rase w imię poprawności politycznej przypomne tylko kilka zmian w drugą strone

 

Genghis Khan - postac historyczna, mongoł - grana była przez Johna Wayne białego amerykanskiego aktora, Kleopatra postać historyczna, egipcjanka gra była przez białą amerykańską aktorkę Elizabeth Taylor, w 30 days of night postać rdzennego mieszkańca Alaski (Innuita) grał amerykański biały aktor Josh Harnett, w 21 ajatyckiego studenta gra biały amerykanin, w ekranizacji Dragon Ball Goku gra kanadyjczyk, Irańskiego księcia Persji gra Jake Gyllenhaal, w Operacji Argo pochodzącego z meksyku agenta gra Ben Affleck, Johnny Depp grający indianina, Scarlett Johanson grająca w ekranizacji Ghost in the Shell też jest efektem tzw whitewashing. O ekranizacji Avatar The Last Airbendera nawet nie muszę chyba wspomniać?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

tu nie chodzi o kolor skory tylko o wyraz twarzy tego kolesia i jego miny na tym trailerach nowych sw - jakby tam dali jasia fasole z jego wyrazem twarzy i minami to tez bym pisal, ze mi sie to nie podoba

bond tez moze byc czarny ale niech to bedzie czarny z klasa i stylem, meski - po spelnieniu tych warunkow nie widze problemu by czlowiek o takiej skorze gral bonda

 

kobieta kot ma byc seksowna i uwodzidzielska - berry sie zalicza wiec hejtu nie bylo, ze jest czarna

 

bulduper ma piekny bol du.py ze komus ktos moze w jakiejs roli sie nie podobac, nie daj boze jak przypadkiem okazuje sie,ze ten hejtowany nie jest bialy to juz dorabia ideologie

Odnośnik do komentarza

Mówimy o Idrisie Elbie, który jest moim zdaniem idealny do tej roli a jedynym argumentem przeciwko temu jest to, że 'bond nie był czarny w książce' w książce, której twórca z tego co mi wiadomo od 50 lat nie żyje i tak jak pisał masorz filmy są luźnymi adaptacjami. W bibli ponoć bóg jest biały a widziałem film w którym grał go morgan freeman ten sam, który grał w Skazanych na Shawshank postać, która w pierwowzorze była rudym irlandczykiem. Niesamowita poprawnośc polityczna działa już od 30 lat. Ja nie mam bóldupy bo mnie to zwisa kto zagra bonda, mnie dziwi to larum w momencie kiedy ludzie, ktorzy jezdzą niemieckimi samochodami, grają na japonskich konsolach, słuchają muzyki stworzonej przez czarnych prują się o kolor skóry dobrego aktora, brak elementarnej edukacji w szkole i zasciankowość to jedyne wytlumaczenia na taką sytuacje. 

Odnośnik do komentarza

A tak srsly, kogo byscie chcieli na miejscu 007 po Craigu? Jak nie Elba to bym przyjął Fassbendera w sumie. A co bóludupy rasistów to mnie bawi to nadwyraz ponieważ w przypadku takiej Halle Berry grającej czarną (czaicie ku.rwa? a nie zapomniałem, że murzynki niektórzy by chętnie zaliczyli) kobiete kot jakoś tak gigantycznego butthurta w necie nie było, Lucy Liu jako doktor Watson czy czarny Kojak też nie wzbudzał masowej histerii. Polecam wygooglać temin race lift.

 

Halle Berry jest mulatką i ma mało negroidalne rysy, pasowała do roli catwoman z takiego Batman Year One:

 

tumblr_ltix5t80Qv1qbujox.jpg

 

a co do czarnego Bonda, to prędzej czarny papież :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...