Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Np jednak trzeba mieć szczęście w paczkach. Mam tyle tych kart i najwyżej 60%. A w sumie do niczego innego ich nie używam, bo uważam ze to jest cheating jeśli mam mieć jakąś lepszą przyczepność czy moc w stosunku do innych, nawet konsolowych przeciwników.

Odnośnik do komentarza

C63 to dla mnie najlepsze chyba co mogli dać w tej chwili z tej klasy. Wiadomo coś o tym aucie z Fallouta kiedy będzie?

Wiadomo tylko tyle, że w 2016.

 

Grudniowy patch

 

CARS

· Various car adjustments, including improvements on cockpit camera position for a number of cars

· Fixed a bug where damage would be applied to the wrong part of the car

 

AUDIO

· Fixed an issue where voice chat would not work when Forza Motorsport 6 was running in snap mode

 

DRIVATAR

· Addressed issues that were causing Drivatar cars to dramatically pull away from the field during races

· Fixed an issue where “Drivatar Synch Percentage” was always showing as 0% on Hockenheim, Sonoma, and Monza

 

FREEPLAY

· Players can now choose car divisions to race against when playing in Freeplay mode

 

LIVERY/TUNING

· Fixed an issue where downloading a tune from a friend who has deleted that tune would cause the game to crash

 

MISCELLANEOUS

· Damage tab on telemetry will now show fuel level. Fuel level will be expressed as a percentage of the full tank.

· Players can now choose the language they wish would like to use in the game. In addition, we have added Hebrew and Arabic language support.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

New League: Exclusive Bonus Car!

As of today we’ve got a new League available in Forza 6 – the “Can-Am Connection,” a new weekly League that will run through the month of January. While a brand new League is exciting news by itself, this one’s extra special. That’s because players who finish in the top 50th percentile at the end of each week’s League will be sent an exclusive bonus car, the 1971 Ferrari #2 Ferrari Automobili 312 P! Note that players will only have a chance to win this exclusive car in January via Leagues. Good luck!

e4cc0d32-3a4b-4e27-81b4-a0acca91bcd7.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chodza moze gdzies ploty odnosnie dodatkowych torow?

Chyba nie, aczkolwiek bardzo liczę na jakiś Japan Track Pack. Podejrzewam, że pierwsze większe  DLC to będzie to z Porsche. Fajnie było by, gdyby stworzyli coś na wzór Storm Island z Horizon 2. Na przykład  5 zamkniętych offroadowaych tras. Szuter,błoto i deszcz :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pierwszy tor do FM5 wyszedł w lutym, więc może z FM6 będzie podobnie. Są jakieś ploty, że ma pojawić się nextgenowe Fujimi Kaido.

 

Bylby banderas na banderasie w takim przypadku. Trasa jedyna w swoim rodzaju :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Akurat nie obchodzi mnie czy płatne czy nie bo Forza 6 pęka w szwach od zawartości. Od 3 części mam wszystkie, które wyszły w obu seriach i jeśli chodzi o FM to część 6 jest najbardziej dopakowana pod względem zawartości ze wszystkich, więc jeśli DLC z trasami byłoby płatne, to nie miałbym o to żalu. Liczy się dla mnie sam fakt żeby wydali jeszcze jakieś tory bo tych nigdy za wiele. 

 

Jeżeli o mnie chodzi, to mogliby sobie darować już część 7 na Xone, a wypuścić za te półtora roku duże płatne rozszerzenie do FM6, głównie z torami, ale i dodatkowymi furami dzięki czemu mielibyśmy jedną gigantyczną grę. Update'y graficzne mnie już nie interesują, bo gra i tak wygląda świetnie, a co najważniejsze działa doskonale.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...