Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilę u kumpla (przed zakupem chciałem zobaczyć jak to "chodzi"). Już Horizon 2 nisczyła DC, ale ta forza, a mój bożusiu :obama:

Nie rozumiem w ogóle tych porównań do DC na ps4, przecież ta gra wyprzedza pod każdym względem (oprócz grafy) produkcje na sonke. Gameplay miażdży, a przecież o to chodzi w ścigałkach.

 

Giera zamówiona, live zakupiony - teraz czekam na paczuszkę :banderas:

Odnośnik do komentarza

Domyślam się, że pewnie wszyscy słuchacie tylko dźwięków silników, pisków opon i odgłosów otoczenia.

Ja zawsze w wyścigach lubię sobie posłuchać jakąś fajną muzę. Ta podczas gry w Forzie6 jest zbyt pompatyczna i wzniosła, jakbyśmy walczyli o dobro całej ludzkości.

Jest możliwość, żeby zapodać swoją muzę, jakiś program?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mi muza w trakcie wyścigów bardzo dobrze leży. Podkreśla, że staję na rzęsach żeby nie wylecieć z trasy :P

 

SiuSiu: ja wyłączyłem agresywne zachowania drivatarów, wymiękłem po tym jak jeden mnie z toru spychał :D Fajne motywy, ale dobrze, że można to teraz ograniczyć.

Odnośnik do komentarza

Domyślam się, że pewnie wszyscy słuchacie tylko dźwięków silników, pisków opon i odgłosów otoczenia.

Ja zawsze w wyścigach lubię sobie posłuchać jakąś fajną muzę. Ta podczas gry w Forzie6 jest zbyt pompatyczna i wzniosła, jakbyśmy walczyli o dobro całej ludzkości.

Jest możliwość, żeby zapodać swoją muzę, jakiś program?

No niestety, muzyka z gry jest dokładnie taka jak piszesz, więc wyłączenie jej było pierwszą rzeczą jaką zmieniłem w opcjach. Przynajmniej ta w menu jest udana. 

 

Oczywiście jazda bez muzyki nieco pomaga, szczególnie przy wyczuciu momentu zmiany biegu w autach z seryjnym wydechem, ale czasem też ustawiłbym sobie coś do posłuchania. I tutaj wychodzi chyba największa wada interfejsu i brak w stosunku do X360, bo takiej opcji po prostu nie ma, kiedy gra się na pełnym ekranie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio dużo czasu spędzam w Forzavista. Jestem zaskoczony, że aż tyle aut zostało w pełni wymodelowanych. Z 60 posiadanych przeze mnie wozów tylko 6 nie są w pełni. Wszystkie inne mają otwieranie maski, bagażniki, tylne drzwi, spoilery, dachy a niektóre nawet wlewy paliwa czy uchylane okna. Jedynie czego mi w brakuje w tym trybie, to indywidualna historia opowiadana dla każdego auta.

Odnośnik do komentarza

ta gra to miażdżator, żadna forza nie miała jeszcze takiej jakości - idealne uczczenie 10 lecia serii

 

wczoraj odpaliłem te wyscigi historyczne, te potwory które dopuszczali do wyścigów w latach 60, 70 :obama:

 

do tego to co mówi marcin33 - forzavista to jest jakiś kosmos, złapałem się na tym że z 20 min lizałem lakier ukochanych furek

 

best racer ever (tak, grałem w pcars i gt3,4,5,6 i szanuje te gierki ale to x_x)

Odnośnik do komentarza

Kurde gdyby nie FIFA to bralbym w tym tygodniu, a tak to FM musi poczekać. Bardzo mnie cieszy powrót wyścigów endurance (24h w Gt4 zaliczony). Ile jest zawodów wytrzymałościowych ?

Wytrzymałościowych jest 9, najdłuższy ma 481km.

 

Zauważyliście, że czasami auta w losowaniach odpowiadają numerowi levela? Ostatnio wbiłem 61 poziom i w losowaniu oprócz standardowych premii gotówkowych i modyfikacji, pojawiło się Maserati Tipo z 1961. Wcześniej kiedy wbiłem 57 pojawił się Chevrolet Bel Air z 1957. Fajny smaczek :)

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczy mi ktoś, jak zrobić w grze normalny kolor metalik lub perłowy (w rodzaju seryjnych lakierów)? Ok, można pomalować sobie niemetalizowanym, a obok jest opcja metal flake, gdzie wybieramy dwa odcienie, ale za bardzo nie wiem jak z tego korzystać. Tzn. coś tam umiem powybierać, ale wychodzą mi kolory jak na festiwal tuningu i nie mam pojęcia, jak odtworzyć np. seryjny piękny ciemnofioletowy lakier Maserati Ghibli. Szkoda, że nie ma opcji kopiowania seryjnych lakierów jednych aut jako malowania opcjonalnego dla innych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...