Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Viaplay od marca (czyli jak zaczyna się sezon) podnosi miesięczną stawkę z 33 zł na 55 zł (czy coś koło tego). Biorąc pod uwagę, że jakość ich sygnału jest tragiczna (720p) plus sporo opóźnień i zerwanych połączeń to taka kwota to jest bandytyzm w biały dzień. F1 Pro wychodzi znacznie taniej, tylko tutaj brak pl komentarza oraz apek na tv jest sporym minusem dla polskiego widza (nie każdego jara brytolski komentarz). W dodatku live tylko na jednym urządzeniu kompletnie eliminuje dla mnie tę apke póki co (info z oficjalnego FAQ: "You will be able to live stream the main race on one device only. Multiple streams of the race are currently restricted.")

Coś czuję, że trzeba będzie wrócić lewych streamów, bo jakoś nie widzę innego wyjścia...

Odnośnik do komentarza

Byłem w weekend w Gdańsku i akurat event miało Peroni, reklamowało swoje piwo bezalkoholowe i przywieźli... bolid Aston Martina

 

image.thumb.jpeg.f82e5e304e7b2a3c2769ba6c52ce842a.jpegimage.thumb.jpeg.823d038dec66f4dc76a209b8ce9b680f.jpeg

 

przy okazji był konkurs gdzie wygrałem czapkę - pytanie było w jakim amerykańskim mieście zadebiutowało w tym sezonie F1 :kekw:

image.thumb.jpeg.112dcf47849d5f25c2c0f7cf5c5466a8.jpeg

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2022 o 12:44, Patricko napisał:

Na redditcie ktoś ostatnio wrzucił, że ich koszulka się rozleciała po jednym praniu. Pewnie jakość tych rzeczy na poziomie ich bolidów emoji14.png Oby czapeczka więcej wytrzymała.

To całkiem możliwe, ja w 2019 zakupiłem dwie koszulki williamsa, które kosztowały grubo ponad 200zl/szt. Nie wytrzymały nawet sezonu, na  jednej po weekendzie wyścigowym w Austrii gdzie była długo długo na słońcu odeszły praktycznie wszystkie nadruki :D.

Odnośnik do komentarza

Ja mam koszulę jeszcze z czasów BMW i Roberta. Trzyma się do dzisiaj, szkoda że już trochę mała na mnie (bandzioch rośnie), ale poza tym nic jej nie mogę zarzucić. Jakość materiału i naszywek bardzo dobra (wszystko jest naszyte lub wszyte, łącznie z napisami). Szkoda, że jakość obecnie tak poleciała na łeb, ale odzwierciedla to poziom tych zespołów. Ciekawe czy rzeczy RB albo Merca to też taki paździerz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a mógł przełknąć i zostać w RB. #2 na czole ale zawsze materiał na podium i może zwycięstwo przy sprzyjających okolicznościach.

czyli pewnie Oscar za niego. beka jak Ric wróci z powrotem do renówki. ciekawe czy znajdzie gdzieś miejsce w 2023, może w williamsie jak fajtłapę latifiego wywalą w końcu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...