Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Napiszcie mi proszę, Rayman Origins czy Legends? I trochę inaczej, czy grając w Legends, które ponoć ma poziomy z Origins będzie mi się do tej wcześniejszej chciało wrócić?

Śmiało atakuj od razu Legends. Raczej nie będziesz miał po co wracać do Origins. Pamiętam, że samo odblokowanie wszystkich poziomów z jedynki to długie godziny grania. Jedyne czego brakuje w Legends, gdy ogrywasz w niej poziomy z poprzedniej części, to "narracji", która tam w jakiś sposób "fabularnie" spinała niektóre poziomy, ale to w sumie szczegół na który nawet nie zwrócisz uwagi, jeżeli nie miałeś styczności z pierwszą częścią.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jako, że mam jeszcze 2 tygodnie EA Access, w co zagrać? Warto w ogóle łapać się za kampanię Battlefield Hardline? Czy za Battlefield 3? Zależy mi raczej na krótszych grach. Na Unravel jakoś ochoty nie mam, reszta mnie nie interesuje.

 

Mirrors Edge Catalyst i Battlefield 4 ograne.

Odnośnik do komentarza

Jako, że mam jeszcze 2 tygodnie EA Access, w co zagrać? Warto w ogóle łapać się za kampanię Battlefield Hardline? Czy za Battlefield 3? Zależy mi raczej na krótszych grach. Na Unravel jakoś ochoty nie mam, reszta mnie nie interesuje.

 

Mirrors Edge Catalyst i Battlefield 4 ograne.

peggle 2 uwielbiam tak jak jedynkę. Dead Space jak nie grałeś warto bo widzę fanem system shocka jesteś . Singiel i w bf3 i w hardline jest mocno generyczny i nudny nie polecam. Unraveal mnie znudził i nie skończyłem ale zdania na forum są mocno podzielone więc spróbować możesz. Polecam gorąco serie mass effect no ale to w dwa tygodnie nie zdążysz skończyć. W każdym razie super single ma. Jedynka troszkę już trąci myszką ale nadrabia fabułą.  Dragon Age inkwizycja to też gra na dużo godzin i tu już nie polecam bo fabuła rozlazła z powodu zbyt dużej ilości questów pobocznych na jedno kopyto. 

Odnośnik do komentarza

Jako, że mam jeszcze 2 tygodnie EA Access, w co zagrać? Warto w ogóle łapać się za kampanię Battlefield Hardline? Czy za Battlefield 3? Zależy mi raczej na krótszych grach. Na Unravel jakoś ochoty nie mam, reszta mnie nie interesuje.

 

Mirrors Edge Catalyst i Battlefield 4 ograne.

Nie marnuj życia na battlefield w singlu. Sciągnij sobie Titanfalla do multi i tyle.

Odnośnik do komentarza

Mass Effect, Dead Space itd ukończone na X360

 

Inkwizycję odpuszczę, raz: za mało czasu, dwa: WIedźmin czeka :D

 

Multi do mnie nie przemawia (ale zdarza mi się), choć Titanfall trochę korci. Battlefronta spróbowałem, kilka godzin i już mam dość. Raczej nie wrócę.

 

Chyba jednak Unravel, wygląda całkiem sympatycznie, a później od razu jadę na spotkanie z Geraltem. EA Access drogie nie jest, kiedyś się znowu w razie potrzeby wykupi.

 

Dzięki chłopy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...