Skocz do zawartości

Star Fox Zero


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No od czego zacząć... Może od padackiej grafiki? Jest pusto, prymitywnie i zwyczajnie brzydko. Obrazu nędzy i rozpaczy uzupełnia koszmarny design. Gameplayowo wygląda to po prostu fatalnie. To już starożytny Panzer Dragoon wygląda 100 razy lepiej. A już zwyczany hd remake Orty zjadłby to coś na śniadanie.

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Chyba jednak sam bede musial sprawdzic bo cos te minusy naciagane. Wii U chyba nie kupuje sie dla mega wypasionej grafiki. To co prezentuje trailer wypada ok. Zastanawia mnie tylko gameplay. Nie mam pojecia jak wypada sterowanie a tlumaczenie typu "jest chjowe" do mnie nie przemawia. Chyba wiem co wskoczy do paszczy Wii U na poczatku maja.

Odnośnik do komentarza

No jak Ty tam widzisz 10-20 klatek to naprawdę chyba masz wzrok muchy. Jak widać ludzie z Eurogamera są zadowoleni z gameplayu a zwłaszcza z Gamepada. Kilka innych "normalnych stron" również potwierdza że to tylko pozory bo gra się przyjemnie. Poza tym mam szczerze wygrzane na takie sformułowania hipsterów a Godot aż żal mi Twoich postów czytać, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Gra nie będzie wyglądać lepiej a to zasługa dwóch ekranów które wyświetlają świat pod zupełnie innym kątem, więc gra musi dwukrotnie generować obiekty, AI i całą resztę. Dlatego nie prezentuje się wybornie ale również nie można powiedzieć to totalny crap a jeżeli tytuł oceniasz tylko po grafie to idź proszę Cię do kolegów z piaskownicy o nazwie "PC master race" którzy jedynie co widzą to grafę i gameplay po kompresji na YT gdzie nawet nie miałeś okazji do tej pory zagrać ale co tam "gra g.ówniana". 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...