Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę klapki pękają na widok powrotu króla racerów i jak zwykle muszą swoje dodać w temacie o grze w którą nie zagrają.

No właśnie. Czasem wypadało by zagrać w coś innego jak FM, żeby mieć punkt odniesienia ;)

 

 

 

no fajnie, ale przestańcie już śmiecić m'kay dzióbaski?

Czyli to jest temat, tylko do fapowania nad FM6?

 

 

 

Fenomenalnie prezentuje się nowa Forza, Król wraca na tron, PC miało swoje 5 minut.

 

poza oprawą wizualną dużo lepiej też wypada fizyka w grze (zderzenia, latające opony, poślizgi) :O

1Gb19WI.gif

Tak właśnie działa Turn 10. Dodamy fruwajace opony i ludzie będą da zadowoleni. To że kariera będzie znowu pewnie nudna jak flaki z olejem, deszcz i noc wrzucimy tylko jako predefiniowane warunki, to już mało istotne.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Siłą rzeczy kariera w każdej grze tego typu jest drętwa, no bo niby czego tu się spodziewać? Że żona Waszego inżyniera wyścigowego da du.py menelowi? :P

 

To są wyścigi o zabarwieniu SIM i tu liczy się przede wszystkim akcja na torze :)

Czymś takim jak kariera w ogóle nie powinniście sobie tyłka zawracać :) 

Odnośnik do komentarza

 

Fenomenalnie prezentuje się nowa Forza, Król wraca na tron, PC miało swoje 5 minut.

 

poza oprawą wizualną dużo lepiej też wypada fizyka w grze (zderzenia, latające opony, poślizgi) :o

Tak właśnie działa Turn 10. Dodamy fruwajace opony i ludzie będą da zadowoleni. To że kariera będzie znowu pewnie nudna jak flaki z olejem, deszcz i noc wrzucimy tylko jako predefiniowane warunki, to już mało istotne.

 

w porównaniu do FM5 jest ogromny postęp a nie tylko ''fruwające opny''

 

2x więcej lokacji

2x więcej samochodów

nocne wyścigi

warunki pogodowe

2x więcej samochodów na trasie

lepsza fizyka, oprawa graficzna i inne usprawnienia/smaczki

 

Kariera? ale co mają dać w simie fabułę na wzór NFS gdzie jeździmy randomem by zdobyć szacunek ulicy...

Odnośnik do komentarza

No tak, utnijmy z zawartości FM5 oraz nie usprawniajmy innych rzeczy względem swoich gier z poprzedniej generacji, żeby później można było mówić jaki to postęp się dokonał w FM6 względem poprzedniczki. Grafika w słońcu jest poprawna, nie ma tragedii, ale w deszczu to czasy wczesnego ps3. Poczekam jeszcze rok i kupię znowu x'a ale dla FH3, bo FM5 mnie wręcz odrzuciła swoją bylejakością.

Odnośnik do komentarza

2x więcej lokacji

2x więcej samochodów

nocne wyścigi

warunki pogodowe

2x więcej samochodów na trasie

lepsza fizyka, oprawa graficzna i inne usprawnienia/smaczki

 

 

Skoro w FM5 jest totalną biedą pod względem ilości torów to żadna sztuka to przebić.

 

Lecz do wspomnianego pCARS, FM6 nie ma startu ani poz względem warunków pogodowych, ilości torów, czy aut na torze (do 45). Jedyne czym wygrywa to ilością dostępnych samochodów, lecz eni oszukujmy się, żaden sim nie ma dużo aut. Forzy do tego grona zawsze sporo brakowało i szóstka raczej tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Wg. mnie grafika zawodzi i to dość mocno. Jeśli nie ma zmiennej pogody/pory dnia na każdej trasie to mega lipa. Kolory w dalszym ciągu cukierkowe, mam wrażenie, ze oświetlenie jest jeszcze bardziej "bajkowe" niż wcześniej. Trasa w Rio niby wygląda efektownie, ale jeśli chodzi o wizualia to imo Londyn z GT5 bardziej "robi" a mówimy o dwóch generacjach. 

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

xone to zlom a gra chodzi w betonowym 1080/60fps. Jakby walneli 900p to by wygladala sporo lepiej [ja bym tak zrobil]. Mysle ze na poziom grafiki ma duzy wplyw paleta barw i sposob oswietlenia, gra wyglada bardziej cukierkowo niz realistycznie i wydaje sie w porownaniu np z carsami gorsza graficznie. 

Odnośnik do komentarza

Czego szukam ? Niczego. Jestem fanem serii "Forza" i chciałbym mieć argument żeby dokupić ONE. Na razie go nie dostałem, a szkoda. To jest exclusive i kop w ryj powinien być potężny, a nie jest. Wygląda ładnie i tylko ładnie. Po prostu się zawiodłem. Turn 10 albo dało tyłka, albo  miałem zbyt wysokie wymagania. Oczywiście wizualia nie przekreślają gry bo nie są złe, ale kurde. Ile można czekać na zmienną pogodą i pore dnia ? Szacun za betonowe 60 FPS. To się chwali 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Lecz do wspomnianego pCARS, FM6 nie ma startu ani poz względem warunków pogodowych, ilości torów, czy aut na torze (do 45).

Co do pogody to się nie zgodzę. Jeżdżę  tylko na widoku z kokpitu i w PC te statyczne krople wyglądają słabo. W FM6 prezentuje się to o wiele lepiej. Warto dodać jeszcze że FM ma kilka lepszych technologicznie rzeczy jak dynamiczne odbicia w szybie, w PC są wypalone na stałe (na konsoli).

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

 

Lecz do wspomnianego pCARS, FM6 nie ma startu ani poz względem warunków pogodowych, ilości torów, czy aut na torze (do 45).

Co do pogody to się nie zgodzę. Jeżdżę tylko na widoku z kokpitu i w PC te statyczne krople wyglądają słabo. W FM6 prezentuje się to o wiele lepiej. Warto dodać jeszcze że FM ma kilka lepszych technologicznie rzeczy jak dynamiczne odbicia w szybie, w PC są wypalone na stałe (na konsoli).

Dynamiczne krople będą w następnym patchu.

 

Mi raczej chodziło o to że w pC jest dynamiczna zmiana pogody i pory dnia na dowolnym torze. FM6 będzie miała noc lub deszcz tylko na niektórych torach i te warunki są z góry ustalone.

 

Najlepszy kit wciska Greenawalt w wywiadzie dla VVV. Mianowicie nie będzie jednocześnie deszczu i nocy bo to zbyt duże wyzwanie. Bitch please :P

 

http://youtu.be/ot2k7g7S1zE

Odnośnik do komentarza

kariera... a co mają wymyślić? koła na nowo nie odkryją. fabularnej nie zrobią, blokada i od zera do bohatera też odpada bo dlaczego mają blokować. mi tam odpowiada. chcę się ścigać, odblokowywać nowe eventy i bawić się samochodami. kariera w tak ogólnej grze to raczej zbędna rzecz, jedynie pretekst do czegoś tam, wymóg bo być musi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...