Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w horizon 2 czy forza zawsze irytowalo ustawienia trudności przed wyścigiem (ABS, trakcje itd), bo później gram enty raz ten sam wyścig z innymi ustawieniami trudności, sprawdzając czy może pójdzie mi lepiej.

Suma sumarum horizon 2 jest dla mnie perfekcyjną gra pod względem samochodów (stare dobre marki), od driveclub mam już czkawke od future super samochodów , forza horizon 2 to takie małe gta w świcie samochodów.

Odnośnik do komentarza

Wiesław - spoko nie płaczę - ale gdybym widział że gra się pojawiła od razu po chwili bym pewnie napisał na forum. Zresztą - zostawiam sciąganie i idę robić co innego- patrzenie jak przybywa procentów jarało mnie jak miałem 14 lat i odpalałem Napstera 1 raz :>

Anyway gra zassana i działa. Ale ja wiem o co chodzi natomiast jeśli ktoś jest mniej ogarnięty to może się mocno wqrwić jak wyda tyle kasy na edycje premium i nie odpali.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

 

Dajcie znać jakie długie są zawody? Podobno są też jakieś Endurance. Czyli? Jakie wyścigi. Minimum 5 okrążeń w Zielonym Piekle by mi się marzyło.

Są wyścigi wytrzymałościowe, tak szybko przeleciałem i widzę że na Nurburgringu jest 8 okrążeń, a na circuit de la sarthe 30 :) Samych wyścigów jest więcej.
Łohohoho! :) Pięknie! Mam nadzieję że jakieś pit stopy będą konieczne. Żebym miał czas to bym na rozgrzewkę pyknął jakiś wyścig z F1 na 100%.
Odnośnik do komentarza

Noc w tej grze :banderas: Na Yas Marinie nie robiła aż takiego wrażenia, ale na innych torach takich jak Spa, kiedy czasem wjeżdża się w oświetlone miejsca, a czasem jadąc przez las widać tylko co oświetlają reflektory, zaś tył auta to ciemna plama z cienkim czerwonym paskiem tylnych LED'ów to :obama:

 

4ptb91.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie największy krok w przód to jazda po mokrych nawierzchniach, czuć, że to nie tylko bardziej śliski asfalt. Kałuże są trójwymiarowe i zachowują się, tzn. wpływają na samochód tak jak w rzeczywistości. Tego elementu się obawiałem widząc jak słabo był wykonany w horizonie, również graficznie, no ale dali radę. Mam nadzieję, że dojdą nowe miejscówki deszczowe. Nurburgring w deszczu coś niesamowitego. Szczególnie w tylnonapędowcu w klasie A700.

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

To prawda, deszcz już w demie robił duże wrażenie. Zasadniczo ta część to największy krok do przodu od czasu trójki, która wprowadziła grafikę na nowy poziom.

 

Z innych rzeczy, to memusy są moim zdaniem wykonane perfekcyjnie i cała gra sprawia wrażanie dopracowanej w najmniejszych detalach. Bardzo miłe zaskoczenie to ponowna obecność trio z Top Gear prezentującego kolejne serie wyścigów, kiedy zdążyłem już postawić na tym elemencie krzyżyk przez ostatnią aferę.

 

Ciekawie jeździ się Teslą w nocy. Sebring, wypadamy na prostą, Tesla bezgłośnie przyspiesza, ryk silników zostaje w tyle, robi się ciemno i cicho.

 

30m23gl.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...