Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli Latifi dostanie superlicencje (a zanosi sie, ze tak) to Roberta w F1 juz nie zobaczymy (moze w 2021). Mam nadzieje, ze nie raidy wybierze tylko cos na torze.

Usprawiedliwienie juz ma - jezdzenie Williamsem nie jest frajda, wiec 'obie strony zadecydowaly' bedzie :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uważam iż kontekst sprawy Roberta jest wszystkim znany, wydawało mi sie że nie muszę o tym wspominać ale chyba musze :D 

 

Robert od 8 lat starał sie o powrót do F1. W wywiadach podkreślał, że to jest miejsce gdzie chce być (na torze f1) bo to kocha i do tego zmierzał. Dotarł do F1 ale no nie wiem czy da sie czerpać coś więcej niż frustracje z bolidu Williamsa. Mówie o gruncie pod usprawiedliwianie przez Cezarego bo to jego fanatyczny obrońca. 

 

Ale masz rację @Luqat, to tylko i wyłącznie jego decyzja i jego potrzeby. Trzymam kciuki, kibucuję z całego serca i jestem dumny z Roberta, chcę go widzieć w F1 przez lata i będę znów go śledzić w niedziele z podniesionym tętnem ale nie zmienia to moich nitek wątpliwości odnośnie fotela. Boję sie, że jednak odejdzie z formuły. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kron997 napisał:

Haas mówi że Robert jest niezdecydowany i oni za niego nie podejmą decyzji.

bo wiedza ze Robert ma mozliwosc przedluzenia kontraktu z Williamsem. Nawet jak sie dogadali to tego nie oglosza bo Robert ma kontrakt z Williamsem. Robert dzis powiedzial ze ma perspektywy na cos fajnego w przyszlym roku a mysle ze  jazda tym czyms w Willamsie to nie jest nic przyjemnego. Jak dla mnie Haas. Przypomne ze ich sponsor tytularny wysmiewal ich bolid na social mediach i tu ma jakas decyzja zapasc na Monzie. Osobiscie jakos nie wierze ze Haas zdecyduje sie na Hulka...pragne przypomniec ze nie przepadaja z Magnussenem za soba ;) Ogolnie wszedzie byle nie Williams bo to ani radosci z ogladania Roberta ani sledzenia wyscigu bo czlowiek tylko (pipi)i pod nosem xD

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szymek napisał:

bo wiedza ze Robert ma mozliwosc przedluzenia kontraktu z Williamsem. Nawet jak sie dogadali to tego nie oglosza bo Robert ma kontrakt z Williamsem. Robert dzis powiedzial ze ma perspektywy na cos fajnego w przyszlym roku a mysle ze  jazda tym czyms w Willamsie to nie jest nic przyjemnego. Jak dla mnie Haas. Przypomne ze ich sponsor tytularny wysmiewal ich bolid na social mediach i tu ma jakas decyzja zapasc na Monzie. Osobiscie jakos nie wierze ze Haas zdecyduje sie na Hulka...pragne przypomniec ze nie przepadaja z Magnussenem za soba ;) Ogolnie wszedzie byle nie Williams bo to ani radosci z ogladania Roberta ani sledzenia wyscigu bo czlowiek tylko (pipi)i pod nosem xD

Nie wiem skad takie rewelacje :P Mi sie wydaje, ze niestety po sezonie dla Roberta, a szkoda. Mimo fatalnych wynikow milo sie go ogladalo.

Widac, ze Robert nie wyciska wszystkiego z auta (nawet Latifi szybciej dzis sie krecil - wiem, FP to jest) i mu kaza oszczedzac auto, ale cmon.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, devilbot napisał:

Halo nie pomogło?

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Niestety to z pierwszych testów na nastepnych będzie i szyba i halo:

rbat_aeroscreen.jpg?w=1000&h=600&crop=1

 

 

Niestety to bylo inne uderzenie.

 

Po stracie kontroli i uderzeniu w bande jego samochod wrocil na tor gdzie zostal trafiony przez innego.kierowce. wiec na e dosc ze banda uszkodzila auto to jeszcze dostal boczne uderzenie, ktore rozerwalo samochod.

 

Bardzo zly zbieg okolicznosci

Odnośnik do komentarza

Po wprowadzeniu Halo zapomnieliśmy, że kierowcy może coś się stać. Niestety to wciąż niebezpieczny sport. Jak widać bolid rozpruł się na wszystkie strony

 

Szkoda chłopaka, rocznik 96 :/ Jest nagranie wywiadu w którym Hamilton brał udział, właśnie wtedy doszło do tej katastrofy, aż człowieka wzdryga gdy Lewis przygląda sie ekranowi poza kadrem i odstępuje od wywiadu. 

 

No i co teraz? Kolejne narady, kolejne analizy i testy. Jak zapobiec takim rozerwaniom bolidów? Bolidy F2 dużo sie różnią od aut F1? Po Halo miał być spokój ale wciąż bolidy gnają po 340kmh i pojawiają sie losowe sytuacje nie do przewidzenia więc...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...