Skocz do zawartości

WRC 5


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wygląda na to, że ten rok rajdami stoi. Najpierw ekipa odpowiedzialna za poprzednie odsłony WRC zapowiedziała rajdowy symulator błogosławiony przez samego Sebastiena Loeb'a a teraz francuskie studio Kylotonn tworzy konkurencję bazując na wsparciu Sebastiena Chardonnet.

Premiera w tym roku praktycznie na wszystkie konsole.

 

 

 

Jak dla mnie pełnia szczęścia. Tak jak była posucha w tym temacie tak teraz obrodziło. Oby tylko gry im wyszły. Po takiej pauzie od typowych rajdów nie zniosę popierdółek. Horizon 2, szczególnie Storm Island, narobił smaku na szutry więc liczę na godne produkcje. Jeszcze tylko zapowiedź Dirta 4 i sfajdam się tęczą. 

Odnośnik do komentarza

patrząc na grafikę z trailera to tylko na X360 i PS3 :D

 

ja tam się nie nastawiam zbytnio na te rajdówki. Ta ostatnia seria WRC która się ukazała była fatalna i nie dorastała Dirtowi 2 do pięt, DiRT3 również otrzymał spłaszczony model jazdy. Tak to wygląda jakby do tych wszystkich gier model jazdy był dostosowany do gałek na padzie, a ja po podłączeniu G27 miałem zerowy poziom frajdy.

 

Tutaj będzie to samo :)

Odnośnik do komentarza

Colina to ty chłopcze szanuj :Coolface: CMR 2.0 ma u mnie podium w rankingu gier wyścigowych ever. WRC na PS2 przeminęły i raczej wątpliwe by powróciły. zresztą jak wiele innych gier, taki parszywy urok tych czasów. Milestone wypluł 4 odsłony rajdów, z czego 3 i 4 były całkiem zjadliwe. mają doświadczenie, teraz mają mentora więc coś dobrego z tego może wyjść.

 

WRC 5 za to dupy nie urywa ale mimo wszystko kibicuje im. kto wie, może akurat im się uda zrobić coś dobrego? nie skreślałbym ich od razu bo po niecałych 30 sekundach teasera nie można wydawać wyroku. z czasem chętnie obadam i będę śledził rozwój gry. jak się nie ma co się lubi to się gra w to co jest. po takiej przerwie od rajdów dobre i to. 

 

Fanek - "stare" platformy nadal żyją i mają się dobrze. to nadal jest spory rynek zbytu, bardzo ważny rynek dla małych devów.

Odnośnik do komentarza

Byl to szpil przelomowy. Ja jednak do dzis stawiam WRC 2 ponad wszystkie scigalki. 3ka i w szczegolnosci 4ka sa takze swietne, a od tego czasu nic godnego w tym segmencie nie wyszlo. Tesknie za tymi 10miutowymi trasami, za wspanialymi hopami i zerkaniem bez przerwy na czas.

 

Jesli WRC 5 chce w jakikolwiek sposob zaistniec to kolesie musza wrocic do korzeni. I tyle...

Odnośnik do komentarza

Ale nie stawiajmy hard core symulacji obok CmR 2.0, bo to prosta gierka była ale dająca niesamowity fun z grania. Na jednej konsoli można było toczyć całe mistrzostwa 8 rajdów po 12 odcinków każdy we cztery osoby. Piękne czasy. 

 

RBR potrafił powodować więcej frustracji niż radości z grania. Tej gry trzeba było się uczyć, natomiast w CMR wsiadałeś i już ! Jesteś, jedziesz, czujesz :) Dla nas dzieciaków to było cudowne. A dziś w sumie nie wiem czy tego samego chcę od WRC 5, wolałbym aby się mocno postarali wydając grę która też by zapisała się w annałach historii jako .......... a pamiętacie WRC 5 ?? 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

w tych czasach, w takich standardach robienia gier i komercjalizacji rynku niestety wątpię żeby tak było :( chciałbym, naprawdę chciałbym, ale nie ma co się zbytnio napalać. tym bardziej, że to małe studio a ich dotychczasowy dorobek nie powala. mam nadzieję, że miło nas wszystkich zaskoczą i stworzą coś godnego naszych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Colina to ty chłopcze szanuj :Coolface: CMR 2.0 ma u mnie podium w rankingu gier wyścigowych ever. ....)

WRC 5 za to dupy nie urywa ale mimo wszystko kibicuje im. kto wie, może akurat im się uda zrobić coś dobrego? nie skreślałbym ich od razu bo po niecałych 30 sekundach teasera nie można wydawać wyroku. z czasem chętnie obadam i będę śledził rozwój gry. jak się nie ma co się lubi to się gra w to co jest. po takiej przerwie od rajdów dobre i to. 

 

Miałem dać plusa, ale jakieś Orwellowskie standardy na pe panują :oh_you:

 

Zasadniczo zgadzam się. CMR drugi, jak i pierwszy, to dwa świetne kawałki kodu. Takie gry powinni przywracać na tym Nierealnym 4, a nie wydawać giereczki w 2k14 z 2k13 :facepalmz:

 

Ja osobiście czekam. N4S Rywale mam od premiery, DC już ograny na wszystkie możliwe sposoby, a szutrowe pojedynki to będzie to.

 

Oby tylko gra pokazała pazur w segmencie tak systemu, jak i grafiki. Konsole rok na rynku, a posucha straszna.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.