Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Robert klasa w sobie, wsiąść do bolidu po tak długiej przerwie, plus nawyki z innej serii o której mówił w wywiadzie, na ostatnim przejeździe sam czuł że może się poprawić. Mazepin i Schumacher regularnie jeżdżą i trenują a Robert wskoczył i ich objechał. Mam nadzieję że wyścig ukończy, że nie będzie jakichś problemów, z całego serca życzę mu chociaż punktu, ale będzie o to bardzo ciężko, liczę na dobry start w jego wykonaniu, bo już w Williamsie pokazywał że w tym jest rewelacyjny i potrafił na starcie przebić się o kilka pozycji. Trzymam mocno kciuki, od razu wyścig inaczej będzie się oglądać z udziałem Polaka, mimo że na ekranie nie będziemy widzieć go za często. Dawaj Robert! 

Odnośnik do komentarza

Pit stopy na tym torze są niebezpieczne, szerokość jest standardowa ale za to garaże są bardzo blisko siebie. Oprócz wyczynów na torze możemy też zobaczyć incydenty przy zmianie opon. Marcin Budkowski z Alpine mówi że przez to Pitstopy będą wolniejsze bo uważność znacznie wzrośnie. 
 

Więc dziś mechanicy powinni założyć wzmocnione buty

Odnośnik do komentarza

Z tym "czy na coś narzeka" to skisłem i parsknąłem na głos :dynia:

Bottas publicznie skukoldzony, to było urocze jak się podstawił z najszybszym okrążeniem.

Kubek kozak, w końcu bolid którym może się ścigać jako tako. Czekam na Monzę, też powinien jechać. 

Piękny dziś wyścig, szczególnie przez to kto i jak wygrał oraz co się działo na trybunach. Jak tego brakowało, tego hałasu i szaleństwa.

Odnośnik do komentarza

  

5 minut temu, MaZZeo napisał:

A co za akcja z Bottasem bo mi umknęło?

 

Ściągnęli go na zmianę opon kilka okrążeń przed metą, bo mieli bufor czasowy i mogli to zrobić bez straty pozycji. Twierdzili, że to "w razie czego".

Bottas myślał, że to po to, by mógł wykręcić Fastest Lap, ale w Mercedesie szybko wybili mu to z głowy, bo "punkt za Fastest Lap ma należeć do Hamiltona i nie waż się mu go odebrać".

Bottas mimo to wykręcił Fastest Lap, więc w Mercedesie panika, bo pies się postawił i szybko ściągnęli Hamiltona, by ten na ostatnim okrążeniu mógł odebrać Bottasowi rekord.

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...