Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Colin napisał:

Jakby Perez zdjął Maxa na starcie... :obama:

 

mimo że generalnei kibicuję Maxowi to na widok tego jak blisko Perez był ścięcia Verstapena to pierwsza myśle była "kurde szkoda że nie trafił". więc chyba jednak bardziej nie lubię Pereza niż kibicuję Maxowi ;) 

 

brawa dla Lando, należało mu się :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
52 minutes ago, maciucha said:

Zajebiste sędziowanie, że Sainz za rozjebanie Piastriego nic nie dostał. To samo z Lewisem za wczorajszy sprint.

Przeciez Sainz-Piastri musza isc do sedziow po wysigu 

35 minutes ago, maciucha said:

Perez dramat. Niech go już w końcu zwolnią i wezmą Sainza :problem:

Wyjebac jeszcze kevinka i loganka. Ten pierwszy po tym weekendzie serio zasluguje na minimum ban na jeden weekend.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie SC tez coś chyba zaspał, bo jak poszło info o SC, to Norris był jeszcze przed boksami i zamiast zatrzymać Lando bo był pierwszy, to zatrzymał dopiero Maxa ( może z przyzwyczajenia xD ). Ta sytuacja mocno mu pomogła, bo mógł cisnąć i potem za darmo zmienić koła, gdzie Max już musiał puścić gaz.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, maciucha napisał:

Perez dramat. Niech go już w końcu zwolnią i wezmą Sainza :problem:

Perez pokonał Sainza, nie *śpij bo cię okradną :) A że jest wolniejszy o 0,3-0,2 sek od Maxa to i tak stracił niewiele. Nawet nie wiem czy RB by szybszy od Ferrari (od MacLarena nie).

 

*Ja też przed snem myślałem, że kolejność była inna. Kara powinna pozbawiać przestępcę zysku: kiedyś Hamiltona 25 pkt na Silverstone a tutaj Sainza i Magnussena czyli po prostu powinni przepuścić faulowanego rywala, a nie jak tutaj, że każdy przyjeżdża grubo przed faulowanym.

15 godzin temu, Moldar napisał:

SC dało Lando pierwsze miejsce po restarcie, no ale taka jest formula, co nie zmienia faktu, że jechał dzisiaj najszybciej i tak.

Guzik by mu to dało. Pereza nie mógł wyprzedzić przez wiele okrążeń. 11,5 sekundy przewagi to za mało na zmianę opon więc nawet nie liczyłem jak nisko by spadł (normalnie za Pereza, ale SC zawsze daje zysk więc może 3rd).

 

Mimo to fajnie, że wygrał, bo wygrał najlepszy, a pecha już miał wystarczająco dużo. Więc ten duży fart naprawia pech (w tym skoszenie 3 przez Hamiltona, choć Bottas w słynnym sezonie koszący oba Red Bulle był bardziej skuteczny, Perez mógł więcej ale widać, że unikał zderzenia z Maxem nie dbając o Ferrari).

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Arek_ said:

Perez pokonał Sainza, nie *śpij bo cię okradną  

*Ja też przed snem myślałem, że kolejność była inna.

Nie pokonal tylko Sainz dostal kare i sie miejscami zamienili :) A Kevin po prostu zasluguje na race ban no ale wiadomo FIA/Liberty Media nie maja jaj do tego 

Edytowane przez Ryuk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Yebany psychol. Ciekawe czy do Kelly też kierownicę podpina żeby zaszaleć i się rozerwać.

 

Trochę obsesją zalatuje ale skoro mu to służy :dunno: tak czy siak jest skubany jak cyborg. 

 

Obstawiamy ilu dzisiaj Checo zdejmie na pierwszym dohamowaniu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...