Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

vUN I MGS 4 też bym dorzucił do tej kategorii hihi

 Mimo,że MGS4 to nie jest tytuł równie genialny co poprzednie części to daleko mu do miana syfu jakim jest KZ3. Boże czemu ja to góvno kupiłem na premierę. Miałem chyba jakiś zanik inteligencji w tamtym czasie.Po dzisiaj najgorszy zakup growy jaki kiedykolwiek zrobiłem :/

Odnośnik do komentarza

Uważaj seba, bo cie zaraz wyzwą od Januszy ; )

 

Mnie znów nachodzi ochota na Girsy. Ale tym razem po katolicku, na xboxie 360 i słusznym padzie. Irytuje mnie bieg w tej grze i w ogóle słaba mobilność. Połączyć Girsy z paroma elementami Vanquisha i byłaby gitara.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, nigdy żadnego pif paf nie kupiłem na premierę. Ba,rzadko w ogóle gry biorę w pre-orderze, a tu taki fail zaliczyć.

Ja po świetnym Killzone 2 ( singiel + za(pipi)iste multi ) kupiłem SteelBooka KZ3 na premiere i... przegrałem w multi z klanem 80 godzin, szczerze? Nie były to tak źle wydane pieniądze. Nawet 1-2 DLC miałem ( które imo nie były jeszcze tak drogie [ 18 złotych za 2-3 mapy to nie majątek ] jak teraz ).

 

Co innego singiel  :bad: Już nie chodzi mi o tłumaczenie ( troszke lepsze niż w KZ2 ) ale sam fakt fabuły i nieszczęsna końcówka  :whistling:

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Za to taki Uncharted 2 , 3 , God of war 3 , Heavy Rain , czy Wipeout HD Fury to nadal miazga !

 

CW on: Przez to zestawienie zrobiłeś z ostatniego Wipeouta grę dla januszy. Dumny ty jesteś z siebie??? 

 

A tak na serio to chyba ostatnia marka starego Playstation obok pierwszych Ratchetów sprzed 5 lat, która nie zaliczyła fakapa/ zachowała się po swoich złotych czasach (patrzę na ciebie MGS4, GOW3 i GT5).

I umarła jak PGR.  :whyyy:  

Odnośnik do komentarza

 

Za to taki Uncharted 2 , 3 , God of war 3 , Heavy Rain , czy Wipeout HD Fury to nadal miazga !

 

CW on: Przez to zestawienie zrobiłeś z ostatniego Wipeouta grę dla januszy. Dumny ty jesteś z siebie??? 

 

A tak na serio to chyba ostatnia marka starego Playstation obok pierwszych Ratchetów sprzed 5 lat, która nie zaliczyła fakapa/ zachowała się po swoich złotych czasach (patrzę na ciebie MGS4, GOW3 i GT5).

I umarła jak PGR.  :whyyy:  

 

 

Wlasnie tego nie jarze, gra jest miodna, dynamiczna z zaje.bistą ścieżką dzwiękową ale nikt w to nie gra. Co ten casualizm to ja nie wiem

Odnośnik do komentarza

W ogóle byli pracownicy Bizzare Creation pracują teraz w Lucid Games i zrobili trzecią część Geometry Wars :banderas: nie wiem czy wszyscy kojarzą bo 2 części to był ex na 360 

 

 

niesamowita gra coś jak sound shapes, wciąga jak lumines i kosi mocno plus do tego jakąś scigałkę na telefony i pracuje ich tam 40 osób czyli jest szansa, że może coś wysmażą za kilka lat dobrego jak ktoś przygarnie ich pod swoje skrzydła, nie rozumiem dlaczego odeszli od MS i dlaczego tak dali dupy u Acti bo ani The Club ani Blur jakoś nie urywały. 

Odnośnik do komentarza

Uff, 200 gwiazdek w SMG 2. Niektóre te zielone to konkretny hardkor. Oczywiście bez żadnej pomocy internetu. Zostało mi jeszcze ze 40, zyczcie powodzenia.

 

Ta gra to nie tylko najlepsza pozycja na Wii, ale i jedna z najlepszych w historii gamingu. Tyle inwencji tworczej, kreatywności, głebii w jednym zapakowanym tytule.. Wow.

Odnośnik do komentarza

 

 

Za to taki Uncharted 2 , 3 , God of war 3 , Heavy Rain , czy Wipeout HD Fury to nadal miazga !

 

CW on: Przez to zestawienie zrobiłeś z ostatniego Wipeouta grę dla januszy. Dumny ty jesteś z siebie??? 

 

A tak na serio to chyba ostatnia marka starego Playstation obok pierwszych Ratchetów sprzed 5 lat, która nie zaliczyła fakapa/ zachowała się po swoich złotych czasach (patrzę na ciebie MGS4, GOW3 i GT5).

I umarła jak PGR.  :whyyy:  

 

Wlasnie tego nie jarze, gra jest miodna, dynamiczna z zaje.bistą ścieżką dzwiękową ale nikt w to nie gra. Co ten casualizm to ja nie wiem

 

Może wpływ miała na to cyfrowa dystrybucja, co w połączeniu z jeszcze niedostatecznie dużą bazą użytkowników ps3 w 2008 - i aktualnie wychodzącymi innymi hitami - sprawiło że sprzedaż była kiepska. Po roku pojawiła się w retailu edycja pudełkowa wraz z dodatkiem Fury. VgChartz podaje że ta wersja sprzedała w liczbie 0,07 mln. egzemplarzy...

Podobny los spotkał reboot Forbidden Siren z ps2, przy której nota bene majstrował twórca oryginału, oraz reżyser SH1. Gra wychodziła początkowo w epizodach, t.j. późniejsze gry TailTale (4 lata przed pierwszym sezonem TWD!). I też sprzedała się słabo w retailu. Po czym umarła.

 

W tym wszystkim dziwi mnie koniec serii PGR. Ponad 2 mln. sprzedanych kopii PGR4, to przecież nie był zły wynik. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

tej Szuja ale wiesz że z tym Burnaout to by była zwykła literówka i w ogóle błąd Matrixa? :[  na długo przed aferą Burnaout Gate, w 99% przypadków pisałem tę nazwę poprawnie;

 

 

 

Ale jakos nikt nie narzekal, ze w burnoutach po trawie jezdzi sie jak po drodze, tylko byly goty wyscigi, a tutaj nagle problem zycia.

I nie mowie tu o paradise, tylko np w revenge można spokojnie sunac po trawie.

 

już wyjaśniam czy się różnią Burnouty od Horizonów:

 

1. Tak wyglądałem grając w Revenge i Dominator:

giphy.gif

 

2. Tak wyglądałem grając w Horizon na 360-tce:

s52xtgw.gif

 

 

Zresztą czym tu się dziwić.   :cool:   :lapka:

 

tumblr_li2lpcNCLm1qbbcazo1_500.gif

mam nadzieje że pomogłem.

 

 

 

Panie Porządanie.  :ogor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...