Skocz do zawartości

WRC 5


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

na youtubie jeszcze jakiś czas temu trudno było znaleźć gameplay z DIRT RALLY na którym koleś by dobrze, prawidłowo jechał, w 99% przypadków się rozpi,erdalali po drzewach. W tym filmiku za to przejazd jest czyściutki, ale poza zastanowieniu stwierdzam, że na tym gameplayu jedzie NPC a nie prawdziwy kierowca.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że ta gra wygląda podobnie do tych z Xboxa 360 i ps3. Ale jeśli średnia na MC będzie nie mniejsza niż 70% to na pewno kupię. Kocham gry w tematyce WRC, a właściwe to kochałem, bo teraz kochać to mogę jedyne wspomnienia :P

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Do premiery zostało jeszcze niecałe dwa tygodnie, ale wielce wątpliwe żeby ta gra była warta więcej niż 100 zł ;) Ja ciągle wierzę, że Sebastian Loeb Rally okaże się dobrą grą.

 

 

 

Edyta

 

Premiera już jutro :P

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Jutro kupuje wersje na PS4 podłączam pod G29 i pruje przez nasze piękne lasy. Wypowiem sie dopiero po weekendzie jak juz nieco wiecej ogram.

 

EDIT

 

Premiera jutro ale jadę odebrać swoją kopię już dziś !!! Zakupiona w playergames za 195 zł  ^_^ ich normalna cena 199 zł na PS4

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Wystarczyło mi parę minut w "szkole jazdy" i jeden odcinek po polskich drogach, żeby stwierdzić, że ten model jazdy zupełnie mi nie pasuje. Toż to w Colinie 2 się lepiej czuło samochód i nawierzchnię.

Nie podchodźcie bez ogrania jakiegoś demka, czy pełnej wersji np. na jakimś stoisku z PS4 i stwierdzenia, że ten pudełkowy model jazdy Wam odpowiada.

Odnośnik do komentarza

LoL No to sobie pośmigałem XD.

 

20151015_172144.jpg

 

Poczekam na patcha dodającego G29 do PS4 nad którym już pracują. Przejechałem na DS4 tylko rajd Monte Carlo i jakoś tak nawet nie było źle. Rajd Polski na padzie można ogarniać. 

 

 

Dużym plusem jest to że odcinki są nie tyle kręte ale mają podjazdy i zjazdy co fajnie oddaje wrażenie szczątkowego realizmu. Dla przykładu rajd Finlandii w WRC 3 był całkowicie płaski a już w WRC 4 dodano te fajne zmiany wysokości. Ustawianie auta przed odcinkiem też jest bardzo uproszczone, nie ma tu za wiele do ustawiania. Gra bardziej zrobiona w stylu wsiądź i jedź jak najszybciej potrafisz bez stresu. 

 

Kupiłem WRC 5 ze względu na zmianę developera i dlatego że zawsze lubiłem WRC i czekam też na Sebastian Loeb Rally. Szkoda że na patcha czekają wszyscy posiadacze oficjalnej Kierownicy i zamiast WRC jest WTF 

Odnośnik do komentarza

Pograłem w toto dzisiaj u brata i nawet ujdzie, jednak nadmienię, że trzeba być mocno wyposzczonym w klimatach rajdowych by czerpać z tej gry przyjemność.

Model jazdy jest bardzo uproszczony i "arkejdowy". Do gier typu RBR nie ma najmniejszego podejścia.

Grafika jest mocno przeciętna by nie powiedzieć słaba, a co gorsze potrafi jeszcze chrupnąć czego zupełnie nie rozumiem - albo to PS4 jest tak cienkie, albo ludzie tworzący tą grę to niewydarzone patałachy. Jeden samochód na ekranie (a właściwie tylko widok maski), słaba grafika a to jeszcze szarpie :/ 

 

 

Pozostaje czekać na ostatnią deskę ratunku jaką będzie (mam nadzieję) Dirt Rally, a jak nie, to składać mocnego kompa, bo inaczej w porządne rally się nie zagra.

Odnośnik do komentarza

 

Here is the list of the steering wheels currently supported:

PC :

Logitech

·G27

·G29

Thrustmaster

·TX Racing Wheel

·T100

·T150 RS

·T300 RS

·T500 RS

·TH8A Add-On Shifter

Fanatec

·ClubSport Steering Wheel Porsche 918 RSR

·CSR Wheel

 

PS4 :

Thrustmaster

·T80 Racing Wheel

·T100

·T300 RS

·T500 RS

 

Xbox One :

None

 

Xbox 360 :

None

Stay tuned for updates on this topic and sorry for the inconvenients that may cause!

 

Tak to wygląda dla WRC 5, natomiast WRC 4 obsługuje

 

 

 

Logitech

# Logitech DRIVING FORCE PRO

# Logitech G25 RACING WHEEL

# Logitech G27 RACING WHEEL

# Logitech DRIVING FORCE GT

 

Thrustmaster steering wheels

#Thrustmaster “FERRARI F430 FFB Wheel”

#Thrustmaster “Rally GT Clutch FFB Wheel “

#Thrustmaster "T500 RS"

#Thurstmaster "TH8RS (Gearbox only)

 

Fanatec steering wheels

#Fanatec Porsche 911 Turbo S

#Fanatec Porsche 911 GT3 RS V2

#Fanatec ClubSport Pedals

#Fanatec CSR

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po 3 dniach spedzonych z WRC5 (PS4) moge szczerze odradzic kupno tej gry w pelnej cenie. W jej aktualnym stanie nie powinna zostac w ogole wydana. Pelno tu karygodnych niedorobek, bugow i absurdow, a multiplayer to jedna wielka porazka. Co dla mnie najwazniejsze w grach wyscigowych i co mnie przy nich zatrzymuje to wlasnie rywalizacja z innymi graczami w trybach multiplayerowych. Pod tym wzgledem WRC5 to kilka krokow w tyl w porownaniu do poprzednich odslon tej serii. Ba, ta gra nawet nie spelnia dzisiejszych standardow jesli chodzi o multiplayer. Ilosc trybow i opcji wyboru czy konfigoracji wyscigow zostala ograniczona do minimum. Jedyne co mamy tutaj do wyboru to "Quick Match" po wybraniu ktorego zostajemy dolaczeni do losowo przypisanego pokoju. Mozemy jeszcze utworzyc publiczny lub prywatny wyscig i wlasciwie to tyle... A i jesli chcesz sie scigac w prywatnym lobby to musisz miec znajomych grajacych w ta gre. Gdy wejdziesz w zakladke "Poznani Gracze" WRC5 i ludzie z ktorymi przyszlo ci sie scigac w ogole tam nie figuruja (*) Brak podzialu na klasy rajdowek (WRC, WRC-2, J-WRC wszystko sciga sie razem:), brak mistrzostw, brak jakichkolwiek statystyk (przegrane/wygrane OS-y), brak opcji wyboru konkretnego lobby... I wisienka na torcie oraz dezajnerski majstersztyk, ktory przepelnia czare goryczy - aby wystartowac wyscig wszyscy musza wcisnac guzik "ready" w przeciwnym wypadku czekasz w nieskonczonosc !.!.! Zadnego odliczania czy mozliwosci wykopania delikwenta. I kiedy gra non toper dolacza cie do tego samego lobby, w ktorym siedzi jakis spiacy troll masz ochote wyrzucic ta gre przez okno.

 Trzeba przyznac, ze gra miala potencjal ze wzgledu na fajnie zaprojektwane OS-y i zjadliwy model jazdy choc wiele mu do idealu brakuje - mocno arcadowy i jak dla mnie malo precyzyjny. Grajac na padzie ma sie wrazenie ze samochod reaguje na ruchy galka z opoznieniem a sterowanie ma niska rozdzielczosc. Podsumowujac nie polecam! Koncze ta gre i sprzedaje jak najszybciej.

Edytowane przez Tommy Dee
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Czyli co, WRC4 lepsze od "piątki"? Przy okazji, który WRC na PS3 jest w ogóle najlepszy Waszym zdaniem? 

 

Swoją drogą, właśnie otrzymałem odpowiedź od Techlandu w sprawie wsparcia kierownic dla WRC5 na PS3:

 

"Niestety produkt w wersji na konsole PS3 nie wspiera kierownic, istnieje możliwość sterowania tylko i wyłącznie padem."

 

wtf? WTF? :D jak można wydać grę reklamowaną jako "symulator" rajdowy i zapomnieć o opcji wsparcia dla kierownic? Absurd. Monty Python :D

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.