Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Która część Little Big Planet jest najlepsza?
Jedynkę przeszedłem lata temu i chciałbym zobaczyć, jak bardzo (jeśli w ogóle) rozwinęła się ta seria. Najbardziej zależy mi dostępie do jak największej liczby DOBREJ jakości poziomów tworzonych przez społeczność oraz na pomysłowej kampanii. Mam PS3/PS4/Vitę i poważnie zastanawiałem się nad kupnem wersji na tę ostatnią konsolę. Sporo osób ją zachwala, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakichś informacji czy LBP Vita jest kompatybilna z customowymi poziomami na duże konsole, a jeśli nie, to jak wygląda sprawa z ilością dostepnych poziomów.
 

Odnośnik do komentarza

najlepsza jest jedynka i vitowa, nie sluchaj blubera, mialem szczescie/nieszczescie grac we wszystkie

 

dwojka ma tragiczna kampania single player, to juz czworka choc do skonczenia w 2-3h ma ja lepsza

 

co do vitowej - procz kampanii jest genialny salon gier...etapow uzytkownikow jest sporo, niestety nie jest kompatybilna z etapami z lbp1 i lbp2 z tego co pamietam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słucham sobie soundtracku z NFS Underground i powiedzcie mi kochani, czy te NFSy jak właśnie U1 czy Porsche były rzeczywiście lepsze niż te nowe odsłony, którymi kolektywnie gardzimy, czy może miałem wtedy 9 lat jak w to grałem i dlatego mi się podobało.

 

Fun fact, Junkie XL, czyli autor soundtracku do Fury Road ma jeden track w NFS U1.

Odnośnik do komentarza

Cholera, muszę jeszcze raz spróbować U1 w takim razie, pamiętam rampy, trasy w slumsach, neony pod samochodami i te piosenkę rapową która się często załączała przy tuningowaniu aut. U2 też sporo grałem, ale tam trochę irytował ten free roam, niby zaleta, ale imo to rozwiązanie burzyło trochę pacing. 

 

 

Heh, fajnie mieć narzędzia pojęciowa do opisywania gierek, jak miałem 9 lat to bym pewnie nie umiał wyrazić tej wady.

Odnośnik do komentarza

 NFS :Porsze było dla mnie czymś wyjątkowym , pamiętam jak uczyłem się  tras na pamieć aby cała kasa nie szła na naprawę auta.  Potem był  underground ,który mnie wciągnął  aże grałęm na leciwym master race  to gra działała  mi  w około 16-19 klatek  na sec. Kumple mieli problem aby wygrywać kolejne wyścigi a ja skończyłęm grę bez większych problemów, ale soundtrack , dobór samochodów do tej pory dobrze wspominam. Potem  super był most wanted  i wyścigi  nad urwiskiem  w Carbonie też były spoko ale  to już nie było to . Do serii wróciłem z głodu za nowym burnout'em i  były całkiem  przyjemne , ale do Paradise wracam co jakiś czas a do NFS jakoś  nigdy nie wróciłem no może do NFS III na pleyaku  aby pościgać się z kumplem:)

Odnośnik do komentarza

Cholera, muszę jeszcze raz spróbować U1 w takim razie, pamiętam rampy, trasy w slumsach, neony pod samochodami i te piosenkę rapową która się często załączała przy tuningowaniu aut. U2 też sporo grałem, ale tam trochę irytował ten free roam, niby zaleta, ale imo to rozwiązanie burzyło trochę pacing. 

 

 

Heh, fajnie mieć narzędzia pojęciowa do opisywania gierek, jak miałem 9 lat to bym pewnie nie umiał wyrazić tej wady.

W U2 można wybierać wyścigi z menu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ale U2 dla mnie było jakieś 20 razy gorsze niż U1. Ale ogólnie seria skończyła się na Porsche/Hot Pursuit (tym starym chociaż ten od criterion był ok). Ostatnio grałem sobie znów w Burnouta Paradise no ku,rwa strasznie mnie ta gra irytuje, ten free roam jest beznadziejny w singlu :smutas: Revenge wciąg dupom tego marniaka

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ale U2 dla mnie było jakieś 20 razy gorsze niż U1. Ale ogólnie seria skończyła się na Porsche/Hot Pursuit (tym starym chociaż ten od criterion był ok). Ostatnio grałem sobie znów w Burnouta Paradise no ku,rwa strasznie mnie ta gra irytuje, ten free roam jest beznadziejny w singlu :smutas: Revenge wciąg dupom tego marniaka

 

Wiadomo ,że tak (ach te pojedynki  z kumplem w Revenge) ,ale jeżeli chodzi o wyścigi z otwartym światem to nie było lepszych niż Raj . Co nie zmienia faktu ,że ma wszystkie wady Free.roam 

Odnośnik do komentarza

najlepsza jest jedynka i vitowa, nie sluchaj blubera, mialem szczescie/nieszczescie grac we wszystkie

 

dwojka ma tragiczna kampania single player, to juz czworka choc do skonczenia w 2-3h ma ja lepsza

 

co do vitowej - procz kampanii jest genialny salon gier...etapow uzytkownikow jest sporo, niestety nie jest kompatybilna z etapami z lbp1 i lbp2 z tego co pamietam

Ficek ale jeszcze czwôrka nie wyszła.

 

Dla mnie seria LBP wygląda tak:

LBP>LBP VITA>LBP3> LBP2>>>>>>>>>>>LBP PSP

Odnośnik do komentarza

Wiadomość od największego nintendoboya na świecie

 

 

 

 

 

 

 

Ale klimacior. Tak powinny wyglądać studia developerskie. Przypomina mi się jak w czasach Atari któryś dev próbował godziny skakać po ścianie by się wczuć w rolę bohatera, hehe.

 

Odnośnik do komentarza

 

najlepsza jest jedynka i vitowa, nie sluchaj blubera, mialem szczescie/nieszczescie grac we wszystkie

 

dwojka ma tragiczna kampania single player, to juz czworka choc do skonczenia w 2-3h ma ja lepsza

 

co do vitowej - procz kampanii jest genialny salon gier...etapow uzytkownikow jest sporo, niestety nie jest kompatybilna z etapami z lbp1 i lbp2 z tego co pamietam

Ficek ale jeszcze czwôrka nie wyszła.

 

Dla mnie seria LBP wygląda tak:

LBP>LBP VITA>LBP3> LBP2>>>>>>>>>>>LBP PSP

 

Ta wersja na psp była jakaś taka... fajna uproszczona w każdym możliwym aspekcie ale fajna i po jedynce wspominam najlepiej tę część.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...