Skocz do zawartości

The Lords of the Fallen (aka dwójka)


Jerome

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Donatello1991 napisał:

I tak padają jak muchy. Gorszy jest natłok przeciwników. Szczególnie z ogniem xd 

No tak, ale ostatni boss z "ukrytego zakonczenia" napsuł mi krwi. Poprawili pvp teraz? Jak ja przechodziłem z opcjami online włączonymi to były takie momenty że co kilka minut ktoś mi świat atakował.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Schranz1985 napisał:

No ten Otto to xD, jedną ręką ślepy by go zrobił.
Czy mi się zdaję czy jak wcisnę R1 to już się nie da cancelowac ataku?
Mega irytujące.
No i faktycznie atak R1 zabiera tyle co ten pod R2 lol.
Nie mam aktualnie plusa więc gram offline, coś tracę?

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać


 

Na moje nic.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Schranz1985 napisał:

Pograłem dziś trochę i dobra gra, idzie przyjemnie pograć.
Unsub dla Kiszczaka!
A tak serio to trochę ten umbral irytuje jak się zleci wiecej przeciwników.
I też dość łatwo wtedy paść.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

Byłem sceptycznie nastawiony do umbralu, ale pomysł okazał się fajny.

7 minut temu, KOMARZYSKO napisał:


 


Widzę że teraz aktywnie grasz więc mam pytanko. Zauważyłem że wprowadzili nowe trofiki związane z jakimiś modyfikatorami, wiesz może czy te modyfikatory można odpalić przy uruchamianiu ng+ czy wyłącznie na nowej grze?

Nie za bardzo jestem w stanie odpowiedzieć. Mam 12h dopiero i dalej się uczę gry.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Widzę że teraz aktywnie grasz więc mam pytanko. Zauważyłem że wprowadzili nowe trofiki związane z jakimiś modyfikatorami, wiesz może czy te modyfikatory można odpalić przy uruchamianiu ng+ czy wyłącznie na nowej grze?

Można go odpalić na NG+. Wybrałem losowe przedmioty i w tutorialu już wypadł mi z jakiś zwykłych mobków, katalizator +10

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać że z 10 prób było nim pieta umar.
Jak zacząłem parrowac to stało się super ez.
Bardzo proste sygnalizowane 3 combo idealne pod parry, moment postura zbita pod viscerala.
Fajne też że jest mechanika odzyskiwania życia po bloku.
Generalnie widzę też już problemy tej gry o których mówił Kiszak i to prawda.
Matematyka leży, kamera nie nadąża więc jest problem z kierunkowym rollem i walki są mało dynamiczne.
Mimo wszystko i tak gra się przyjemnie.
Do Pinokio nie ma podjazdu ale i tak jestem mile zaskoczony bo spodziewałem się crapa.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać



Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Chewie napisał:

Czy to taki bezduszny klon soulsów? Pewnie po skończeniu wszystkich dark souls i elden ring sobie sprawdzę. Czyli nigdy

Oczywiście, że lepiej zagrać najpierw we wszystkie gry FROMowe, ale nie jest to bezduszny klon, ma mechaniki, których nie ma w innych grach, jak dual-world i do tego jest to najpiękniejszy Soulslike na rynku, na PC wypala oczy w niektórych lokacjach, bardzo mocny tytuł, szczególnie po paczowanku, tutaj wykonali świetną robotę. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Ciekawy jestem czy na PS5 będzie trzymać FPS.
Póki co nie zauważyłem spadków a gram na oledzie z vrr więc mam w rogu wyświetloną ilość klatek i póki co nic nie spada.
Ciekawe bo na premierę jak digital foundry robiło analizę to spadki były koszmarne.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać


 

Coś tam chyba miałem jakiś  spadek z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Solidna giereczka.
Doszedłem do tego bossa na koniu na bagnach i przerwę robię.
Nie są to jacyś finezyjni bossowie ale klimacik i eksploracja miejscówek całkiem sympatycznie wypada.
Przeszedłem na 2 bronie i teraz DMG jest konkretny a i odzyskiwanie zdrowia po bloku ładnie idzie z takim DMG.
Trochę się na błądziłem po tych bagnach.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Jak można nasrać tylu przeciwników w jednym miejscu i jeszcze cały czas ci ogniopierdolnieci. Zabrakło pomysłu na inny rodzaj? Zmieni się to potem? Bo jak nie to z dysku leci.

Nie zmieni się do końca, różnorodność przeciwników to główny minus gry, tego nie naprawią patchami :/. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja biegam z włócznią .
Zastanawiam się nad mieczem pięty bo już mam uzbierane na niego.
Ogólnie im dalej tym gorzej, coraz słabsze bossy lokację I faktycznie ten umbral wqrwia czasem ilością przeciwników.
Mam nadzieję że to słabsza lokacja i dalej będzie ok, ale troche czar prysł .
Edit zrobiłem Respec pod miecz Pięty i jestem zawiedziony.
Na +5 ma gorsze statsy od włóczni do tego nie rozumiem jak działają runy.
Kupiłem run na lepsze skalowanie od blasku włożyłem w miecz i tak jak było B tak nadal jest B?
Myślałem że mi się zmieni na A ....
Tak więc teraz gram na 2 bronie miecz Piety i włócznie.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...