Skocz do zawartości

Star Fox Zero


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

A co mało masz gier do ogrania? Jeżeli to oznacza że pieczątka Platinum i Nintendo będą dumnie zdobić nowego Star Foxa to mi to gra (zwłaszcza iż przed Star Foxem wychodzą Bravely Second i Zelda TP), poczekamy zobaczymy. Chce odpicowanego graficznie Star Fox'a a nie pół produkt a jeśli znów po to opóźnią premierę to niech tak będzie.

Odnośnik do komentarza

A co mało masz gier do ogrania? Jeżeli to oznacza że pieczątka Platinum i Nintendo będą dumnie zdobić nowego Star Foxa to mi to gra (zwłaszcza iż przed Star Foxem wychodzą Bravely Second i Zelda TP), poczekamy zobaczymy. Chce odpicowanego graficznie Star Fox'a a nie pół produkt a jeśli znów po to opóźnią premierę to niech tak będzie.

Mam w co grać, ale za długo już czekam na klasycznego star foxa. Te gackowe odpady nie liczę.

 

A jesli opoznienie ma tylko przynieść poprawę graficzną (na co nie liczę biorac pod uwage dwa ekrany w 60 fpsach na slabej konsoli) to ja podziekuje.

Odnośnik do komentarza

Mam w co grać, ale za długo już czekam na klasycznego star foxa. Te gackowe odpady nie liczę. 

 

 

Lepszego graficznie Star Foxa niż Adventures nie było (co do gameplayu również). Mnie osobiście nudzę się przy klasycznych wydaniach bo nie lubię tak bardzo jak jazdy na szynach, dlatego liczę na większe zróżnicowanie w Zero (co się powoli zapowiada) i ew. powrót przygodowej wersji w wykonaniu Retro Studios. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie jest źle, to znaczy dalej wygląda jak (pipi) (Platinum za bardzo rozdrobniło się na inne projekty i ich najlepsi ludzie to na bank nie pracują przy Star Foxie a tyle było od nich p.ierdolenia jak bardzo by chcieli stworzyć nowego Star Foxa). Ale z drugiej strony coś mnie do tej odsłony przyciąga bardziej niż do odsłony z N64/3DS'a. Cóż niech tylko pojawi się First Print Edition to biorę pre-order to się przekonam. Im szybciej tym ew. mniej kasy na tym się straci ;-]

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei napiszę tak... Cały czas od pierwszej zapowiedzi a nawet po ujrzeniu tej gry na wczorajszym Directcie byłem na NIE. Prosta grafika oraz arcade'owa strzelanka totalnie zniechęciły mnie do tej gry. Do czasu gdy... zobaczyłem najnowszy gameplay z IGN. Teraz już załapałem koncept tej gry i jestem naprawdę zainteresowany! Taka nagła zmiana zdania zdarzyła mi się w przeszłości tylko raz przy okazji pierwszego Bad Company(byłem całkowicie na NIE do czasu ogrania dema).

 

Obejrzyjcie filmik z IGN(Soaring over planet Fortuna in 1080p)!

Odnośnik do komentarza

Różnica od pierwsze E3 jest znacząco zauważalna ale dalej na ogólny poziom nawet ex'ów na Wii U od NInny to jest to niestety ta niższa półka. Ale ma nawet swój urok, gameplayowo mi się widzi więc łykam w premierę ten first print bo mam słabość do Steelbook'ów. ;-]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pre-order w KiGu już złożony i bez zbędnego s.rania jak w przypadku Fire Emblem ;-] kurde nie powiem nawet się podjarałem bo ostatnio znowu mnie magia Ninny cieszy bardziej niż którakolwiek wielka produkcja na sprzęty konkurencji (wyjątkiem jest Dark Souls III od którego mam mokro w majtach).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...