Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wyciekły informacje o dodatku z Porsche:

  • Explore the past, present, and future of Porsche in an all-new guided Porsche Anthology campaign experience, featuring 48 new events across all of the Porsche models featured in the expansion.
  • Collect, race, and customize 20 of Porsche's most famous cars, including nine models brand new to Xbox One. From groundbreaking early innovators like the 1957 356A Speedster to bleeding-edge engineering marvels like the 2015 #19 Porsche Team 919 Hybrid, the legacy of Porsche is on full display.
  • Compete in new Porsche-themed multiplayer Leagues, Hoppers, and Rivals events.
  • Virginia International Raceway makes its Forza Motorsport debut as a new track in Forza Motorsport 6. Tackle this classic American race track across seven distinct ribbons, all featuring night and wet configurations, and all running at glorious 1080p and 60 frames per second.
  • Collect Porsche-exclusive Mods and Badges, and earn 250 Gamerscore worth of Xbox Live achievements.

Premiera niby 1 marca

http://www.amazon.com/dp/B01AYMNQH2/

 

Już się nie mogę doczekać :)

Edytowane przez marcin33
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupując Xone wiedziałem co to marka Forza , ale nigdy nie było to dla mnie priorytetem . Jakoś tak wyszło , że kupiłem .....oż w h.u.j , nie ma dnia abym choć dwóch wyścigów nie zrobił ! Dla mnie super pozytyw ubiegłego roku . W ogólnej klasyfikacji , w swojej kategorii stawiam obok Mario Karta 8 i Wipeouta HD . Musisz zagrać ! Nic lepszego w kategorii symulacja nie uświadczysz

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...