Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem proponuje tylko ogarnąć jakoś listę gierek zawczasu. Jak będziesz miał chwilę to przetestuj emulator gacka i sprawdź,czy nie krztusi się przy 4 padach, bo tak to byśmy mogli grać w smasha, godzille i inne prawilne gierki na 4 osoby.

Gralismy na 1 zlocie, nie dziala tylko dreamcast.

Odnośnik do komentarza

Ech kurfa, cala podloga drewniana porysowana od szurania krzeslami (*)

Zrobila sie droga impreza.

Musze cos wymyslec, jakis dywan moze :/

Nie wiem czy tyle osob to jest dobry pomysl :<


1 czezky

2 mozi

3 orzech

4 darek

5 yano

6 soban

7 ogorkozo

8 soul dresiarz z pragi

 

rezerwisci

1 weliusz

2 topsy

3 szujadj

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej!

Termin: przyszla sobota

Czas: 12-13 (nie pozniej, serio trzeba ogarnac turnieje, wtedy najlepsze emocje)

 

Gry: samurai gunn, pes6, ctr, bushido blade 2, propozycje?

Może Darek wezmie dreamcasta i wtedy power stone, q3, ut, spawn, itp

 

Prosze o potwierdzenie obecności osoby z listy.

Pzdr

Odnośnik do komentarza

serio O_o ? blokada za ten tekst o zatoce ?

 

 

U mnie tak samo. Za zartowalem sobie w CW ze sciagne wiedzmina z zatoki i dostalem od Bansai bana na tydzien,szkoda slow na administracje. Dostaja bol duspka jak ktos cos za zartuje..

 

Tak naprawde dostalem Wiedzmina za darmo poniewaz kupilem karte graficzna i mialem do wyboru nadchodzaca gierke i wybralem tego raka i zawsze pisalem na forumku ze sciagne za darmo wieska a Ci mnie zbanowali.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Zaraz moze jeszcze napiszesz ze tylko raz w CW zazartowales? I nigdy wiecej nie pisales o zatoce, nigdzie indziej tak? Wybacz ale ludzie juz mieli dosyc twoich postow w stylu "sciogne z zatoki" / "no sciagne za darmo".

 

Cieszy ze mnie dostales z karta Wiedzmina, trzeba bylo napisac od razu jak czlowiek a nie mowic w temacie ze sciagniesz za darmo, w cw bla bla bla zatoka, teraz pretensje mozesz miec tylko do siebie.

 

Reszte prosze o powrot do tematu, a dalsze niedopowiedzenia prosze poruszac tutaj: http://www.psxextreme.info/topic/102606-trudne-sprawy-administracyjne-i-regulamin/page-17 lub na PW.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...