Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie w robocie nadrobiłem directa i dla mnie MUST HAVE to Xeno, Mario i octopath travelers . Do tego kilka multiplatform muszę kupić na switcha. Takie gry jak dragon quest buildiers czy la noire a nawet rocket league czy fifa w wersji switch kuszą. Switch to najlepszy zakup konsolowy jaki miałem od czasów 3ds'a. Więcej gier do ogrania w pół roku od zakupu (kupiłem w sierpniu) niż przez 4 lata z ps4 czy 3 z xbox one :D

 

Trudny będzie wybór goty tego roku. Mario i xeno na pewno wskoczą do top 5 ciekawe czy zdetronizują persone 5.

Odnośnik do komentarza

 

Niby switch nie ma gier, a do końca roku w boxie trzeba kupić

Skyrim

DOOM

Resident evil revelations 1&2

LA noire

 

Choroba psychiczna, czy syndrom sztokholmski? Serio dasz 1000 zł za porty z handheldów, pastgenów? Doom 59 zł nówka, a Ty dasz za wybrakowaną wersję 259, bo zapewne za tyle pójdzie?
Nie wiadomo w jakich cenach będą. Ja akurat w żadną z tych gier nie grałem, więc wziąłbym za pół ceny którąś, tak jak teraz ogrywam Raymana Legends, ale niestety nic mnie z tej listy nie interesuje. Trochę Residenty, ale nie sądzę, żeby były tak dobre jak starsze części. Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

ale masz ps4 lub xone czy nie?jesli nie to jeszcze jestem sklonny uwierzyc ze kogos to jara ale godot ma racje zakup dooma w pewnie mocno okrojonej technicznie wersji za pewnie 200zl majac w domu ps4 (a rayos ma nawet prosiaka) gdzie gierke mozna wyrwac za niecale 50zl, a prezentuje sie o wiele godniej i po prostu lepiej

 

ja z tych remasterow lykam tylko la noire, nie gralem na ps3, a roznice miedzy ps4 a switchem beda marginalne przy takim typie gry, moge dac te 40zl wiecej by miec komfort grania stacjonarnie oraz przenosnie

Odnośnik do komentarza

No to tak, ogólnie fajnie, że na Switcha support 3rd party jest taki dobry. Doom, Skyrim, Wolf 2, FIFA, niech to się tak utrzyma. Zawsze dobra opcja mieć możliwość zakupu takich gier i grania sobie czy to przenośnie czy w doku, jak to Switch nam pozwala. Tylko specjalnie mnie te zapowiedzi nie jarają, bo Skyrima czy Dooma to ja dawno na PC wyrwałem za grosze i mogę mieć bardzo tanio na PS4/X1. Nie wiem ile będą kosztować na start, ale dla mnie to będzie fajna opcja dopiero jak używki zejdą poniżej 100 zł.

 

Brak jakichkolwiek update'ów w sprawie VC czy poszerzenia możliwości systemu - k,urwa żenada.

 

doom na karcie bedzie mial kampanie, multi do sciagniecia z sieci

To też jest skandalem, nie wiem jakim cudem Nintendo na to pozwala. Jaki jest sensowny powód niewsadzenia kontentu multi na kartę? Oszczędność? No więc od tego jest Nintendo by im powiedzieć, że chyba ich poje,bało i mają wyprodukować cart o większej pojemności i przeboleć stratę $1 na jednej gierce czy ile to wyjdzie. Gdyby oni jeszcze mieli jakiś biznes w kartach pamięci jak Sony, ale nie, po prostu są idiotami.

 

Xeno 2? To nowe jRPG z demkiem od razu? Super Mario Odyssey? No tutaj Switch nie zawodzi i każdy się tego spodziewał. Tegoroczny lineup gniecie łeb, PS4 i X1 nie mają nawet co startować. Jakieś Uncharted? Cuphead? Pfff. Co powiecie na najlepszą Zeldę czy Mario które pewnie wyje,bie na szczyt najlepiej ocenianych gier w historii. Tony miodu nas czekają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale masz ps4 lub xone czy nie?jesli nie to jeszcze jestem sklonny uwierzyc ze kogos to jara ale godot ma racje zakup dooma w pewnie mocno okrojonej technicznie wersji za pewnie 200zl majac w domu ps4 (a rayos ma nawet prosiaka) gdzie gierke mozna wyrwac za niecale 50zl, a prezentuje sie o wiele godniej i po prostu lepiej

 

ja z tych remasterow lykam tylko la noire, nie gralem na ps3, a roznice miedzy ps4 a switchem beda marginalne przy takim typie gry, moge dac te 40zl wiecej by miec komfort grania stacjonarnie oraz przenosnie

To fakt, ale ja akurat podjąłem decyzję, że Switcha sobie zostawię, wszystkie wcześniejsze konsole, albo sprzedałem, albo dałem w prezencie, żeby ktoś inny się nimi cieszył, bo po co mają leżeć w szafie i się marnować? Więc z tej racji będę kolekcjonował wersje gier na Switcha, szczególnie gry do multi i typowe do grania poza domem, choć kto wie, czy się kiedyś tego też nie pozbędę. PS4 na pewno kiedyś oddam, pewnie po premierze TLOU2, ogólnie nie bawię się w kolekcjonowanie, PS3 dałem chrześniakowi, a gry (40) podzieliłem na (jeszcze) dwóch przyjaciół :). Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Odnosząc się do wcześniejszych uwag

 

Tak, dam za dooma ha switcha pełną cenę. Bo mogę. Chociaż wbilem 1000gs na x1 i planuje kupić na ps4 i zrobić jeszcze raz calaka, to kupię na switcha.

 

Skyrim też kupię.

 

Kupie też chociażby po to, żeby developerzy widzieli, że ich gry mają branie i warto na switcha coś tworzyć. Coś więcej niż porty gier sprzed roku

Odnośnik do komentarza

Odnosząc się do wcześniejszych uwag

 

Tak, dam za dooma ha switcha pełną cenę. Bo mogę. Chociaż wbilem 1000gs na x1 i planuje kupić na ps4 i zrobić jeszcze raz calaka, to kupię na switcha.

 

Skyrim też kupię.

 

Kupie też chociażby po to, żeby developerzy widzieli, że ich gry mają branie i warto na switcha coś tworzyć. Coś więcej niż porty gier sprzed roku

Rayos - prawdziwy psychofanNintendo xD.

Odnośnik do komentarza

Kupie też chociażby po to, żeby developerzy widzieli, że ich gry mają branie i warto na switcha coś tworzyć. Coś więcej niż porty gier sprzed roku

"Kupię porta gierki sprzed roku i sprzed sześciu lat, żeby developerzy mieli zachętę do robienia nowych gier zamiast portów"

 

Th-thanks I guess

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i jak dla mnie Super Mario Odyssey, Xenoblade Chronicles 2, Project Octopath, Fire Emblem Warriors, Snipperclips Plus: Cut it out, together!, Sonic Forces, Arena of Valor, Kirby Star Allies to gry które muszę mieć. Trzeba powiedzieć, że Pstryczek pierwszy rok ma lepszy niż PS4 i Xbox One za czasów swojej młodości.

 

Ciekawi też Wolfenstein II: The New Colossus. O ile kupię go na PC albo PS4 to i tak ciekawi jak to będzie działać i wyglądać. 

 

Pamiętajmy, przed nami jeszcze Tokyo Game i tam też zapewne Nintendo coś pokaże. Ogólnie directy tylko mnie utwierdzają w tym, że zakup konsolki był dobrą decyzją.

 

Teraz niech jeszcze gry zaczną mieć PL napisy i ja już niczego więcej nie chcę. Skyrim z polskim dubbingiem, pls!  ^_^

Edytowane przez szurubur
Odnośnik do komentarza

No, ale co mają wrzucić na rozeznanie rynku? Jest stary, najbardziej popularny rpg ostatniej dekady, jest trochę młodszy, ale mocno grywalny Doom, w sumie kolejna ikona. No i będzie nowy Wolf, co tu jest wg Was nie tak? Parę starych gierek, które mają się szanse zwrócić i nowy szpil, sprzedaż tej trójki napewno będzie jakimś miernikiem targetu konsoli dla Bethy. Wszyscy chcieli te 3-rd party chyba tylko po to, żeby narzekać, że konsola przenośna jest słabsza od stacjonarnych sprzętów. Bo za chwilę będzie, że Wolf trochę brzydszy od wersji na ps4. A tak naprawdę ludzie narzekają... bo dostali możliwość wyboru. Zarówno jeśli chodzi o formę grania czy poziom techniczny. Chcesz UHD i HDR to bierzesz wersję na playa pro czy pc, ewetualnie czekasz na xbox x, chcesz pograć on the go to bierzesz wersję na Switcha. Zbierasz trofea to kupisz na zwykłe ps4. Mnogość wyboru, opcji, preferencji... a ludzie tylko narzekają. 

Co do reszty line-upu to jest w nim coś dla każdego. Świetnie uzupelnia do tej pory wydany sort. Chyba jedynie brakuje takiej "normalnej" bijatyki i poważnych wyścigów. A reszta już jest albo będzie, od gierki dla 3-latka, po gry dla starszych np Resident Evil. Nawet piłka nożna czy koszykówka już są... Klasyki też są... (ok, nie ma VC, ale Nintendo mądrze planuje swoje plany, directy i jestem więcej niż pewien, że konkretny zastrzyk możliwości (właśnie VC, YT czy przeglądarka) dostaniemy przy okazji premiery płatnego online żeby trochę zminimalizować w(pipi) po zapłacie. 

Nintendo ostro zapier.d.ala w tym roku, po rozkojarzeniu po sukcesie Wii i wpadce z WiiU wyciągnęli wnioski. Nie wszystkie decyzje są trafne (archaiczne podejście do online, telefony jako komunikatory, małe pojemności kartów) ale ogólnie idą w dobrą stronę. Mi to się podoba, nie muszę kupować nowego tv, a grać będzie w co :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie porty i stare gry są równie cenne co nowe. Bo dla mnie są nowe. Od lat nie mam czasu grać w domu praktycznie w nic. Mam ze 200 gier na Steam z których przeszedłem z 10. Nowego Tekkena na ps4 odpaliłem na 10 minut. Wolę to mieć na Switchu, jestem w stanie sobie grać w drodze do roboty, inaczej w tej chwili grania u mnie nie ma. Także nie grałem ani w LA, ani w Dooma, nowego Wolfa nie ruszyłem. Trudno, kupię je jeszcze raz po jednej i będę przechodził.

 

Jak ktoś chce te gry mieć w domu tylko, w najlepszej jakości to na Switcha patrzeć nie będzie tylko kupi sobie to co wyszło na PC i wyda 12000 na jakiegoś potwora. Tylko że to nie jest klient z grupy docelowej Switcha.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Kurcze zamiast sie cieszyć, że Switch dostaje wsparcie. Dooma się sprzeda jeszcze trochę kopii co może się przełożyć na decyzje o sequelu (który i tak by wyszedł ale wiecie) to jakieś narzekanie, że za 200zł ktoś chce sobie kupić. Jak go stać to niech kupi i nawet 5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...