Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.08.2019 o 01:31, Andżej napisał:

no nic, ja zaraz startuje z ziomkami. pora zaliczyc swoj pierwszy wyscig f1 w zyciu. szkoda ze to juz nie czasy wyjacych v8, a tym bardziej v10 bo bym sie tam posikal ze szczescia, jak maly chlopak

 

na której trybunie byłeś? :) 

Ja wczoraj wróciłem po 4 dniach życia na kampingu przy torze i powiem wam, że to był chyba najlepszy weekend w moim życiu :)  niesamowite emocje, telewizja nie oddaje 10% tego co się dzieje na torze w trakcie wyścigu, jak w piątek siadłem na FP1 i zobaczyłem na żywo te bolidy to miałem łzy w oczach, mimo sporych kosztów polecam każdemu taki wyjazd, zostanie w pamięci na zawsze.

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

nie pamietam, chyba na ktorejs z brazowych, sektor A czy jakos tak, ale w polowie wyscigu zaczelismy lazic i wpierdzielac sie na inne sektory i koncowke wyscigu ogladalismy z widokiem na ostatni zakret :D janusze f1 xd

 

a co do samych wrazen, to jest dokladnie tak, jak mowi szejdji, ogladac wycig w telewizji, a na zywo, to sa dwa rozne swiaty. pierwszy dzien, poczatek kwalifikacji i widok pierwszego w moim zyciu bolidu na zywo, nagle pojawiajacego sie za zakretem spowodowal u mnie mala erekcje. to jest poprostu kosmos, ten halas, ten zapach spalin i ogumienia, czegos takiego nie widzialem jeszcze nigdy. masa polakow na trybunach, nasz kraj ma chyba najlepszych kibicow na swiecie, bo mimo ostatniego miejsca roberta, bylo czuc, ze hungaroring nalezal do niego. powitalny przejazd wszystkich kierowcow na platformie po torze i ludzie skandujacy z calych sil "robert kubica", oraz robert nonszalancko machajacy w strone trybun, wygladal na tle pozostalych swoich konkurentow, jak gosc specjalny. sposob, w jaki te bolidy pokonuja zakrety, te przyspieszenia, dohamowania, to wszystko wyglada jakby bylo puszczone w przyspieszonym tempie i tylko zaluje, ze nie mialem przyjemnosci ogladac f1 w wersji v8, nie wspominajac juz o v10, bo mimo tego, ze dzisiejsze bolidy sa "ugrzecznione", a ich silniki stawiaja na maksymalna wydajnosc energetyczne, to i tak te wrazenia sa piorunujace. jesli chodzi o porsche cup, f2 oraz gp3, to tutaj efekt tej predkosci troche slabszy, ale  dzwiekowo to juz zupelne termowniebowstapienie. surowy ryk silnikow rozsadzajacy czaszke, strzaly i salwy ognia z rur wydechowych, istny orgazm. jest pewnym, ze jade tam za rok, ba, planujemy juz z ekipa zaliczyc dodatkowo monze.

ocena koncowa: JECHAC, KUR VA/10.

 

bede mial troche czasu, to powrzucam filmiki, bo mam poki co wszystko na telefonie.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie właśnie powtórkę wyścigu na f1tv, szczególnie onboard Hamiltona z końcówki wyścigu i kurde, no gość jest nieprawdopodobny. Ponad 15 kwalifikacyjnych okrążeń bezbłędnie, z każdy apexem dotkniętym, żadnych uślizgów. No chyba nikt inny nie byłby w stanie dogonić i wyprzedzić Maxa w tym wyścigu. No może jeszcze Alonso, może Senna, może Prost, może Hakkinen, moooże Schumi, ale moim zdaniem nikt więcej. Z drugiej strony jak VER jest tak szybki w wieku 20 lat, to w wieku Hamiltona będzie killerem. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Polecam na przyszly rok zaliczyc Austrie, trybune Red Bulla. Za(pipi)isty widok na trase od zakretu 1 do 3, zakrety 5 , 6 i 7. 

 

No i ta prosta po zakrecie 1, strefa DRS. Polecam, a Spielberg licząc od granicy jest nieznacznie dalej od Hungaroringu... 

Za(pipi)ista panorama górska, pełno dodatkowych eventów jak F2, F3, Porsche Cup, Red Bull Air Show, Red Bull Drift Brothers... 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Luqat napisał:

Ile Cię kosztowały bilety i cały pobyt? Cały weekend?

 

Na Red Bull Tribune sam bilet kosztowal 155euro... czy drogo? Biorąc pod uwagę, że jesteś tam 3 dni i codziennie coś się dzieje... uważam, że dobre bilety na koncert są relatywnie droższe za oferowany fun... Grand Stand na prostej start/meta to koszt 250-300 jurasów.

 

Hotel wychodził koło 190 zeta za noc. To masz na osobe 3x190zł + 155 euro za bilet. I rezerwować radzę prędko. Bo nasz był 30 km od toru (rezerwacja w marcu :D)  Na miejscu też dostajesz kartę, którą płacisz za jedzenie, koszulki, atrakcje. Nie ma obrotu gotówkowego, płatności kartami, jedynie w punktach "ładujących" powyższe karty. Jak nie pomyślisz o zaopatrzeniu to można sporo popłynąć, ale wodę i jakieś przekąski zawsze bez problemu wniesiesz, nie każą odkręcać korków jak na koncertach ;) 

 

Główną motywacją by pojechać do Austrii była 50-tka mojego Taty i spełniłem jego (przy okazji swoje) małe marzenie ;) do tego mieliśmy Paddock Passa na piątek, przejażdżkę busem po torze (tym którym wożą przed wyścigiem kierowców dookoła toru) i fotkę z pucharami za Grand Prix, fajne przeżycie... wrzucę coś może ze startu tylko niech ktoś mi powie jak tu wrzucić foto z HDD bo nie ogarniam forumka :nosacz2:

 

Start z GP Austrii

Edytowane przez Zimol
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Postaram sie tam dojechać. 11h trasy żeby zobaczyć Roberta i bolid F1? Nie widze problemu. 

 

Przy okazji może Russel w oko wpadnie ale najważniejszy jest Roberto. 

 

Prosze bardzo. Oficjalny kanał Formuły 1. 

„Aaaa ten Kubica co sie rozbił, kaleka ten no no wiem który”

”idiota co za moje pieniądze jeździ?”

”Inwalida sie najeździ za państwowe pieniądze”

”Kubica nie nadaje sie do F1”

”Jego czas już minął”

”Jest wolny, oddałby miejsce utalentowanemu juniorowi”

 

Tak, dokładnie tak. 

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

I to już od Belgii. No, trochę bombshell, mimo że po Helmucie można się wszystkiego spodziewać. Wygląda na to, że Gasly podąża drogą Kvyata, Tylko z trochę innego powodu. Z jednej strony się nie dziwię, bo z lepszym kierowcą w zespole, byliby spokojnie przed Ferrari w generalce. Z drugiej szkoda trochę Pierre'a, bo może być kolejny zmarnowany chłopak po Buemim, JEVie i innych. Mogli mu dać szansę do końca sezonu, ale też pewnie chcą spróbować pogonić czerwonych, a Alex raczej gorzej nie pojedzie. Tylko, żeby Albona też nie spalili taką decyzją i za pół roku jego nie wymieniali.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...