Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

komentarz z Elevena : No nie wiem, troche kontrowersyjny wybor na kierowce Dnia, Alonso, ja bym jednak wybral Ocona...

Bez blokady Alonso Hamilton lyka VET i OCO przed 65 okrazeniem. Alonso pokazal slabszym autem, gorszymi, starszymi oponami cojones.

 

Nosz koooorva.... co za banda glabow, Bottasowi od razu niech Driver of the Day dadza, ja bym te dziennikarzyny jak to mowi Tomaszewski "dyscyplinarnie wyp... z roboty"

Edytowane przez Zimol
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale go znowu wybuczeli xd

2 minuty temu, Zimol napisał:

komentarz z Elevena : No nie wiem, troche kontrowersyjny wybor na kierowce Dnia, Alonso, ja bym jednak wybral Ocona...

Bez blokady Alonso Hamilton lyka VET i OCO przed 65 okrazeniem. Alonso pokazal slabszym autem, gorszymi, starszymi oponami cojones.

 

Nosz koooorva.... co za banda glabow, Bottasowi od razu niech Driver of the Day dadza, ja bym te dziennikarzyny jak to mowi Tomaszewski "dyscyplinarnie wyp... z roboty"

No z 3 lata temu juz sie przerzuciłem na f1tv, bo kapica i gasiorowski to jedno wielkie iksde. 

 

Mam nadzieje ze viaplay ogarnie kogos lepszego za rok. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kron997 napisał:

Ostatnio buczałem razem z trybunami ale dzisiaj to zasłużył na trzecie miejsce. Ludzi troche pojebało

To prawda, trzeba mu oddac to co jego. Mimo, ze auto ma potwornie mocniejsze od wszystkich (nie liczymy w ostatnich 2 wyscigach RB bo sami ich kasuja), ale umiejetnosci ma ponadprzecietne.

Odnośnik do komentarza

niech on lepiej idzie w wyścigi autek RC.

 

Alonso zasłużony kierowca dnia. Ocon jechał bezbłędnie i nie można mu umniejszać ale realnie to Alonso wygrał mu wyścig swoją obroną. jeszcze na koniec jak jechali razem to widać jak się cieszył ze zwycięstwa kumpla i ze swojej pozycji. naprawdę przyjemnie ogląda się takie obrazki, oby częściej. kurna Lando mi szkoda. atomowy start i ostatnio pokazuje że potrafi namieszać, pewnie by na pudle skończył. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Patricko napisał:

Gdyby nie musiał się bronić przed Hamem to na bank by wziął Sainza, bo to ciepła klucha, co zresztą dzisiaj pokazał.

 

Nie hejtowalbym Sainza, mial 10 okrazen starsze opony i jechal na 1 stint, to co pomoglo bardzo Alonso (jesli ktos to przewidzial w Alpine to kudos) 

to przeciagniecie pierwszej rundki. Sainz tego luksusu, bo jego opony tak jak u Vettela i Ocona byly w zupelnie innej fazie wyscigu.

 

@Colin napsulby krwi tym co utkneliby po starcie za nim, ale w symulacjach wyscigowych deficyt do top2 byl ogromny. W najgorszym wypadku blokowal Bottasa i Pereza do pierwszych pitspotow ;) ale Lando kozak i przyszlosc IMO.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Nie hejtuje go, gość po prostu nie jest typem walczaka. Ham i tak by go wziął prędzej czy później, ale tam przed tym dublowaniem mógł spokojnie wziąć wcześniej wewnętrzną i zablokować Hama, to zostawił mu miejsca tyle, że tirem by się zmieścił, taki trochę szkolny błąd z jego strony. Do Alonso to mu sporo brakuje, pytanie czy kiedykolwiek osiągnie jego poziom.

Pomyśleć co Alonso by robił w takim Red Bullu teraz...

Odnośnik do komentarza

Nie no, umówmy się, ja nigdzie nie napisałem, że to drukowanie, choć oczywiście mój zgryźliwy komentarz mógł zostać odebrany jako taka sugestia. Ale nie było to moim zamiarem. Złoszczę się tylko, że Hamilton znów na farcie ;]

Jeśli takie są zasady paliwowe i ktoś się do nich nie zastosował, to muszą je konsekwentnie egzekwować, bo jeśli nie, to od tej pory każdy będzie miał na nie wyłożoną lagę.

Przy okazji podobno Russel również nie miał paliwa. [Edit: teraz piszą, że poza Vettelem u innych jest ok z paliwem]

 

Gdzieś czytam, że Bottas za swoją nieudolność i wyeliminowanie m.in. Pereza dostaje +5 pozycji w kolejnym wyścigu, natomiast sam Perez, który z winy Bottasa musi wymienić silnik (czy coś tam) dostaje już +10 pozycji. To są takie oczywiste niesprawiedliwości, że aż się przykro robi. Nad tym powinni popracować tam w FIA, by pewne sytuacje rozpatrywać indywidualnie, a nie od linijki według podręczników, bo póki co opłaca się taranować rywali.

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...