Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Bayonetka

W101

Xeno

Fast Racing Neo

Super Mario Maker, NSMBU i 3DWord jak się nie jest uprzedzonym downem. Zresztą po co ja to tlumaczę przecież Mariany KU,RWA SĄ znakomite

Mario Kart 8

Splatoon

Monster Hunterek 3

 

Boże 900zł jak drogo. Idę kupić ps4 z bloodborne.

Odnośnik do komentarza

Bayonetka

W101

Xeno

Fast Racing Neo

Super Mario Maker, NSMBU i 3DWord jak się nie jest uprzedzonym downem. Zresztą po co ja to tlumaczę przecież Mariany KU,RWA SĄ znakomite

Mario Kart 8

Splatoon

Monster Hunterek 3

 

Boże 900zł jak drogo. Idę kupić ps4 z bloodborne.

 

Nie wymieniles Tropical Freeze...masz Ty godnosc czlowieka? :shotgun:

Project Zero

Smash

Pikmin 3

ZombiU

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bayonetka

W101

Xeno

Fast Racing Neo

Super Mario Maker, NSMBU i 3DWord jak się nie jest uprzedzonym downem. Zresztą po co ja to tlumaczę przecież Mariany KU,RWA SĄ znakomite

Mario Kart 8

Splatoon

Monster Hunterek 3

 

Boże 900zł jak drogo. Idę kupić ps4 z bloodborne.

 

Zapomniałeś o 

 

Donkey Kongu

dwie Zeldy oraz jedna nowa

Smash Bros

Pikmin 3

Captain Toad

Hyrule Warriors (jak ktoś lubi)

Yoshi Wolly World

 

no i retro kolekcja na eshopie, na pewno macie dużo zaległości z dsa, gba czy snesa hehe

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nadal uważam, że tytułami ekskluzywnymi ta konsola gniecie, ale co z tego jak przejdzie się je to stoi i czeka x miesięcy na następną premierę.

A jak jest na ps4 albo xo? Czekasz od marca do końca roku na dlc do jednej gierki a na xboxie na jesieni masz tyle gierek, że nie wiesz w co ręce wlożyć (pomijając gusta grającego) a tak to bieda do przegryzania multikami albo samograjami od tejltale

Odnośnik do komentarza

wygodny

poza tym czego ty sie boisz?

Kupujesz (pipi)a w ilosciach hurtowych jakies crapy, w ktore nigdy nie zagrasz (niektore pewnie po 500 pln i wyzej), a nie mozesz sobie wii u kupic?

nie mam nawyku sprzedawania konsol, a jak ten nx ma miec wsteczna, to niepotrzebne mi wiiu, wytrzymam kilka miesiecy jeszcze. No i troche szkoda mi kasy na konsole dla 3 gier, xeno i smash z mario kart do kanapowego multi. Nic wiecej mnie tam specjalnie nie jara. 

Najdrozsza gra na ds'a jaka mam, bo tylko te trzymam, to super robot taisen, ktore mnie kosztowalo 150zl mniej niz ciebie z tego co slyszalem. 

Odnośnik do komentarza

 

Bayonetka

W101

Xeno

Fast Racing Neo

Super Mario Maker, NSMBU i 3DWord jak się nie jest uprzedzonym downem. Zresztą po co ja to tlumaczę przecież Mariany KU,RWA SĄ znakomite

Mario Kart 8

Splatoon

Monster Hunterek 3

Boże 900zł jak drogo. Idę kupić ps4 z bloodborne.

 

 

Zapomniałeś o 

 

Donkey Kongu

dwie Zeldy oraz jedna nowa

Smash Bros

Pikmin 3

Captain Toad

Hyrule Warriors (jak ktoś lubi)

Yoshi Wolly World

 

no i retro kolekcja na eshopie, na pewno macie dużo zaległości z dsa, gba czy snesa hehe

No gurva Panowie no i Lego City Undercover. Toż to masakrator. Świetna gierka.

 

Co do NX to tak jestetem egoistą ale wali mnie ile sprzedadzą konsol (wiem, że może to doprowadzić finalnie do problemów) ale do multiplatform są inne sprzęty. Niech robią te swoje sweet exy. Czekam jak wuj na nowego Metroida, Zeldę i Mariana w 3d. Dla odmiany po dwóch świetnych ale dość podobnych częściach DK niech zrobią Konga w 3d (marzenie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...