Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę fakt, że teraz kiedy na rynku jest od groma szuterów i mało który daje radość pod względem finezji okrutnego zabijania wrogów, to z ewentualnej kontynuacji Manhunta nie byłbym zadowolony. Pierwszy MH wychodził mimo wszystko w innych czasach. Nie wiem czemu tak wszyscy sie boją tej brutalności. W GTA3 można było odstrzelić głowę, rękę, nogę. Piątka przy niej to gra dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Hidetaka Miyazaki planuje nowe gry Fromu, które zachowają pewne aspekty gameplayu Soulsów, ale w odmiennych klimatach.

 

 

Wyobrażacie sobie Cyber Souls? :banderas: 

 

 

"Dark Souls is my life’s work," he replied. "EVERYTHING I CAME UP WITH FOR DARK SOULS 3 IS BASED ON MY PERSONAL PREFERENCES. However, Dark Souls 3 is also actually the turning point for the franchise."

 
Pressed on whether he would explore the sci-fi or mech genres, perhaps by applying the Souls framework to them, Miyazaki said he "definitely wants to bring the Miyazaki Touch" to them.

 

 

 

As part of his remit as president, Miyazaki intends to launch "several new projects," but didn't specify what these would be.
 
"I do want to work on something new," he added. "I’m pleased to hear people are interested in seeing that."

 

 

http://www.gamespot.com/articles/dark-souls-creator-planning-to-launch-several-new-/1100-6429589/

 

 

 

@Starh, to że gra jest długa, nie znaczy, że ją oleję. I nie zrozum mnie źle. Jeśli faktycznie mają pomysł na te 50 godzin, a nie jest to rozciągnięte na chama, to proszę bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam Volgarra i chętnie bym sobie pograł, ale całą zabawę psuje mi motyw, że jak postać stoi przy jakimś "krawężniku" i jak przy nim robi wyskok, to nie leci w kierunku, w którym wychylamy gałkę, tylko prosto do góry. Przez to w kluczowych momentach (a czasem w banalnych gdzie wystarczy jakąś dziurę przeskoczyć) ciężko trafić tam gdzie się chce.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

W co grałem  bardzo długo ? na szybko to co pamiętam.

 

PSX

 

Soul Blade coś koło 300-400h

Tekken 2 coś koło 300-400h

MGS potrafiłem go przejść 3x dziennie więc ciężko powiedzieć  ile dokładnie 

 

N46

Goldeneye 300-400h spokojnie

 

Dreamcast

 

Soul Calibur 1000h

Shenmue 1/2 300h

 

PS2

 

Final X coś koło 300h

Soul Calibur 2 coś koło 400-500h

Virtua Fighter 4/Evo - 300h

 

XBOX

Halo 1000h

Ninja Gaiden Black 1000h

Halo 2 300-400h

 

XBOX 360

Halo 3 200h

COD 4 600h

Ninja Gaiden 2 300-400h

 

PC

Diablo 3 4000h

LOL 300h

 

ONE

 

Wiedźmin 3 260h

 

to tak na szybko :P

Odnośnik do komentarza

 

Uzależniłem się od chłopaków. Wciągam od nich wszystko jak leci. Wstawiony wyżej materiał o Sonicu to chyba ich najlepsze dzieło. Bomby prawdy o słabej serii, której siłą był marketing.

 

 

 

Nie ma teraz dobrych gier o Sonicu, bo nigdy nie było dobrych gier o Sonicu
:banderas: :czesc: :banderas:

 

Mają pojęcie o grach wideo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...