Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ciekaw jestem które lokacje zobaczymy w grze. 26 to dokładnie tyle samo co w Forza 4. Mam nadzieję, że będą wszystkie albo prawie wszystkie lokacje z Forza 5 i że powróci Camino Viejo i najbardziej epicka lokacja - Fujimi Kaido :)

 

A byłbym w 7 niebie gdyby po premierze dodali jeszcze ze 3 w DLC jak do Forza 5 (finalnie 18 lokacji).

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

200h to ja jeździłem a nie lizałem pixele szukając problemu jak niektórzy :reggie:

jak zobaczyłem screena to pierwsza myśl była bardziej w kierunku NY niż LB. poza tym mam dziwne wrażenie, że jeśli to miały być oficjalne screeny promocyjne to chcieliby pochwalić się nowymi/powracającymi torami.

poza tym LB ma tylko 2 takie zakręty i oba średnio mi pasują. będę później grał to odpalę sobie 5 i zrobię analizę CSI.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Można sobie pogdybać nad listą lokacji.

 

Lokacje z Forza 5:

 

1. Alps
2. Catalunya
3. Bathurst
4. Spa
5. Indianapolis
6. Le Mans
7. Laguna Seca
8. Nurburgring
9. Prague
10. Long Beach
11. Road America
12. Road Atlanta
13. Sebring
14. Silverstone
15. Test Track

16. Yas Marina
17. Top Gear - może wypadnie przez ostatnie wydarzenia

Pozostałe 7/8 lokacji w Forza 6:

18. Rio (potwierdzone)
19. Daytona (potwierdzone)

20. Monza (podobno trasa była skanowana laserowo na potrzeby MS)

21.

22.
23.

24.

25.

26.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

ok, wczoraj przed snem zrobiłem analizę molekularną w instytucie im. horatio caine'a i tor ze screena to nie LB. poza włosami nic nie dam sobie uciąć ale po prostu nie. obstawiam, że albo to NY, albo wspomniane Rio ku czemu bardziej się skłaniam po obejrzeniu gameplay'u na YT. 

Maple Valley uwielbiam. jak ja tam dobrze się czułem, jak ja tam uwielbiałem poprawiać własne czasy :fsg: jeden z tych torów po których człowiek aż chce śmigać dla samego jeżdżenia i zabawy.

akurat cris te tory które wymieniłeś to praktycznie esencja amerykańskiego ścigania więc jak najbardziej powinny być. 

Odnośnik do komentarza

- 450 samochodów + pewnie sporo bonusowych do ściągnięcia na premierę jak było przy fm4, fm5 i fh2 czyli ok. 500 fur z autovistą 

- noc, nareszcie! 

- 26 lokacji całkiem ładnie w FM5 było 17 ale mogliby dobić to magicznej granicy 30tu, mam nadzieje że wróci: camino, fuji i rally di positano

- pogoda, tu jest dziwnie opisane ''mokra pogoda i trójwymiarowe kałuże'' wtf...możliwe że skończy się na mokrej nawierzchni 

 

Tak czy siak jaranko, PC odleciało i czekam na wrzesień/październik do premiery FM6  :D  

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dobrze by było żeby noc/pogodę można było ustawić na wszystkich wariantach tras. Mam nadzieję, że nie skończy się na wybranych lokacjach :) Ciekawe czy poza Rio dojdzie jeszcze jakaś trasa miejska. Przydałyby się ze dwie, np. Tokio albo Szanghaj :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...