Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Hadoken 9/10

IGN 8/10

Gamereactor 7/10

COG 95/100

GamesBeat 9/10

God is Geek 9/10

GamesRadar 9/10

Destructoid 8/10

EGM 8/10

Paste Magazine 8/10

Famitsu 35/40

 

Oczywiście grze dostaje się najbardziej za to, że w marcu dostaniemy to, co powinno być dostępne jutro. Poza tym, podkreślane jest, że jest to bijatyka z najlepszym systemem walki na rynku.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście grze dostaje się najbardziej za to, że w marcu dostaniemy to, co powinno być dostępne jutro. Poza tym, podkreślane jest, że jest to bijatyka z najlepszym systemem walki na rynku.

Kłamstwo powtarzane jak to o polskich obozach koncentracyjnych. Z obecnych gier z dobrymi systemami są jeszcze GGXXrd czy nawet MKX. I najlepsze jest to, że są to gry jakosciowo równe z SF5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kłamstwo powtarzane jak to o polskich obozach koncentracyjnych. Z obecnych gier z dobrymi systemami są jeszcze GGXXrd czy nawet MKX. I najlepsze jest to, że są to gry jakosciowo równe z SF5.

 

 

GGXRD czy MKX na pewno są 100x bardziej dopracowane od SFV. A system w bijatyce to kwestia gustu ja wolę prostszy Street Fighterowy. 

 

Co do recenzji to LOL. Są (pipi) warte zwłaszcza jeśli chodzi o bijatyki.

Odnośnik do komentarza

 

GGXRD czy MKX na pewno są 100x bardziej dopracowane od SFV. A system w bijatyce to kwestia gustu ja wolę prostszy Street Fighterowy. 

 

Co do recenzji to LOL. Są (pipi) warte zwłaszcza jeśli chodzi o bijatyki.

 

Zgadzam się w 100%. Recki bijatyk powinny ukazywać się przynajmniej miesiąc po premierze, a osoba recenzująca taki tytuł powinna choć trochę specjalizować się w tym gatunku i obowiązkowo przed wysmarowaniem tekstu mieć przegrane przynajmniej 300-500 walk, co np. mogłaby udokumentować choćby w wideorecenzji zamieszczonej na YT lub stronie danego portalu.

Edytowane przez columbo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@up

Ja jeszcze nie grałem w fulla tylko bete cracked na pc ale będę grał klasycznymi - m.bison, vega, zangief może ryu.

Za mało pokręconych postaci w grze tylko fang.

 

SF V graficznie dupy nie urywa nawet na mocnym pc. Zwróćcie uwagę, że tła chyba chodzą wolniej niż gra czyli w 30 fpsach i jak się na nie spojrzy to można odnieść wrażenie, że gra zwalnia.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Bylo do przewidzenia gra zostala zniszczona w recenzjach użytkownikòw na steamie. Głòwnie krytykują brak trybòw.

Ja wczoraj pograłem i gra chodzi super. Dzięki bogu są kròtkie loadingi przed walką około 10 sec. Przy połączeniu ustawionym na 5 kresek łączy mnie z graczami z całej europy i jest praktycznie bezlagowo. Na radeonie r9 280x gra chodzi na maksa w 60.

Odnośnik do komentarza

Zaraz po 24 jak odblokowali cyfrówki było spoko, wszystko hulało, ale dzisiaj rano to już co chwile zrywało połączenie z serwerem. Nie ma to jak być na 28 fali survivalu i stracić połączenie. Same walki bez lagów, mam ustawiony dowolny region ale i tak gra łączy głównie z Europą, co drugi to żabojad. Sama walka bardzo miodna ale jak ktoś ma problem z netem albo nie nastawia się na granie online to w tej grze po godzinie nuda jak diabli i tylko trening zostaje. Obecne story to żałość jakiej jeszcze w żadnej bijatyce nie widziałem, lepiej by zrobili nie dając tego trybu w ogóle. Trzymam kciuki za serwery bo bez tego bida z nędzą.

Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Właśnie zastanawiałem się nad zakupem nowego SF, żeby pograć sobie na przemian z Killer Instinct i po przeczytaniu wielu opinii w internecie pojawia się pytanie - faktycznie jest aż tak źle? Czytałem, że postaci jest śmiesznie mało, a odblokowanie nowych trwać może minimum parędziesiąt godzin za walutę w grze, aren jest mało, tryby zostały wycięte i nie ma nawet najzwyczajniejszego arcade mode, story mode jest żenujący, a sama gra jest prawie czystym online, które z kolei ma problemy z działaniem. Póki co nie wygląda to dobrze, ale pewnie niektórzy z was już grali i mogą napisać coś więcej (choć powyższe posty wydają się to potwierdzać).

Edytowane przez Władca Marionetek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...