Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak by najwieksze hity nadal były dostepne w sklepach to pewnie by mnie to nie wkurzało ale ostatnio jak szukałem FFTA2 to troche się zdziwiłem ile takie coś może kosztować. Z góry mówię że nie interesują mnie używane gierki a fakt że gry z DS'a mają już kilka lat to 200zł nie wchodzi w grę.

Ta gra lata w okolicach 100zl. Nie wiem czy nowka w folii nadal nie wisi na allegro za 119. Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
E: dla mnie failem jest chociazby to że konsola jest kompatybilna z grami z DS, gry sa uploadowane na serwery (w koncu mozna je kupic na WiiU) ale nikomu nie chce się podpiąć tego do wersji eShop dla 3DS. Cross-buy u Sony to genialna sprawa. To naprawde mgłoby im sprzedac troche więcej gier jak by to wprowadzili. Opcja Cross save tak jak u Sony (w zalznosci od gry) też by była za(pipi)ista.

 

 

U nich nawet tę samą grę (Shovel Knight, Shantae) trzeba kupić na obie konsole, jeśli chce się mieć dwie wersje, także :reggie:

Ja chcę tylko dwóch rzeczy - aby to nie było kombinowanie z VR (nie jara mnie) i aby to nie było kombinowanie z przejściem na jakąś cyfrową dystrybucję gier (ale to chyba niemożliwe, japońska konsola, a u nich pudełka trzymają się mocno). Fajnie by było, jakby zaskoczyli czymś, czego się kompletnie nie spodziewam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
- o casuali łasych na hity typu kinekt, wiilot, eye-toy? to nie przejdzie kolejny raz, kinekt 2 to prawie doskonałe urządzenie, które jednakowoż nikogo nie obchodzi - mam, użyłem 3 razy i wywaliłem do szafy bo denerwował mnie gruby kabel i dodatkowe 20W prądu, które to zżera,
 

 

 

 

To jedynie oznacza, że rynek zmęczył się Kinectem i innymi kamerkami. Nie znaczy, że jakaś nowa popierdółka nie zrobi furory.

Odnośnik do komentarza

A ja bym chcial zeby gierki wkoncu sie przypisywaly do KONTA a nie KONSOLI, zeby byla wsteczna kompatybilnosc.

 

A tak ogolnie to sie strasznie boje o to NX...kiedys jak zapowiadalo cos nowego to czlowiek szczesliwy bo bedzie postep, bedzie lepiej...a w obecnych czasach takie pomysly lataja ze az strach sie bac, zaraz sie okaze ze NX to smartfon, ktory mozesz podlaczyc do TV i dowalic pada zeby grac :yao:

 

Zebym nie wypaplal, pfu pfu pfu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak, ale gdzie pozostałe gry oprócz 10 exów?

 

Jego ukochana konsola, Gacek, też miała tak z 10 świetnych exów :)

 

Kubsonowi chodziło chyba o normalny pad, a nie tego cudaka. I gry w ilości większej niż 10sztuk.
 

 

 

Padlet to najzwyklejszy joypad. Ino masz dodatkowo ekranik, który czasem dotykasz (w wielu grach w ogóle).

Odnośnik do komentarza

 

Ino masz dodatkowo ekranik, który czasem dotykasz (w wielu grach w ogóle)

I tutaj jest właśnie ten problem bo zamiast dać Pro Controller jako standardowy pad by grać po ludzku i wygodnie.  To jak to bywa u Ninny trzeba wcisnąć jakiś bzdetowy bajer,który mało kogo będzie obchodził/używał. Choć znając życie pewnie do NXa znów dodadzą jakiś super duper ficzer,o którym za pół roku pewnie przeciętny użytkownik zapomni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to już się możesz żegnać z NX, bo na pewno dodadzą jakiś nowy ficzer. Oni już nie zrobią nigdy zwykłej konsoli ze zwykłym padem (szczęść boże - Padlet jest zayebisty). Oni chcą próbować nowych rzeczy i starać się wprowadzać innowacje, zapewniając zabawę z innej strony. Powtarzają to od lat. 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem tradycjonalistą jeśli chodzi o granie i takie na siłę wciskanie  "innowacyjności" jak to nazywasz w ogóle do mnie nie przemawia. Wolę normalny pad i konsolę.

 

To zapraszam na PS4 i Xbox One.

 

 

XD

 

 

Tak, tak, niech jeszcze Nintendo stworzy konsolę, która niczym się nie różni od konkurentów. Świetna sprawa. Niech chociaż Nintendo próbuje zrobić coś innego. Czasem im się uda, czasem nie. Grunt że próbują. A Ty tak czy siak nie kupiłbyś ich konsoli. 

Odnośnik do komentarza

Padlet jest spoko minus (pipi),owa bateria. Ergonomia jest bardzo dobra. Gdyby nie majestatyczna bateria w Pro Controlllerze to pewnie nawet bym nie brał.

 

No ale co ja wiem używam go od 2 lat.

 

Zwykly pad z ekranem. Tak jest.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

A Ty tak czy siak nie kupiłbyś ich konsoli.

Kupiłbym dla Project Zero,Bayo i Xeno ale 900zł mi się nie chce wydawać dla 3gierek. Może do końca roku cena spadnie to się rozważy zakup.

 

 

 

To zapraszam na PS4 i Xbox One.

Po co mi te ułomne pudełka XD

Wolę tą kasę sobie odłożyć i potem złożyć dobrego kompa,który obecnie oferuje więcej,taniej i w lepszej oprawie niż ten szajs od M$ i Sony.

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać figaro rację gry na wii u bawią, po prostu człowiek się cieszy jak głupi :] 

Dlaczego ja sprzedałem tę konsolkę ;/ Teraz znów myślę o zakupie dla xeno i splatoona, ale kurczę nie.. ta konsola jest zbyt droga w stosunku do tego co oferuje. 

 

Niestety sie nie zgodze. To PS4 i Xone sa drogie w stosunku do tego co oferuja. Wii U ma kozak gierki na dluuuuuuuuugie godziny i maja tyle miodu ze przecieka do sasiadow i na osiedle. Nawet dziadki wychodza na balkon zobaczyc jak ktos gra na Wii U niczym do pizzy Guseppe.

 

A co do ceny konsoli, ja swoja uzywke nabylem za bodajze 550zl odliczajac wysylke i gratisowe gry wiec dla mnie cena bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

bym kupił

wolę złożyć

mógłbym sobie kulic

 

 

TO TO ZRÓBCIE BOŻE

Dla mnie to nie taki deal.. miałem Wii U ograłem wszystko oprócz Bayo 2, Splatoona i xeno - to są trzy gry! Jak cena konsolki spadnie do 600-700zł to rozważę zakup. Moja w sumie jak odliczyłem gry właśnie za tyle poszła.

 

Nadal uważam, że tytułami ekskluzywnymi ta konsola gniecie, ale co z tego jak przejdzie się je to stoi i czeka x miesięcy na następną premierę. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

No niestety, Starh, Nintendo zawsze było drogie. Czuję to od dziecka. Wyobraź sobie być 10 latkiem w biednej rodzinie i kupić grę za 280 zł. Ile myśmy się z braćmi nazbierali wiśni, fasoli czy porzeczek, żeby było nas stać na jedną grę :obama: Ale człowiek potem cieszył się jak głupi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...