Skocz do zawartości

PŁATENSY  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płatki na:



Rekomendowane odpowiedzi

No cześć Forumku,

 

myślę że nie tylko mnie to zastanawia jak przedstawia się ogólny gust płatkowy, wiem że część z was gardzi tą formą posiłku i zaraz zasypie nas informacjami że owsianki są goty, że trzeba pakować, itd. Dziś musimy być jednak razem! Pora rozstrzygnąć czy te chrupiące smakołyki smakują lepiej na zimno czy ciepło. 

Mile widziane eseje i własne wywody na temat czekoladowych bobków królika i innych kształtów.
Yano liczę na ciebie!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak bylem malym grubaskiem to tez mama z babcia kazaly jesc na cieplo co by gardlo nie bolalo.

 

teraz jak juz jem to tylko zimne mleko, ale jem bardzo rzadko. mleko w huy zamula niestety i wypic jego talerz z rana to tak jak odciac sobie nogi na pare godzin. poza platkami, z mlekiem proponuje polaczyc soplice orzechowa, duzo bardziej pozywne szczegolnie na kolacje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yano liczę na ciebie!

 

lepiej przestań na mnie liczyć w tym temacie :P

 

płatki jem bardzo bardzo rzadko, w ostatnich 2 latach może zjadłem jedną małą paczke płatków i jeden karton mleka do nich. w domu nigdy nie mam płatków, ani mleka.

 

jednak gdy już jem to tylko na zimno.

nawet nie wiem co oznacza "na ciepło" - czy chodzi o mleko specjalne podgrzewane? O_o czy chodzi o mleko nie-z-lodówki?

 

tak czy siak ani podgrzanego mleka ani w temperaturze pokojowej nie jestem w stanie jeść (w ogole nie lubie mleka)

 

jeśli już raz na 2 lata jem płatki to mleko musi być z lodówki, inaczej pewnie bym się zbełtał

 

ale skoro jesteśmy w tym temacie to polecam na jutubie kanał vsauce - różne naukowe rozważania, bardzo ciekawy kanał, chociaż niestety rzadko coś wrzucają

ale akurat ich najnowszy filmik dotyczy tego tematu - czy płatki to zupa? a może sałatka?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...