Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie, muszę wyjść z jaskini po nowy numer szmatławca. Ciekawe co tam napisali o tej gierce. Wczoraj walczyłem z dwoma typami M&M i dotarłem do rozdziału

Spoiler

Choroba

O panie, to co się tam wyprawia, jak to jest zrealizowane... nie mam pytań. Te emocje, ta muzyka, ta zmieniona kolorystyka... mistrzowska reżyseria. No i moment gdy dostajemy nową zabawkę.... WOW!!

 

Gów.niak > Ellie > Ashley

 

Kocham tego bachora i nie wyobrażam sobie gierki bez niego. Napakowałem go i tworzymy zgrany duet. Pan Mirek też jest świetny z tymi swoimi uwagami. Genialne trio. I pomyśleć że pierwsze materiały z gry oceniałem chłodno, a pomysł z dzieciakiem wydawał mi się taki sobie...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, XM. napisał:

17,5h mi peklo a dopiero wszedłem do

  Pokaż ukrytą zawartość

alfheimu

 

 

Oj będzie fhói grania w tego M E S J A S Z A. 

 

Te 40h to mit. Nie wiem, czy w 100h się zmieszczę. Gram na hardzie bez korzystania z opisu, co prawda jestem na końcu i mam coś około 40h, ale jeszcze masa rzeczy została do zrobienia, znalezienia.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, milan napisał:

serio? ;D

Chyba żeś polował na beczki

Dokładnie. W ogóle tak chłone ten świat, jak swego czasu w tlou.

O takie gowa nic nie robiłem i wale konia przy każdej walce.

 

Cedric, tak najwyższy. Było wpisdu trudno do pierwszego kowala, a teraz jest po prostu bardzo trudno i fajnie. 

Odnośnik do komentarza

Lekka załamka, chciałem przejsć grę do wtorku,  a teraz nie mam czasu grać ;/

Nie wiem kiedy ostatnio mieliśmy takie informacje od twórców, zawsze gdy mówili że gra jest na 15 h, to można było ją skończyć krócej, sztucznie przedłużali ocene by lepiej to wyglądało.

Tutaj wygląda na to że samego mięsa jest na 30-40, a później przyjemnosci na 100.

Odnośnik do komentarza

Mogłem jednak grać na najwyższym. Idę teraz jak przecinak Kratosem po wykupieniu paru umiejętności i ulepszonego sprzętu. Najtrudniejsze są te właśnie początki, gdzie dojście do kowala zmienia się wszystko i ułatwia sprawę grania. No nic kiedyś ogra się na najwyższym. Dobrze, że za to nie ma pucharka, bo nie wbić tej platyny GoW to jak plucie sobie w brodę. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

To chyba pierwsza w historii tak długa gra która jest robiona z kunsztem korytarzówki na 8h. Żadnych skrótów i robienia pola z trawą i losowymi drzewkami byle było gdzie pobiegac i zbierac głupie zioła. Najlepsze ze mogli zrobic tą korytarzówkę na 12 h i gra nadal byłaby chwalona, a tutaj mamy twór ostateczny.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak duza jest roznica miedzy 3 a 4 poziomem trudnosci, ale dla mnie najlatwiejszy okres w grze byl wlasnie krotko po spotkaniu kowala. Po jakims czasie znowu wszystko wrocilo do normy wiec sie faka nie martw na zapas. Ogolnie to dalej mniejsze paczki mobow praktycznie nie stanowia wyzwania i czysci sie je szybciutko, ale bossowie i niektore konfiguracje paczek potrafia napsuc krwi

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, aux napisał:

O właśnie, muszę wyjść z jaskini po nowy numer szmatławca. Ciekawe co tam napisali o tej gierce. Wczoraj walczyłem z dwoma typami M&M i dotarłem do rozdziału

  Pokaż ukrytą zawartość

Choroba

O panie, to co się tam wyprawia, jak to jest zrealizowane... nie mam pytań. Te emocje, ta muzyka, ta zmieniona kolorystyka... mistrzowska reżyseria. No i moment gdy dostajemy nową zabawkę.... WOW!!

 

Gów.niak > Ellie > Ashley

 

Kocham tego bachora i nie wyobrażam sobie gierki bez niego. Napakowałem go i tworzymy zgrany duet. Pan Mirek też jest świetny z tymi swoimi uwagami. Genialne trio. I pomyśleć że pierwsze materiały z gry oceniałem chłodno, a pomysł z dzieciakiem wydawał mi się taki sobie...

w zyciu nie mialem takich ciarek przy gierce...GENIALNE

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kyo napisał:

Tzn. te 40 godzin to tylko grając, nic nie czytać, nic nie szukać, wiedzieć gdzie co jest to tak by pewnie wyszło. Imo nierealne się w tym zmieścić.

No nikt nie precyzował o co chodzilo, padło info, że ktoś z teamu, ktory pracował nad grą zrobił ją w 40h na 100% co oznacza, że gra jest przeogromna jak takiego Wiedzmina 3 podczas testów QA ludzie przechodzili ~20+ godzin co normalnym trybem grania zajmowało 3 razy więcej. 

 

Nie wiem na ch,uj się tutaj każdy napina i pisze o jakimś "fake info" xD Typ zna grę przeszedł, pewnie nie czytał już notatek bo je znał ale czas jest czasem a tutaj cuda na kiju i mongolskie teorie. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, XM. napisał:

Ale wątpię bo czewik stoi aż po sam Midgard jak gram.

A dopiero jesteś w słabej lokacji :pawel: 

7 godzin temu, easye napisał:

Te 40h to ladne fake info

Znów ci trzeba coś cytować?

1 minutę temu, milan napisał:

Gdzie ja pisałem o jakimś fake info? Chyba jako jedyny się napinasz.

A gdzie ja napisałem o tobie? Świat się nie kreci w okół ciebie ochłoń

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...