Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to pobrać?

Podobno musisz dodać karte albo konto paypal

W demie jest 5 tras, jestem w pełni zadowolony, noc/deszcz zajebiście się prezentuje, muzyka lepsza niż w fm5, model jazdy to fm5, samochody wyglądają pięknie, otoczenie ślicznie i pełne detali, jedynie drażni mnie dźwięk wjechanie w wodę na jezdni, dla mnie nienaturalnie to brzmi.

Czuje że będę w to tłukł aż do calaka. Ciekawe co się stanie z creditsami i wbitymi lvl, coś przechodzi do calaka?

Odnośnik do komentarza

taki mały przedsmak w oczekiwaniu na zakończenie ściągania. gwiazda nowej odsłony, EcoBoost twin-turbo 3.5L V6 600 kunia

W stanach montują ten silnik (3.5 litra V6 EcoBoost) do Fordów Transitów =)

 

Jak już odpalicie demo, nieomieszkajcie napisać, czy GT-R podczas jazdy ma wciąż kwadratowe lampy z tyłu

Edytowane przez snejkiPL
Odnośnik do komentarza

przejazd tą formułką mistrzowstwo świata, nie czułem jeszcze tak dokładnie w żadnej ścigałce ze zepierdalam 350km/h. GOTY

 

ponad 370 ;)

 

to samo, niby ciagle w lewo ale ciagle mowilem sobie pod nosem "o kuwa, o kuwa, o kuwa, byle nie przyje.bac w auto / bande" - pachy miałem nieźle zroszone jak dojechalem pierwszy, moooc

Odnośnik do komentarza

 

przejazd tą formułką mistrzowstwo świata, nie czułem jeszcze tak dokładnie w żadnej ścigałce ze zepierdalam 350km/h. GOTY

 

ponad 370 ;)

 

to samo, niby ciagle w lewo ale ciagle mowilem sobie pod nosem "o kuwa, o kuwa, o kuwa, byle nie przyje.bac w auto / bande" - pachy miałem nieźle zroszone jak dojechalem pierwszy, moooc

 

233mph miazga jak to smiga i uczucie predkosci :obama:

Odnośnik do komentarza

Pobrałem i pograłem.

 

Super, że demo jest tak obszerne: 5 tras i 5 aut do wyboru na kolejne 4 wyścigi. Więc wow! Spodziewałem się Rio i Forda GT, a to tylko wstęp do reszty.

 

Zaczyna się fajnym intrem, do przemyśleń. Fajne jednak w FM5 było lepsze, a w FH2 było bardziej w klimacie tamtej gry.

 

Sama gra.

Rio - jest kolorowo i ładnie, ale to faktycznie poziom graficzny FM5 i wydaje mi się, że jest nawet gorzej czasami!!! Drzewa na drugiej trasie jakieś płaskie. Fakt, że trasa ma taki urok, że jest pusta i te drzewa są daleko, ale na starcie, gdy są ujęcia wokół samochodu/trasy to razi.

Trzecia trasa to noc! Wow, że jest w demie. Mamy Abu Dhabi... i mam wrażenie, że ta trasa - noc - wyglądała lepiej w bardzo fajnym F1 2013 (nie pamiętam czy tam była noc czy tylko wieczór). Elementy wkoło trasy są jakieś takie... "doklejone". Efekt "oLEDowanego" hotelu na trasie sztuczny icon_dry.gif Jest nijaki, zbyt się odznacza - kolor powinien zmieniać się jakoś naturalniej i albo być bardziej rozproszony (mieć jakąś poświatę), albo być bardziej subtelny. No i ta noc jakaś taka nienocna icon_dry.gif Niby samochody mają reflektory, ale tego nie widać. Nie widać by doświetlały przestrzeń przed sobą. Po prostu na trasie jest jasno, a niebo jest ciemne. We wspomnianym F1 było to dużo lepiej zrobione (aż mi się zachciało pograć!).

Kolejne 2 eventy już mnie się bardziej podobały:

Indianapolis i wyścig samochodami typu IndyCar! Pierwszy plus 7 okrążeń. W końcu jakiś dłuższy event. Grafika na trasie miała już to coś. Żadnych zarzutów, że coś doklejone, uczucie współzawodnictwa również na plusie. Tutaj sobie przypomniałem co to znaczy czysta jazda! Stosunkowo delikatne przycałowanie bolidu z przodu powoduje już uszkodzenia w aerodynamice samochodu. Dalej jedzie samochód dobrze, ale już nie da się kręcić takich czasów! PLUS! Tak było już w poprzednich częściach, ale na owalu, gdzie liczy się prędkość i precyzja wchodzenia w zakręty, każda strata na sterowności czy aerodynamice po kontakcie z przeciwnikiem czy bandą bardzo się odbija na wynikach. Tu mi się przypomniały dobre czasy z NASCARem od Sierry. Na padzie już nie to samo, bo precyzja mniejsza, jednak fun jest nadal.

Ostatnia trasa - Mokry Sebring! No i deszcz. Na to czekałem. Wrażenia pozytywne, prowadzenie samochodu zauważalnie inne niż na suchym. Kałuże, gdzie od razu łapie aquaplaning - istne sanki, a gdy są na zakręcie lądujemy na trawce... gdzie przyczepność jeszcze bardziej spada. Na duży minus istne "doklejenie" samochodów na trasie.

Wygląda to jak cellshading icon_trup.gif

pAiOWyWl.jpg?1

W dodatku woda spod kół jest średnia. Wydaje się jakby nie chlapała na szyby, gdy jedziemy za kimś (i tu znów na minus w stosunku do F1 2013). Krople na szybie fajnie reagują na "grawitację" na zakrętach... jednak wydaje mi się, że ZBYT fajnie! Nie jeżdżę samochodem 200 km/h, jednak krople ślizgają się jakby szyba była nawoskowana i nie ma (chyba) miejsc, gdzie woda się "zbiera". W sensie - w miejscach poza wycieraczkami szyby są mniej "wytarte" i woda AŻ tak nie powinna się "ślizgać". IMO.

 

Gram z kokpitu. Wybrałem Subaru (i od razu pożałowałem, że jednak nie Golfa, bo kierownicę po prawej stronie dostałem). I chyba najgorzej mi się odczuwało jazdę tym samochodem (Ford GT i Indy bardzo fajnie). Super jest, że jest 24 zawodników na trasie i w multi będzie mega i aż wyjątkowo mam ochotę w multika pograć. Feeling z jazdy jest bardzo dobry... wydaje się zbliżony do tego co było w FM5, a tam IMO jest bardzo dobrze.

 

Aha i jeszcze jedno - po 2 wyścigu wyskoczyły jakieś karty, że niby modyfikatory! WTFicon_puke.gif  Jakieś FUT jak w Fifie? OMG, gorzej, bo to są jakieś losowe "ułatwiacze" - wyskoczyło mi +6% przyczepności i +1 miejsce na starcie. JPR, pomysł z d.py! Pewnie w multi tego nie będzie, a w singlu korzystać nie trzeba, ale bzdura gorsza niż cofanie czasu!

 

Ogólnie jestem lekko rozczarowany demkiem. Na plus 24 samochody, feeling, 5 tras do sprawdzenia, w tym 3 nowe (Indy było w poprzedniej?), ale grafika jest nierówna. Samochody niby ładnie zrobione, ale "nie kleją" się do reszty oprawy. I to jest mega dziwneicon_blah.gif bo w FM5 tego nie widziałem. Czekam na więcej, bo mam nadzieję, że kariera zostanie dobrze poprowadzona, multi będzie mega i będzie jednak ten deszcz, na który najbardziej czekam.

Aha i zaskoczył mnie... dźwięk deszczu... po prostu przez to, że jest. Na plus oczywiście :)

Edytowane przez marbel007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

podpisuje się pod twoimi słowami... co do forzy 6 jest nierówno niestety.... mimo, że jestem fanem tej serii to widzę sporo minusów, grafika fakt nierówna, czasami mam wrażenie ze FM5 lepiej wygląda, strasznie mnie razi otoczenie własnie takie jakby doklejone, nie pasujące... do tego razi mnie nadal brak antyaliasingu, w fm5 go nie było tutaj jest to samo, również nie podobają mi się cienie rzucane przez auta, są marnej jakości,,, cholera szkoda napaliłem się, a szczerze jestem troszke rozczarowany, na razie zapowiada się forza 5.5 a nie forza 6

Odnośnik do komentarza

Nie będę się rozpisywał. Demko wezbrało we mnie chęć zagrania w Forzę 5, która między Halo:MCC i Wiedźminem3 kurzy się na półce. Na razie jestem na 2 wyścigu i pomijając biedne otoczenie (co racja to racja) ta gra to same pozytywy, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjemność z jazdy.

 

Mam też wrażenie, że grę nieco ułatwiono. Gram na takim ustawieniu:

 

- Linia Sugerowana - Wyłączona - 12% KR

- Hamowanie - ASB wł. - 10% KR

- Kierowanie - Symulacja - 12% KR

- Kontrola Trakcji i Stabilności - Wyłączone - 12% KR

- Zmiana Biegów - Automatyczna - 0% KR

- Uszkodzenia, zużycie paliwa i opon - kosmetyczne - 0% KR

- Przewijanie - Wyłączone - 10% KR

 

Premia za wyścig 56% KR

 

Poziom Drivatar - ponadprzeciętny; i dość prosto zdobywam miejsce w pierwszej 5tce.

Odnośnik do komentarza

Doprecyzuję: w poprzedniej Forzy miałem większe problemy. Myślałem, że określenie "ułatwiono" jest dość jasne i znaczy tyle co "zmniejszono trudność względem stanu z poprzedniej gry".

 

No i muszę to napisać: F1 w tej grze :o Poczucie pędu jest nie do opisania. Bliżej tej (nomen omen) formule do WipEouta, niż standardowych racerów :obama:

Odnośnik do komentarza

tak serio, co w tym złego? nie jest cała gra w 60 fps i tyle, rozumiem xbox jego moc, więcej samochodów na trasie, efekt pogodowy, ale czy nie zauwazacie ze gra nie jest spójna przez to? myślałem, że ten element poprawią a od fm4 dalej jest 30fps w niektórych aspektach

 

 

oczywiscie trzeba wychwalać bo to nowa forza wychodzi... jestem fanem tej serii, ale mam obawy co do 6 po prostu,

Edytowane przez rafcio007
Odnośnik do komentarza

Model jazdy wszystko na off 75%kr. Wydaje mi się łatwiejszy jak by masy samochodom ubyło. Dźwięki sporo lepsze szczególnie opon. 

Deszcz i oddziaływanie na samochód pff sporo ułatwień. 

Graficznie bida panie ząbki walą po oczach. 

Z fajniejszy rzeczy podoba mi się system rankingowy hardorowcy 31 miejsce na świecie a sporo jeszcze można ugrać 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...