Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

 

Next week promises to be an exciting one. In addition to the release of the latest DLC car pack for Forza Motorsport 6, we’ll have the details on the next Forza 6 content update, both of which will be arriving on Tuesday. And then we’ve got something special coming that I think you folks are going to really like. I don’t want to say anything more right now – in fact, I can’t say anything more – so I’ll just leave it at that. Such a tease!

 

Oprócz tego jako prezent dostaniemy 2 auta w malowaniach Halo (drugie tylko dla VIP)

 

c8c57ce8-a6cd-4684-9ae2-40eac7d61908.jpg

 

a3d75e2a-2a3b-49f5-a2a2-4df83347ded3.jpg

 

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_10_30_15

 

Po cichu licze na jakies nowe lokacje albo nocka czy deszcz na kolejnych layutach.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, przejechałem kilka wyścigów i póki co wrażenia o wiele lepsze niż w demie. Drivatary są agresywne, wyprzedzają. Nawet na Januszowym poziomie trudności (normal), co mnie cieszy. Bo o ile dobrze pamiętam w piątce generalnie co już wyprzedziłem to nie musiałem się martwić, że mnie dogoni w razie drobnych błędów. Gdyby nie Divinity to ostro bym się przysiadł do FM6, a tak jedynie pewnie będę grał w to na zasadzie 'włączyć na pół godziny przed robotą'.

Odnośnik do komentarza

27 leveli do przodu? To Sebring Wet Endurance? Modyfikatory +60% x3? Słyszałem, że są + 100% ale mimo otwarcia wielu paczek platynowych nie wypadło.

Ile Ci to zajęło?

A co do screenów - może nie masz Golda?

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Tak 27 leveli wpadlo, uzylem 3x 100% Xp mod-ów (2x 100% XP i 1x 100% Driver XP) 

Wyscig to jakies 2 godziny 40 minut do 3 godzin (juz po kilku okrozeniach mozna jechac na spokojnie, a jak sie zacznie dublowac ostatnich przeciwnikow to oni przytrzymuja te AI z przodu)

 

edit: screen-y juz dzialaja, zrobilem restart xbox w ustawieniach i opcja juz sie pokazuje (gold jest)

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...