Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie to leży w łapie Dzimiego. Wydaje się takie lekkie i poręczne. Kolorki i ogólny wygląd także jak najbardziej na plus. Ciekawe czy rzucą tego Switcha normalnie do marketów z elektroniką, i to wszystkich, jak jeden mąż, a nie tylko tych wybranych. Kurna fajnie byłoby pójść i kupić jak człowiek konsole Nintendo nie czekając ciągle  na kuriera.

 

@pajgi no wiadomo. Niny może co najwyżej sypnąć kasą na jakiegoś exa, bo tak to raczej z dobrego serca mało zespołów podejmie się wspierania niewiadomego.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już było ale wkleje z innego forum.

 

This comes from one NX/Switch insider (NateDrake/Direct-Feed Games)that knows alot staffs about Switch but he also is very careful to not say to much, he also have some connection with Laura and Emily, for instance he from summer claimed that NX is Nvidia Pascal based.

 

- Final Devkits being shipped. No notable changes in specs that he knows of.

- Battery life of 3hrs is based on old Devkit. Nintendo is aiming at 3DS battery life, so between 5 to 8 hours.

- 5-8hrs is the range I've heard they are targeting. Hearing final dev kits went out in mid-November was an interesting detail and I thought people would want to hear about the battery range they are targeting.

Odnośnik do komentarza

@ Rayos - Trafić konsole Niny  w MM czy tam Saturnie to wielka loteria. Marzenie moje, to wejść do sklepu i niemieć problemu z zakupem, jak w przypadku X cza Pleja.

Może Switch będzie takim kozakiem, że wszyscy zaczną go pragnąć, to i na sklepy rzucą towar na półki sklepowe. Mam nadzieje, że tak się właśnie stanie i że ludzi w Polsce  wreszcie zrozumieją jak wielką frajdę dają gry od Niny i jak niezawodny mają sprzęt. Marzenie ściętej głowy, no ale zobaczymy.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Hav7n - według plotek - tak, ma być port Xeno X.

 

@kazuyoshi - raczej marzenai ściętej głowy, ale zobaczymy. Pokemon GO mimo wszystko zadziało i w polszy i trochę swiadomośc nintendo wzrosła po działaniach Conquestu, więc zobaczymy. Jak tylko CQE się postara i zarzuci dobrą kampanię reklamową w TV, a nie tylko w konkretnych pismach i stornach WWW, to moze coś z tego wyjdzie 

Odnośnik do komentarza

Raczej mają pozwolenie jak Image & Form i parę innych devów aby pochwalić się jakimiś nowinami bo wedle wiarygodności różnych developerów to Nintendo bardzo ostrożnie i poważnie podchodzi do ujawniania czegoś bez ich wiedzy. Szkoda że cała prezentacja nie jest w Grudniu ale praktycznie miesiąc został do konkretów. Mam nadzieje iż pozamiatają :-]

I dobrze że coraz więcej info potwierdza fakt że w bebechach siedzi nowy Pascal, może jednak Ninny odrobiło prace domową. Zresztą jako handheld to graficznie pozamiata wszystko co było ale dobrze widzieć już jakiś projekt śmigający na UE4 i oby to nie był render :D

Odnośnik do komentarza

Zaje.bisty ten szoł u Fallona. Dawno nie widziałem tak dobrej akcji marketingowej, rozwalił mnie ten słynny chińczyk na widowni i oczywiście "choose a fucking big television" :) Jak pokazać ludziom że Switch to nie tylko kieszonka? Puścić Zeldę na ogromnym ekranie! Idealnie trafili w mój gust z tą prezentacją. Sama konsola prezentuje się okej, ale nie pasuje mi ten podstawowy kolor. Mam nadzieję że będą różne warianty do wyboru. Te kolorowe fejki co ludzie robili były świetne. Ogólnie jaram się coraz bardziej i czekam na konkrety. Nawet brak Zeldy na premierę nie psuje mi radochy z czekania na nowe Nintendo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...