Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ale ma też olej palmowy

 

Nie ma, skład to prażone orzeszki ziemne 95%, brązowy cukier trzcinowy, olej roślinny, sól morska

 

 

 

Ok :pawel: to już lepiej samemu zrobić bo kilogram orzechów arachidowych kosztuje 10zł 

 

 

Masło z lilda oferuje najlepszy skład w korelacji cena/jakość za 8zł macie 450g dobrego masła orzechowego ale jak kobik mówi, że lepiej wydać 40zł to spoko

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

To jest masło czysto dla pakerów, nie ma wielu walorów smakowych, służy jedynie podbiciu diety. Lidlowe ma jeden z najwyższych % orzechów w składzie (93-95%), więcej ze sklepowych nie znam o takim składzie. Nie ma też oleju palmowego. Taki gó.wniany Felix to np. jedynie 65% orzechów.

 

Hejtować trzeba umieć.

Odnośnik do komentarza

Jesteś większy manipulator bluber niż pis, nie 40 a 28, i zamiast 450g masz 1,1kg.

 

Ja (pipi)e.

 

28+9zł wysyłka to już się robi 37zł także nie sraj żarem. No i tak za 37zł masz 1kg a z te cenę będziesz miał 5 słoików lidlowego czyli ponad 2kg jak tak bardzo zależy ci na zdrowiu (lol mówią to typy jedzące w maku) to kupujesz orzechy za 9,99zł za kg i robisz masło samemu

 

No ale jak rozumiec olej roslinny? To moze byc palmowy, rzepakowy, slonecznikowy itp. Wiadomo, ze bedzie wybrany najtanszy za ta cene.

 

Jak palmowy to muszą napisać, że palmowy. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Jesteś większy manipulator bluber niż pis, nie 40 a 28, i zamiast 450g masz 1,1kg.

 

Ja (pipi)e.

 

28+9zł wysyłka to już się robi 37zł także nie sraj żarem. No i tak za 37zł masz 1kg a z te cenę będziesz miał 5 słoików lidlowego czyli ponad 2kg jak tak bardzo zależy ci na zdrowiu (lol mówią to typy jedzące w maku) to kupujesz orzechy za 9,99zł za kg i robisz masło samemu

 

No ale jak rozumiec olej roslinny? To moze byc palmowy, rzepakowy, slonecznikowy itp. Wiadomo, ze bedzie wybrany najtanszy za ta cene.

 

Jak palmowy to muszą napisać, że palmowy. 

 

 

sram bo sklepików dla spartakusów ejst 20 na kilometr i pewnie to maśło mają, więc po (pipi) zamawiac.

I spier,dalaj, w ogole tego scierwa nie jadam, odnosze sie tylko do Twoich wyczynów matematycznych.

 

No i miło wiedziec jak cenisz swoj czas, samemu robie masła orzechowego, no spoko, dla wielu ludzi to juz jest pieniadz.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

wrzucenie orzechów do blendera to jest jakiś wyczyn wymagający nie wiadomo jakiego czasu? anyway nie wiem po co się dosrałeś generalnie, kobik mówi, że guwno nie masło i wrzuca 3 razy droższe to mu odpowiedziałem, że trochę sie myli bo maslo z lidla ma najlepszy skład z tych ogólno dostępnych w sklepach i tyle, swoją drogą też widze jak szanujesz swój czas i dla oszczędzenia 9zł złotych jezdzisz po sklepach dla spartakusów, inzynier robert dzien dobry ja po masło dla koksów kfd 

Odnośnik do komentarza

Ja tylko sie do(pipi)iłem do Twoich wyliczeniowych manipulacji, kobik tego nie wychwyci bo zakłada majtki przez głowę.

 

A sklepy dla koksów są w każdej galerii tak btw.

 

co do miksowania orzeszków, to masz rację, myślałem ze najpierw myjesz w oleju kokosowym stopy i pól dnia je ugniatasz, jak nie to rzeczywiscie luzik.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

jakich (pipi) manipulacji robert? masło orzechowe w linku od kobika wychodzi 38zł napisalem 40 w zaokrągleniu a ty masz szał piz,dy xd przeciez nie brałem pod uwage krązenia po miescie i szukania masła dla koksów po galeriach handlowych 

Odnośnik do komentarza

dokonałeś manipulacji, bo operując produktami  o innych objętościach porównujesz ich ceny.

 

 

Masło z lilda oferuje najlepszy skład w korelacji cena/jakość za 8zł macie 450g dobrego masła orzechowego ale jak kobik mówi, że lepiej wydać 40zł to spoko

 

Jest to manipulacja, ponieważ napisałeś 8 zł o słoiczku 450 g,  i pogardziłeś wydatkiem 40 zł kobika.

Tylko jemniom nawet jak wyda 38 to będzie miał 1,1 kilo.

 

I tylko tyle, ja tylko napisałem ze jestes manipulatorem.

Odnośnik do komentarza

 

a jak to jest w końcu z olejem kokosowym? kilka lat temu to woogle rak w butelce a teraz to super zdrowy.

na pewno chodzi ci o kokosowy? palmowy jest zły, ale kokosowy jest bardzo zdrowy

No właśnie już mówiłem w Spartakusie, że podejrzana sprawa z tym olejem kokosowym. Znajoma z Biotechnologii robi specjalizację z tłuszczów i z ich badań wynika, że kokosowy nie jest wcale wybitny, ani zdrowy, ot zwykły olej, jak rzepakowy.

 

A masło z Lidla jest ok jak za tę cenę. Ma dobry skład. Zawartość oleju palmowego musi być podana, nie może być podany ogólnie jako roślinny. Nie słuchajcie Kobika, on się dopiero uczy pisać po polsku i to chyba z czytanki dla Olisadebe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...