Skocz do zawartości

Cities Skylines


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, wyglada niezle, ale te DLC z dupy mnie odstrasza. I te odblokowywanie kolejnych opcji wraz z przyrostem ludnosci ale uznaje, ze wpadli na genialny pomysl grania bez trzymania za raczke do wybrania z opcji. Nawet wymagania nie sa takie duze to na moim lapszrocie raczej pojdzie...

 

No nic, czekam na premiere i opinie graczy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cisnielo wiec kupilem na GMG VIP, dziala ok chociaz miasto narazie dosc male (gra sie dwa razy wysypala i stracilem postep wiec polecam mod na autosave). Nie podoba mi sie to co myslalem - odblokowywanie kolejnych elementow ktore mozemy wybudowac. Na pierwsze miasto jeszcze zrozumiem, ale kazde kolejne bede raczej zaczynal z modem na odblokowanie wszystkiego bo nie trawie takich ograniczen.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Zaqair

 

Main features:

 
Day and Night Cycle: Day and night changes in the city and affects citizen schedules. Traffic is visibly slower at night and some zoned areas do not work with full efficiency, further easing the traffic. Service vehicles move around as usual. A free update for all users.
 
Leisure specialization: Commercial areas can specialize in leisure activities. Leisure areas are especially active during the night, but work like regular commercial areas during the day. 
 
Beach specialization: Commercial areas such as beach bars and restaurants, small marina and fishing tours on the shoreline can specialize in beach activities.
 
Expanded City Services: Criminals will now be taken to Prison from Police buildings. Taxi service will help citizens and tourists travel around the city. Cargo hubs are harbors that accept cargo trains straight to the terminal. International airport is a huge airport, allowing much more traffic than the previous airport. It has a metro station attached to it. Bus terminal allows citizens to transfer to other bus lines in the terminal building. 
 
New transportation options: Bikes and dedicated bike lanes and bike ways let citizens opt for a faster alternative to walking. Bus lanes can be used to help the public transportation run smoother.

https://www.paradoxplaza.com/cities-skylines-after-dark?___store=eu

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Szczerze mówiąc to zje,bali dając cykl dzień/noc za darmoszkę, bo teraz to w sumie mam ochotę, ale nie wiem po miałbym brać ten dodatek :teehee:


Jedyne co może być kuszące to ścieżki rowerowe, które mają potencjał odkorkować ulice, a to mi się wydaje największe wyzwanie w tej grze (odkorkowywanie ulic).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/snowfall-patch-notes-1-3-0-release-information.908934/

 

Nowy dodatek jest, CS: Snowfall.

 

Jak dla mnie lipa w ch,uj. After Dark kupiłem tylko dlatego, że spodobało mi się jak dodali dużo w darmowym update'cie i słuchali społeczności. To jest jakieś gów,no. Jedyna fajna rzecz to tramwaje, śnieg jest permanentny i za darmo nic ciekawego właściwie nie ma. Nie kupuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...