Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że kasy im nie brakuje, ale chyba lepiej te parę milionów mieć niż nie mieć, nawet jak ma się miliardy. Poza tym to też kwestia prestiżowa. Mistrzowski od lat zespół, dwa asy w bolidach, a tu obaj się rozbijają, w garażu chaos i ledwo fuksem łapią punkty. No raczej nie przystoi, szczególnie przy takiej okazji. Się pokazali :dafuq:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz obejrzałem, bo odciąłem się kompletnie od informacji.

Nie ma co, ale od zawsze mówię, że F1 + klasyczny tor + deszcz (a najlepiej zmienny) = genialne widowisko. Tutaj wychodzi szczęście, spryt no i umiejętności kierowcy. Mercedesy pokazały, że w trudnych warunkach ledwo zipią, Hamilton mega fart, że w ogóle do mety dojechał, a brak info dla Bottasa, że Hamilton przed chwilą wyleciał na pierwszym zakręcie to też spore niedopatrzenie. Vettel dał pokaz, myślę że jakby były ze 2 kółka jeszcze to by doszedł Maxa, który w tym całym zamęcie był największym szczęściarzem. No i punkcik dla Robcia również bardzo cieszy.

Nie wiem czy w tym sezonie zobaczymy już coś lepszego, ale jeśli tak to będzie grubo. Taką F1 chce się oglądać, nieprzewidywalną!

Odnośnik do komentarza

Red Bull depcze po piętach Ferrariemu

McLaren i Renault rozdzielone przez Toro Rosso

Williams z jednym punkcikiem

 

Gdyby nie Leclerk to powiedziałbym, że Red Bull wyprzedzi ferrarke w generalce, chyba że znów sie porozbija. 

 

Cyrila to wypierdzielą, szkółka RB dołączyła do walki, tak to walczyli z McLarenem. Bardzo ciekawe. 

Odnośnik do komentarza

Chyba już raz czy dwa dojechał, ale mogę się mylić :philosoraptor:

 

Cytat

Red Bull depcze po piętach Ferrariemu

...komu?? :whyyy::dafuq:

 

 

Cytat

Gdyby nie (Leclerc) - Gasly (fixed) to powiedziałbym, że Red Bull wyprzedzi ferrarke w generalce, chyba że znów sie porozbija

 

P.s. Nie wiem jak się przekreśla na mobilce. Protip mile widziany :potter:

 
 

 

Edytowane przez Luqat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Luqat napisał:

Chyba już raz czy dwa dojechał, ale mogę się mylić :philosoraptor:

 

 
...komu?? :whyyy::dafuq:

 

 

 

P.s. Nie wiem jak się przekreśla na mobilce. Protip mile widziany :potter:

 
 

 

 

Ferrariemu - zobaczyłem takie przeinaczenie i mi sie spodobało

 

Leclerk - remix jak każdy inny. Charles sam o sobie pisze na tt „Lelerc”

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.07.2019 o 17:10, PiPoLiNiO napisał:

Ależ wyścig! Zdecydowanie jeden z najlepszych w ostatnich latach.

Głupia deszczowa loteria. Da się to zrobić też bez deszczu, np. dając losowe kary kierowcom w czasie wyścigu, np. przejazd przez pitlane.

 

W dniu 28.07.2019 o 17:15, Basior napisał:

Super wyścig! Powinni podlewać te tory obowiązkowo przed każdym wyścigiem ;-) .

Robert 12, brak Merca w pierwszej 10 i 7 rozwalonych aut.

Tu chodzi o LOTERIĘ, a nie o deszcz, podlewanie nie pomoże, ot przed bolid Hamiltona chlusnąć wiadrem wody, może się zabije? I będziesz szczęśliwy, ileż ciekawych ujęć. Mniej radykalnie deszcz musi lać losowo, a nie stabilnie, więc postawić wozy strażackie ...

 

W dniu 28.07.2019 o 23:02, Kron997 napisał:

Nie ma co liczyc na kolejne pkt. Kubica zdobył te punkty dzięki awariom i błędom innych ekip, nie zrobił tego jak Max, wyprzedzając

I robiąc bączka - fartownego, bez kary, nie to co Hamilton który stracił na tym minutę i nie to co Bottas, który za mniejszy błąd stracił wszystko. Kubica może wygrać wyścig, już był raz taki beznadziejny Niemiec, który był na czele stawki, a był dużo gorszy od kolegi z zespołu (bodajże zwykle 1-2 sek) i oczywiście najgorszy bolid. Ale po wielu okrążeniach Safety Car zjechał i Niemiec spadł. Jak dobrze pójdzie to tak mogą jechać 30 okrążeń do mety. A jak tu być pierwszy? Prosto: Safety Car redukuje straty i zmienić dobrze opony wtedy nawet Kubica zmiażdży Mercedesa, warunki muszą być tak loteryjne by tylko najgorszy zespół zdecydował się na ogromne ryzyko.

 

PS. Niedawno przypominali jak to Glock pomógł Hamiltonowi wygrać MŚ, pomógł uślizgiem :) Tyle, że ja tam naliczyłem bodajże 8 mocnych uślizgów, on tam walczył o życie, jedynie mógł Hamiltona zatrzymać rozbijając się o niego, tracił bodajże 30 sekund na okrążeniu, więc ci co zjechali i tak go dogonili w jedno.

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem w ogóle co chcesz nam przekazać tym postem. Wyczuwam jakieś rozgoryczenie xd 

 

Nieważne czy to była LOTERIA czy ustawka czy LOTERIA czy cholera wie co albo LOTERIAAAA.

 

Był to jeden z najlepszych wyścigów kiedykolwiek wg prawie wszystkich oglądających. Taki jest fakt, nie wiem co Ci w tym przeszkadza. Brzmisz jakbyś przegrał mnóstwo hajsu na  zakładach z tego powodu. 

 

Odniosłeś sie do mojego posta i... Nic nie rozumiem z tego co wyklikałeś, serio :D 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...