Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Biedrze teraz tydzień hiszpański i portugalski. Dużo fajnych produktów rzuciło mi się w oczy, jakieś ciastka wymyślne, sery, sosy różne, jakieś papryczki piri piri. Wziąłem tylko chorizo, bo już kiedyś brałem i było dobre. Teraz też jest w plastrach, ale odstrasza składem.

Jest też obecnie chorizo w kawałku.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio skusilem sie na te czerwone do bolu jablka w biedronce. Kojarzycie? Takie jak z amerykanskich filmow, mocno czerwone az prawie czeresniowe i praktycznie wygladajace jak z tej samej drukarki. 3zl za kilo wiec cena typowa o tej porze roku dla lidla wiec wzialem jedno. Spodziewalem sie kartonu w ksztalcie jablka a okazaly sie bardzo smaczne. Polecam. Szkoda, ze po promocji cena wzrosla do 6zl/kg :yao:

Odnośnik do komentarza

Przestrzegam w bidrze przed mrożonymi sajgonkami za 5 zł i skrzydełkami również mrozonymi za 6 zł. Nie idzie tego zjeść, połowa zawsze ląduje tam gdzie tego miejsce. Polecam natomiast pizzę a jakże mrożoną za 10zł z serem po bokach. Dobre toto, i smakuje lepiej jak w niejedniej pizzeri.

 

Odradzam także te pizze niemrożone, obojętnie czy z Lidla czy biedronki, wszystkie to chemiczna, niesmakująca kupa.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

ostatnio bylo probowane:

 

- mrozona pizza z serowymi brzegami - taka srednia, mozna zjesc, giuseppe lepsza z mrozonek i te biedronkowe niemrozone tez lepsza. przy wiekszym glodzie polecam

- taka okragla bula z serem i szynka o taka. bez keczupu za bardzo mi nie wchodzilo

- kebab o ktorym tutaj gadaliscie. z tego co bylo napisane na opakowaniu to 100g produktu zrobione ze 140g miesa wolowego. oczywiscie inne smakolyki w skladzie tez byly ale bez przesady. w smaku dla mnie calkiem ok i polecam. lekko przypieczone na patelni, pol talerza miecha, pol talerza warzyw salata ogorek pomidor + feta do tego bulka ciemna i pepsi max, czulem sie jak w raju.

 

dodatkowo kupilem blender stojacy z tym dzbankiem za 70zl 

Odnośnik do komentarza

ostatnio bylo probowane:

 

- mrozona pizza z serowymi brzegami - taka srednia, mozna zjesc, giuseppe lepsza z mrozonek i te biedronkowe niemrozone tez lepsza. przy wiekszym glodzie polecam

Właśnie ją ojebawszy na kolację (1100kcal ;(). Nie jest zła, ale w sumie jakoś dupy nie urwała. Nie wiem jak jest z serem w brzegu ciasta w Pizza Hut, ale tutaj jest zwykły serek topiony, a nie wałeczek mocarelki.

 

6/10, tym bardziej, że przy 9zł za 24cm pizzy mrożonej, to wolałbym już dać niewiele więcej za 30cm w pizzerii.

Odnośnik do komentarza

Do jutra kawa w biedrze -20%

 

Kupiłem 10 Nescafe Classic do roboty z ekipą na zapas. Hehehe.

 

Poza tym dzisiaj próbuję

 

- Piast - nigdy więcej nie kupię. Pomyje, kolor niby jak piwo ale reszta mocno oszukana.

- Rurki z nadzieniem o smaku waniliowym. O ile rurkę chrupie się przyjemnie tak to nadzienie konsystencję ma ok ale smak... To nie jest wanilia. Może "chemiczna wanilia". Wtedy się zgodzę.

- Biedronkowa podróba M&M's czyli Monti - niby gorsze ale wpierdalam jak małpa kit i jutro będzie +3 kg. :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...