Skocz do zawartości

Star Fox Zero


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja bym właśnie ich chwalił, że poszli za 120 fpsami zamiast ulegnąć graficznym podludziom. 

Tak to sobie tłumacz.

A WiiU aż takie słabe nie jest co pokazuje Xeno i Bayo2, po prostu Ninny pewnie dało niezbyt dużo funduszy na ten tytuł i PG robi co może z tymi groszowymi sprawami.

 

 

A jak mam sobie tlumaczyć? Star Fox Zero jest na silniku Platynowych. Wyobraź więc sobie zrobić Bayonettę 2, gdzie masz dwa różne ekrany w 60 fpsach i też utrzymać taką grafikę. A to, że gra pewnie nie ma takiego samego budżetu - jakoś mnie to nie dziwi. Choć w nowym trailerze pokazali parę nowych epickich settingów. 

 

A no tak, z kim ja gadam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie tam niby znaczące różnice. Jakieś kosmetyczne zmiany, dalej wygląda tragicznie i to jak na grę na WiiU. Nie wiem co trzeba sobie myśleć żeby zamawiać to w preorderze za 150-160 zł :P

 

Bo może niektórzy nie wyceniają gry na podstawie grafiki?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ty się lepiej nie odzywaj, bo interesuje mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg.

 

Jak się robi budżetówkę, to powinno to być odzwierciedlone w cenie, a nie krzyczeć prawie tyle co za pełnoprawne produkcje. Ale wiem, że niektórych nawet jakby Nintendo wałkiem do ciasta tłukło po głowie, to by jeszcze podziękowali.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ty się lepiej nie odzywaj, bo interesuje mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg.

 

Jak się robi budżetówkę, to powinno to być odzwierciedlone w cenie, a nie krzyczeć prawie tyle co za pełnoprawne produkcje. Ale wiem, że niektórych nawet jakby Nintendo wałkiem do ciasta tłukło po głowie, to by jeszcze podziękowali.

149 zł to wg mnie wporzo cena. Dużo lepsza od waszych 229 zł.

 

Ja wole ocenic gre pod wzgledem funu, a nie grafiki. Staroszkolne podejscie? Trudno.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To Ci powiem, że jak patrzę na to co piszecie to za takie Ori & the Blind Forest, które kupiłem na premierę powinni wołać ze 300 zł.

 

No i Gifaro (pseudo nieprzypadkowe) w roli obrońcy grywalności nad grafiką :D Gdyby nie Twoja dziewczyna to nawet nie miałbyś na czym uskuteczniać tego swojego "staroszkolnego" podejścia. Miej trochę szacunku do siebie i innych co znają trochę lepiej twoją praktykę na forum ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam się wstrzymam, Na razie grafa jest schludna i nie odstrasza ale też nie grzeszy tym co Wii U potrafi a jak moim zdaniem powinien wyglądać taki tytuł (poza tym gameplay jakoś mi jajek nie urywa). Za 150zł można przełknąć grafę zwłaszcza iż seria Souls też nią nie błyszczała a śmiało niejeden dawał za nie i 300zł (bo limitka). Czas mają do Kwietnia a ja dalej w platynowych wierzę, zresztą jak tytuł nie wypali, płakać nie będę bo i na Wii U będę miał w co grać (nie mówiąc już o innych platformach)

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

To Ci powiem, że jak patrzę na to co piszecie to za takie Ori & the Blind Forest, które kupiłem na premierę powinni wołać ze 300 zł.

 

No i Gifaro (pseudo nieprzypadkowe) w roli obrońcy grywalności nad grafiką :D Gdyby nie Twoja dziewczyna to nawet nie miałbyś na czym uskuteczniać tego swojego "staroszkolnego" podejścia. Miej trochę szacunku do siebie i innych co znają trochę lepiej twoją praktykę na forum ;)

 

xDDD półroczny ból dupki? Serio? 

 

Donek! Nie przejmuj się! Kiedyś na pewno któraś Cię zechce! Wtedy dowiesz się na własnej skórze, że prezenty między ukochanymi to normalna rzecz :)

 

Anyway, grę biorę na premierę bo po prostu lubię Star Foxa z N64, a Zero mocno się do niego odnosi. Dla mnie to grafika mogłaby być taka jak z tego N64, liczy się content i tyle. Nie muszę Cię do niczego przekonywać, trochę mi wisi.

Odnośnik do komentarza

 

 

a Zero mocno się do niego odnosi

No graficznie też starają się go oddać :D

 

Ale w sumie nie ma co się pastwić nad tym SFZ. WiiU ledwo zipie więc każdy ex to święto,nawet ten wyglądający jak budżetówka z kiosku.

 

 

Ta gra mogłaby wyglądać jak milion złotych, a Wii U mogłoby dostać 14 exów w następnych paru miesiącach, Ty i tak byś nie kupił tej konsoli. Naprawdę nie wiem po co wchodzisz do tych tematów Nintendo i szukasz powodu by sobie ponarzekać na dany tytuł. Trochę smutne spędzanie wolnego czasu. Jasnym jest, że Cię to hobby już nie kręci. Może trzymaj się Hajd Parku i tam sobie narzekaj.

 

 

Ale ten Star Fox wygląda tak nudno i źle, że chyba tylko Figaro na całym forumku potrafi się tym ekscytować. 

 

 

 
Może dlatego, że jestem nieliczny na tym forum, który w stare Star Foxy grał? I po raz kolejny, skoro Cię ta gra nie interesuje, po co wchodzić do tego tematu? ;F 
 
BTW znam dwie osoby w Poznaniu, które grę już zapreorderowały, chyba nie jestem jednak taki sam ;)
Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

@Figaro: cóż dla tych 3-4gier nie widzi mi się wywalać 700zł. Jest niby wsteczna kompatybilność ale tam też dużo nie ma, no i trzeba by było kupić pro controller by grać po ludzku+bajery z Wii do ogrania tych paru tytułów. Więc się ciągle wstrzymuję.

Zresztą przeszła mi jakoś chęć posiadania zabawek Ninny, 3Dsa kupiłem i jedyne co na to mam to Megateny bo się Atlus rozleniwiło na maksa i tam wypluwa swoje gierki. W końcu bebechy słabe to i koszta tworzenia lepszej grafy odpadają+mln potencjalnych klientów. Dlatego też od czasów przejścia z PS2 ich produkcje nie są tak dobre jak kiedyś.

 

A grać mam w co więc o wypaleniu nie ma mowy. Ot po prostu wkurza mnie jak się branża stacza coraz szybciej. A rakowe akcje z Battlefrontem czy F4 tylko przyspierzają szkodliwe praktyki.

Odnośnik do komentarza

@Figaro: cóż dla tych 3-4gier nie widzi mi się wywalać 700zł. Jest niby wsteczna kompatybilność ale tam też dużo nie ma, no i trzeba by było kupić pro controller by grać po ludzku+bajery z Wii do ogrania tych paru tytułów. Więc się ciągle wstrzymuję.

Zresztą przeszła mi jakoś chęć posiadania zabawek Ninny, 3Dsa kupiłem i jedyne co na to mam to Megateny bo się Atlus rozleniwiło na maksa i tam wypluwa swoje gierki. W końcu bebechy słabe to i koszta tworzenia lepszej grafy odpadają+mln potencjalnych klientów. Dlatego też od czasów przejścia z PS2 ich produkcje nie są tak dobre jak kiedyś.

 

A grać mam w co więc o wypaleniu nie ma mowy. Ot po prostu wkurza mnie jak się branża stacza coraz szybciej. A rakowe akcje z Battlefrontem czy F4 tylko przyspierzają szkodliwe praktyki.

 

No i w porządku. Ja uważam, że branża jest w świetnym stanie obecnie. Nigdy nie mieliśmy tak wielkiego dostępu do tak wielkiej biblioteki gier. Starczy spojrzeć na to, co się dzieje na PC - bez przerwy wychodzi coś innego, nietuzinkowego. Ja jedynie mogę narzekać na fakt, że nigdy nie zdążę tego ograć. 

 

To tak jak mówić, że dzisiejsza muzyka się stoczyła, bo przecież jest Justin Bimber i Niki Minaż. Ignorowanie wszystkich tych niszowych kapel, bo nie mają ogromnego zaplecza marketingowego, jest po prostu krótkowzroczne. 

 

A co do tych 3-4 gier... Jeśli tyle widzisz ciekawych gier na Wii i Wii U, to Nintendo po prostu nie jest dla Ciebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że jestem nieliczny na tym forum, który w stare Star Foxy grał? I po raz kolejny, skoro Cię ta gra nie interesuje, po co wchodzić do tego tematu? ;F 

 
BTW znam dwie osoby w Poznaniu, które grę już zapreorderowały, chyba nie jestem jednak taki sam ;)

 

Nie wchodzę do danego tematu, jeżeli mnie jakaś gra nie interesuje. Nad Star Foxem pieczę trzyma m.in. Shigeru Miyamoto, a to wystarczający powód, by przynajmniej rzucić okiem na to czym ta gra jest.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

A co do tych 3-4 gier... Jeśli tyle widzisz ciekawych gier na Wii i Wii U, to Nintendo po prostu nie jest dla Ciebie

Cóż brutalna prawda. Tyle tytułów bym na bank chciał ograć(Bayo,Project zero,Xeno) reszta to tak jakby było dobre promo. Z Ninny nigdy mi nie było po drodze, a fakt,że takie Bayo2 wyszło tylko na WiiU i Megateny na 3DSa były głównymi bodźcami moim większym zainteresowaniem maszynkami. Co nie oznacza,że reszta gierek jest do dupy.To nie, po prostu interesuje mnie tyle platform i tyle gier/serii chciałbym ograć,że od jakiegoś czasu robię ostrą selekcję,do tego dochodzi fakt,że ostatnimi czasy nie lubię szastać zbytnio kasą na gierki.A zabawa z Ninny do tanich nie należy. Konsola+pro controller+gierki (takie PZ w chorych cenach:/) robi swoje.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem w końcu Directa i Star Foxa na pewno nie kupię mimo, że brałem niemal każdą premierę na Wii U.

Słaba grafika to mały pikuś przy nudzie gameplayowej, którą czuć na kilometr.

 Też mnie coś ten Star Fox nie może  przekonać  może gdyby dodali multika na dzielonym ekranie... a tak  to ani nie wygląda  ładnie ani  jakoś grywalnie. Ale wezme do kolekcji Exsów.

Odnośnik do komentarza

Dwa nowe filmiki:

 

(ta muzyka, mmm)

 

 

 

A tu porównanie nowego trailera z buildem z E3 - Okazuje się, że faktycznie lekko poprawiono grafikę, szczególnie podciągnięto oświetlenie.

 

 

 

edit: ups, ktoś to porównanie już tu wklejał. Gapa ze mnie ;]

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przy Platinum Games mogłoby wyjść niezłe Adventures z nastawieniem na spoko system walki ale kto wie...może na NX'a coś takiego zrobią ;-] Ja tam ogólnie się nie jaram tak nowym Star Foxem ale na pewno nabędę bo co do sterowania wolę się przekonać na własnej skórze niż oglądać zblazowane filmiki na YT i oceniać czy gra to g.ówno czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...