Skocz do zawartości

Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Na razie i tak nie zainstalujesz, bo premiera dopiero w drugiej połowie roku.

W Insiderze na dev channelu na luzie można sobie pobrać preview. Tak zrobiłem i w sumie nie żałuję, bardzo stabilny, ładny i całkiem szybki system.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Na razie i tak nie zainstalujesz, bo premiera dopiero w drugiej połowie roku.

Pełną wersję to łykam bez zastanawioenia

 

Pisze tu o devie, który jest już do pobrania dla insiderów

 

 

a i premiera ma być pod koniec tego roku. W pierwszej połowie 2022 darmowy upadate dla posiadaczy 10, czyli w tym i dla mnie, ale nie chcę mi się czekać 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Jak nie chce Ci się czekać to wskakuj, bardzo stabilny jest ten build. Przez tydzień miałem z nim zero problemów.

ej, a standardowo zamieniło to Windowsa 10, czy instalowałeś na jakiś inny dysk?

 

Wolałbym zachować programy i pliki, które mam na dysku. Da radę?

 

 

edit: dobra, nieważne, idę na żywioł

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem. Uczucia towarzyszącego dotychczas przy obcowaniu z nowym systemem nie stwierdziłem, ot nakładka na 10. Na pewno poprawiona będzie szybkość działania systemu, bo jednak wolniej niż w przypadku "dziesiątki", szczególnie Ustawienia. Na HDD to musi być dramat. Ale zostaję przy 11 i nie wracam już do 10, generalnie wszystko działa stabilnie i tragedii nie ma, pomijając wersję zapoznawczą Microsoft Store.

 

Teraz już nie tylko dwa panele sterowania, ale i dwa menu kontekstowe:
SbnXGE6.png

 

Na początku przeniosłem Start na lewo, ale wróciłem do domyślnego ustawienia (środek), wydaje mi się to jednak wygodniejsze w przypadku tego interfejsu i szybko przywykłem.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

U mnie takie Days Gone i Widzmin 3 bez zmian. W nic innego od wczoraj nie grałem, ale pewnie wszystko ok

 

 

Windows 11 to na pewno super zmiana, co do wyglądu. To na pewno najładniejszy windows ever. Stabilność będą pewnie usprawniać. 

 

Na minus to, że nie wszystkie opcje jeszcze w 100% po polsku. Pasek zadań bardzo próbuje być tym applowym, ale nie do końca wychodzi. Brak kafelek, które już polubiłem w w10. 

 

I gdzie do uja jest centrum akcji na panelu zadań? Bez przerwy pokazuje mi jakieś powiadomienia, ale jak tam wejść? Pasek zadań kończy się na dacie, a W10 była ładna ikonka tego Centrum 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, gekon napisał:

I gdzie do uja jest centrum akcji na panelu zadań? Bez przerwy pokazuje mi jakieś powiadomienia, ale jak tam wejść? Pasek zadań kończy się na dacie, a W10 była ładna ikonka tego Centrum 

Kliknij na ikonkę internetu i dźwięku (są połączone) w trayu i Ci wyskoczy centrum powiadomień.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące później...
Cytat

 

Windows 10 zostanie wycofany ze sprzedaży na stronie Microsoftu. Zbliża się początek procesu zakończenia wsparcia systemu.

 

Producent oficjalnie zapowiedział, że począwszy od wersji 21H2 systemu Windows 10 (aktualizacja systemu Windows 10 z listopada 2021 r.), aktualizacje funkcji będą wydawane corocznie w drugiej połowie roku. Teraz, na oficjalnej stronie Microsoftu, możemy przeczytać, że Windows 10 nie będzie otrzymywał już nowych funkcji. Bieżąca wersja Windows 10 (oznaczona jako 22H2) będzie ostatnią, system nie otrzyma już żadnych dużych aktualizacji. Rozwój Windows 10 został zakończony.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.