Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie rankedy to standardowo shoto klony jak u was za to jak założę lobby to gracze różnymi postaciami grają.

Gra się teraz świetnie online. Po wypłacie od razu kupuję season passa nie będę ciułał nie wiadomo ile.

 

SFV nie wymaga praktycznie żadnych zdolności manualnych tylko trochę wyczucia klatek przy linkach ale i to nie ma problemu bo można spokojnie 2 razy klepnąć cios i na 100% załapuje bo linki jak już wiecie mają więcej miejsca niż sf4. Szybko można opanować kilka postaci i pozostaje tylko cieszyć się standardową street fighterową grą w zgadywanki. Tak jak SF2 też jest przystępny i prosty dlatego po 30(?) latach nadal ludzie chcą w niego grać tak i prostota V na pewno nie jest wadą. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

Mecze wyszukuje mi w minutę, lagów nie ma, nic nie rozłącza. Raz na 10 walk zerwie połączenie przed walką, ale tak to i zdarzało się przy IV.

 

Lamię Cammy, obliczyłem sobie własnoręcznie, że mam na razie 68% win ratio xD. Są gdzieś statystyki wygranych w tej grze? Jest niby spis walk, ale nie widzę, żeby coś gra sama obliczała.

 

Gra jest 10/10 :fsg:

Odnośnik do komentarza

Wolny czas w ciągu ostatnich dwóch dni spędziłem z SFV. Fajnie ze w survival wyszukuje nam graczy do sieci, a samo wyszukiwanie trwa bardzo szybko. Czasami ciężko skończyć rundę i już mamy gracza. Samo online działa świetnie, zero lagow, płynnie (tzn. podobno gra czasami gubi tę 2-3 klatki, zapewne poprawią to przy patchu), wyszukiwanie na szkolną 5, fajnie ze można pograć z pc. Jedyna rzecz jaka mi nie pasuje, to zaproszenia i wpisywanie nickow. Jakby nie można było zrobić tego w ten sam sposób, jak to działa w innych grach.

 

Obecnie gram Cammy, widać ze gra dużo nowych graczy, bo nawet coś wygrywam ;)

Gierka jest na tyle świetna i miodna, ze stick już do mnie jedzie. Tylko grać, uczyć się nowych combosow i dostawać lanie od wyjadaczy. :)

 

Ktoś pisał, ze nie można zakładać swojego lobby. Zakłada się w Salonie Gier, obecnie tylko na 2 graczy, od marca na 8.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Hori Pro Kai, link tu był podawany niejednokrotnie. Co do przesiadki, za czasów SFIV kumpel grał na padzie i po pewnym czasie kupił sticka. Efekt był taki ze musiał od początku uczyc się grać, więc chyba jest w tym sporo prawdy. Oczywiście później nie wyobrażał dobie powrotu do pada.

Odnośnik do komentarza

Żadnym specjalistą od sticków nie jestem, ale czytałem że przyzwoity sprzęt;) Może jakbym nie był takim noobem w SFV, to bym kupił :D Ale ostatni SF w jakiego grałem był jeszcze na automacie z 15 lat temu, więc muszę podnieść skilla, bo póki co to tylko hadouken mnie ratuje i mashowanie przycisków;P

Ps. Jeszcze co do sticków, czytałem że często zdarza się że nawet nowy stick trzeba rozebrać, przeczyścić, bo mikrostyki mogą być zabrudzone, nienasmarowane odpowiednio i stick potrafi "piszczeć";) Ciekawe jak będzie z Twoim egzemplarzem;)

Edytowane przez raf1ki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...