Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że wszyscy już zapomnieli jakim był aroganckim dupkiem w RB. Nie dało się chłopa wtedy znieść. Miał umiejętności i je wykorzystał, tego mu nie można odmówić, ale to był naprawdę jeden z nudniejszych okresów F1, gdy RB dominowało. Ferrari go potem sprowadziło na ziemię, a Aston dobił. Może się ogarnął teraz i nabrał pokory, ale niesmak pozostał i jakoś nigdy typa nie lubiłem, a to wchodzenie mu w dupę przez internety to nie wiem skąd się wzięło. Po tygodniu nikt nie będzie pamiętał.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, drozdu7 napisał:

Wiem że każdy może mieć swoją opinię, ale jak wyliczyłeś że to materiał na jedno mistrzowstwo? Skoro ma ich 4 i 53 wyścigi wygrał:) 

Tak. 2010 i 2012 wygrał tylko dzięki idiotom z Maranello - Alonso był lepszy i popełniał mniej błędów w tamtych sezonach. W 2011 i 2013 RB zrobił takie bolidy że Seb był nietykalny.

 

W 2014 wpierdol od Riccardo w Red Bullu, potem w Ferrari tez bywało różnie, Raikkonen który mu paziowal bo mu się już nic nie chciało, a od młodego Leclerca znowu baty. W 2018 przegrane w dużej mierze na własne życzenie mistrzostwo.

 

On miał szybkość i na pewno był więcej niż przeciętniakiem ale jeśli bolid nie był zajebisty, a cały zespół za nim (polecam biografie Marka Webbera który pisze jak go musiał RB okłamywać zeby mu psycha nie siadala - np raz go zespol musial oklamac ze Seb mial jakas usterke w aucie i dlatego Webber wygral GP Monako bo inaczej chlop dostawal kociokwiku), to czar znikał i nie jeździł jak ktoś kto zasługuje na 4 tytuły.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Spoko spoko. Ja tam jakims wieloletnim fanem nie jestem, oglądam od kilku sezonów uważniej, wcześniej z doskoku. 

Ale z tego co zdołałem wywnioskować to w idealnym świecie to Alonso miałby najwięcej tytułów, bo kurwa legendy powstały o tym że to najlepszy kierowca (być może tak jest)  :)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Patricko napisał:

to był naprawdę jeden z nudniejszych okresów F1, gdy RB dominowało


-Jeden z najnudniejszych okresów
-2/4 sezonów z 4-5 kandydatami do tytułu z 3 różnych zespołów, ostatecznie wygrane w ostatnim wyścigu

Serio to było nudniejsze niż 2000-2004? Niż 2014-20? Można było chłopa nie lubić przez narrację w mediach, ale bez względu na wynik ten okres 2009-13 to chyba najciekawsza "era" we współczesnej F1. Może ewentualnie V8 z rowkowanymi oponami (2006-08) były ciekawsze, ale to tylko 3 lata no i więcej emocji było przez wałki i skandale niż walkę na torze. O latach <2000 się nie wypowiadam, bo nie oglądałem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie znam się, ale jeśli masz general admission, to najlepiej stanąć przy pierwszym nawrocie, szykanie albo przy ostatnim zakręcie wychodzącym na prostą startową. Tam będą jechać najwolniej, więc będzie najwięcej widać, a pierwszy zakręt pewnie będzie najczęstszym miejscem walki/wyprzedzania. Mam nadzieję, że pomogłem :problem:

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, mitra said:

Trochę leję, pojadą / nie pojadą? Szkoda, że Liberty Media nie zainwestuje w systemy osuszania jak w NASCAR. Wyjeżdża klika dużych busów z dmuchawami / suszarkami i tor w kilkanaście minut suchy. Oczywiście to się sprawdza po opadach a nie w trakcie.

jeden z glupszych pomysl w tym temacie jaki slyszalem. Mokry tor zawsze robi lepszy szczegolnie na gowno torach 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Piekne quali:

- Ferrari dobrze 

- Perez p11

- Max placze na radiu,ze auto nie dziala

- sainz pokazal,ze ma tempo

 

jedyne czego mi braklo to placz :shieeet: ze jakim cudem Rus o tyle szybszy :(

 

Ale nie ma co sie cieszyc, bo stratedzy ferrari pracuja w pocie czola jak jutro zjebac wyscig 

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...