Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Kogoś poza Rayosem kręci granie w najgorszą wersję FPSa multplatformowego, bo przenośnie? xdd

mnie to juz zastanawialo przy okazji vity gdzie tez probowano z roznym skutkiem przenosic wielkie aaa

 

jak najbardziej jestem za portami z duzych konsol gier takich jak np nowy south park, okami hd, xcom itp bo sprawdzilyby sie idealnie na przenosniaku ale fpsy czy jakies wykrecone zaawansowane technicznie gry uposledzac byle byly przenosnie i sie tym jarac to juz patola :P 

Odnośnik do komentarza

 

Kogoś poza Rayosem kręci granie w najgorszą wersję FPSa multplatformowego, bo przenośnie? xdd

mnie to juz zastanawialo przy okazji vity gdzie tez probowano z roznym skutkiem przenosic wielkie aaa

 

jak najbardziej jestem za portami z duzych konsol gier takich jak np nowy south park, okami hd, xcom itp bo sprawdzilyby sie idealnie na przenosniaku ale fpsy czy jakies wykrecone zaawansowane technicznie gry uposledzac byle byly przenosnie i sie tym jarac to juz patola :P

 

 

Dokładnie, taki south park czy okami jak najbardziej, ale jakieś DOOMy, Preye i Dishonored to błagam, wolałbym nie grać wcale niż na zniczu, jeszcze rok po premierze z dużych konsol w pełnej cenie, świetny biznes xd

Odnośnik do komentarza

Do niektórych pustych lbow nadal nie dociera ze lepiej jest mieć możliwość zagrania w grę na switchu niż jej brak.

 

 

Dokładnie.

 

Na PSP wychodziło tego masa. Okrojone, pełne kompromisów... no i co? Źle się grało w burnouta, SSX, Midnight Club czy Fifę Street na PSP? Kto chce to zagra, kto nie, to oleje. Ważne, że mamy wybór, a nie pustynię bez gier.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Co Wy z tą grafiką? W 30k/s też się da grać? A 720p na małym ekranie to i tak lepiej jak 1080p na 40+ cali. Byle tylko te porty nie były robione na odpier... się, a wszystko wskazuje na to, że z Doomem, czy NBA2K się postarali.

ogrywanie indykow ze snesa na kanapie padem w lapie przed 50 calowym tv jest ok

 

ale granie w dooma jak król w łóżeczku to juz patola

 

sapkowski miał racje

No, krótko i na temat :). Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Czasami mam wrażenie, że toczycie ciężkie batalie o dostęp do tv z żonami/dziewczynami, że takie macie parcie na granie w łóżeczku xd Jak dla mnie to przez to bycie hybrydą znicz nie ma żadnej tożsamości, na tv gry wyglądają słabo w porównaniu z innymi konsolami, a gier typowo handheldowych jak Laytony czy Fire emblemy brak. 

Odnośnik do komentarza

tez nie jest ok, wiele razy juz pisalem ze indyczki pixel art tylko na malych ekranach

 

no ale taki spor jest bezcelowy, niektorych bedzie krecic obciety doom, innych nie bo woleli by okami czy south park, niech sobie wychodza wszystkie porty, zawsze to zwieksza pole manewru i wyboru kiedy i na czym dany tytul ograc, amen

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na tv gry wyglądają słabo w porównaniu z innymi konsolami, a gier typowo handheldowych jak Laytony czy Fire emblemy brak. 

kroliki spokojnie moglyby wyjsc na ps4/xone, podobnie jak mk8d, arms wyglada lepiej niz t7 czy sf5, oczywiscie nigdy gra ze switcha nie bedzie krolem wygladu w porownaniu do mocniejszych stacjonarek ale nie ma sie czego wstydzic jesli chodzi o exy, a fire emblem sie robi oficjalnie z premiera 2018, layton pewnie tez kiedys wyjdzie, ta konsola ma pol roku przeciez, a i tak rozkreca sie i ma biblioteka juz imo swietna

Odnośnik do komentarza

 

Do niektórych pustych lbow nadal nie dociera ze lepiej jest mieć możliwość zagrania w grę na switchu niż jej brak.

 

No koper ostatnio popisuje się daunem.

 

 

dobrze, że ty brokuł zawsze poziom trzymasz, a jak ci sie zada jakieś normalne pytanie to "nie wiem" 

 

 

@Ficek, dla Ciebie bez wątpienia jest świetna, bo nie miałeś nigdy nintendo, ja miałem ich praktycznie wszystkie konsole i znicz to jak dla mnie nic specjalnego, konsola ni to do grania na tv, ni to handheld, bo tablety do grania to już od dawna są i jakoś nikt się nigdy nie jarał

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Czasami mam wrażenie, że toczycie ciężkie batalie o dostęp do tv z żonami/dziewczynami, że takie macie parcie na granie w łóżeczku xd Jak dla mnie to przez to bycie hybrydą znicz nie ma żadnej tożsamości, na tv gry wyglądają słabo w porównaniu z innymi konsolami, a gier typowo handheldowych jak Laytony czy Fire emblemy brak. 

 

Ja mam dostęp do TV 24/h, przed zakupem pisałem Fickowi czy Rajosowi że u mnie na bank 90% czasu to będzie TV i chociaż mam wygodne legowisko to i tak teraz wolę konsolę w łapę, na kanapę i Zelduchna :D Także TV to chyba mniej niż 10% w tej chwili. Tak jakoś się odwróciło :D

Odnośnik do komentarza

Czasami mam wrażenie, że toczycie ciężkie batalie o dostęp do tv z żonami/dziewczynami, że takie macie parcie na granie w łóżeczku xd Jak dla mnie to przez to bycie hybrydą znicz nie ma żadnej tożsamości, na tv gry wyglądają słabo w porównaniu z innymi konsolami, a gier typowo handheldowych jak Laytony czy Fire emblemy brak.

Na Wii (słabym jak odkurzacz) ogrywałem SMG, czy Donkeygo, i cieszyłem japę. Twoim (i nie tylko) tokiem myślenia kto nie kupi XScorpio to w ogóle nie powinien grać w multiplatformy na Xone, czy PS4, bo przecież najlepsza wersja będzie na skorpionie, heh.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

tez nie jest ok, wiele razy juz pisalem ze indyczki pixel art tylko na malych ekranach

 

no ale taki spor jest bezcelowy, niektorych bedzie krecic obciety doom, innych nie bo woleli by okami czy south park, niech sobie wychodza wszystkie porty, zawsze to zwieksza pole manewru i wyboru kiedy i na czym dany tytul ograc, amen

 

mnie kreci obciety doom, podobnie jak chcialbym by okami czy south park tez powstaly na switcha. jestem na 90% pewny, ze takie Okami na switcha na pewno bedzie w 2018. Nie widzę innej możliwości. Mam nadzieję, że capcom nie zawiedzie.

 

Anyway - im więcej gier 3rd party na switchu, tym lepiej, nawet tak abstrakcyjnych projektow ktore teoretycznie nie maja prawa bytu jak doom, wolf, pelnoprawna fifa czy nba. bo lepiej miec wybor niz go nie miec. 

 

Zreszta, ludzie, ogarnijcie sie.

Na Wii U nie było prawie w ogóle gier 3rd party - narzekaliście, że nie ma 3rd party, Wii U tylko exami stoi od Nintendo.

Na Switcha zaczynają wychodzić 3rd party do których faktycznie developerzy się przykładają - źle, bo stare 3rd party, 30 fps zamiast 60, gorsza grafika. No ogarnijcie dauny

Odnośnik do komentarza

 

Do niektórych pustych lbow nadal nie dociera ze lepiej jest mieć możliwość zagrania w grę na switchu niż jej brak.

 

No koper ostatnio popisuje się daunem.

 

ty za to ostatnio masz skret macicy, a potrafisz sensownie pisac na temat co oboje dobrze wiemy, zamiast tego od jakiegos czasu twoj styl pisania z cw i wkp powielasz w tej czesci forum przeznaczonej na raczej merytoryczne dyskusje

Odnośnik do komentarza

Czasami mam wrażenie, że toczycie ciężkie batalie o dostęp do tv z żonami/dziewczynami, że takie macie parcie na granie w łóżeczku xd Jak dla mnie to przez to bycie hybrydą znicz nie ma żadnej tożsamości, na tv gry wyglądają słabo w porównaniu z innymi konsolami, a gier typowo handheldowych jak Laytony czy Fire emblemy brak. 

 

ale po co taki faszyzm w tym co kto chce i gdzie grac? ja prdl

Odnośnik do komentarza

 

 

Do niektórych pustych lbow nadal nie dociera ze lepiej jest mieć możliwość zagrania w grę na switchu niż jej brak.

 

No koper ostatnio popisuje się daunem.

 

ty za to ostatnio masz skret macicy, a potrafisz sensownie pisac na temat co oboje dobrze wiemy, zamiast tego od jakiegos czasu twoj styl pisania z cw i wkp powielasz w tej czesci forum przeznaczonej na raczej merytoryczne dyskusje

 

 

jest godzina 16, nie oczekujesz chyba, że będe pisał sensownie o tej porze :usmiech:

Dla mnie możesz grać na polu kalarepy, chyba mogę oczekiwać od handhelda gier handheldowych? 

 

Zresztą tobie nie ma co zadawać pytań, nawet retorycznych. 

 

nie obesraj się na miętowo, switch to nie handheld 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ogarnijcie już bajerę, 16:00 i minęło embargo na Dooma, serwisy zaczynają wrzucać swoje opinie.

 

 

We played the Switch version in tabletop mode, wearing headphones and predominantly holding a Switch Pro Controller. “With a Pro Controller” was, as we were told, “the preferred way” to play the game. Unfortunately, Bethesda is correct. We also played the game using only the attached Joy-Cons on the screen, and though the game absolutely functions as intended, the heavy reliance to push down on the joysticks to perform killing blows while also frantically running around feels a bit touchy with the Joy-Cons. You get used to it, but the Pro Controller is better.

 

Still, playing DOOM on the go is a neat feat, no doubt about it. The game runs smoothly without a single noticed drop in framerate during the first two levels. Yet a key cut seems to have been made - in this build we're looking at 30fps when playing on the portable, not the 60fps that was so celebrated on other consoles and the target for pretty much all PC owners. That's something we'll have to get used to for such a fast-paced shooter, and is the price we may pay for portability.
 
Nevertheless to the naked eye it’s apparent that this is, as they say, “a next-gen” title. Bloom lighting, detailed character models and expertly placed motion blur - it’s all there, and it all looks, somewhat surprisingly, pretty great. It would be a stretch to say that the game looks noticeably worse on the Switch portable screen than any other version of the game - it didn’t to us. In the future, when we get to play the game blown up onto a TV, perhaps compromises may be more visible, though it’s hard to imagine the average player would find too much fault in this build. A good looking game is a good looking game, and that earnestly describes DOOM on Switch, even if it doesn't necessarily completely match up with other console iterations.

 

http://www.nintendolife.com/news/2017/09/first_impressions_hell_in_a_handbasket_-_doom_on_nintendo_switch

Odnośnik do komentarza

 

Mnie też cieszy udany port po tym co zrobiło Ubi z Raymanem.

Zapędzasz się. Ten Doom nie będzie miał tylko dłuższego ładowania a masę innych kompromisów. Nie ma nawet porównania.

Ubi olało port Raymana, bo nawet jest bug z 2013 roku, że gry nie da się skończyć. Co innego, jeśli gra chodzi płynnie, przecież na takim małym ekranie w 720p będzie wyglądać cudnie, nawet po jakichś tam cięciach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...