Opublikowano wczoraj o 12:05 1 dzień 2 godziny temu, devilbot napisał(a):. Drozdu stamtąd wyszedł dawno temuJa byłem zmuszony, a Ciebie i tak długo tolerowano.1 godzinę temu, devilbot napisał(a):screeny z najlepszej nowożytnej serii jrpg w tym przypadku część trzecia sagi XenobladeEhh miałem grać w ten weekend ale zostałem brutalnie oszukany
Opublikowano wczoraj o 12:43 1 dzień 54 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):Banquet for Fools (PC)To zdjęcie jak wyjęte z Tormenta w początkowej kostnicy
Opublikowano wczoraj o 13:43 1 dzień No powiem gierka wciąga, taka podróż w nieznane, wiadomo dialogi nagrane w języku Oghmy, cośtam mamroczą, ale świat inny niż wszystkie. Poza tym całkiem niezłe te mechaniki RPG tutaj są. No i jest notatnik, w sensie piszesz sobie sam w nim, bo tak to pusto xD.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.