Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

yo!

 

ziomki mam plan! ;)

wcześniej już mowiłem o tym że może bym wziął ps3, ale przyznam że po pierwszym razie gdy sie na(pipi)ałem dosyć mocno i ledwo wrociłem do domu to wizja wożenia konsoli wydawała mi sie dosyć ryzykowna.

ale za drugim razem (czyli ostatnim) picie było bardzo kulturalne, powiedział bym że ledwo co sie napiliśmy. z drugiego spotkania wracałem na luzie już wręcz prawie drzeźwy - myślę że w takiej sytuacji wzięcie konsoli do plecaka to nie jest szaleństwo tylko spoko opcja.

 

więc ponawiam propozycje przyniesienia ps3 (+ dwa pady oczywiście)

w co by można pograć? czyli co mam na konsoli od ręki

- tekken tag 2

- super puzle fighter turbo HR remix ;) (ostatno sam o tym zapomniałem)

- to nowe JOJO w 3d. ta bijatyka jest dosyć słabo zbalansowana bo moce standów są dosyć dobrze odwzorowane względem mangi  - więc niektóe postacie które mają standy typowo do walki są dosyć mocne, za to inne których stadny przydawały się w innych okolicznościach niż w walce nie radzą sobie aż tak dobrze. ale mimo tego napewno mozna by troche pograć na luzaku

 

dodatkowo gierki z psx

- SFA3

- jojo

(ewentualnie jeszcze inne)

wiem że graliśmy  w to na emu na PC. ale jeśli będzie zainteresowanie tymi grami to dajcie znać to pocisnę w nie i odblokuje nowe postacie. bo jak ostatnio graliśmy to nic nie było odblokowane

 

jeśli będzie zainteresowanie to moge też dokupić np ultra SF4, albo jojo HD

 

dajcie znać co sądzicie. ale wydaje mi sie że ps3 było by miłym dodatkiem i w pare gierek można pograć (i dodatkowy plus - pady które wezme będą działać bez kabli ;) )

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

xd

Spoko, mozna pograc w CTR w glorious 1080p.

Yano: odblokuj na PC na emu i wyslesz mi na maila save ;]

Albo znajdziemy na necie, na bank juz sa.

 

Granie bedzie niedlugo. Czesc osob ze zlotu juz sie zadeklarowala, wiec zostanie malo wolnych miejsc. Mysle nad terminem. Generalnie sporo chetnych zostanie tym razem poszkodowanych (beda ludzie, ktorzy moga tylko teraz, w najblizszym czasie), ale odbija sobie nastepnym razem.

 

Czezky

willy

orzech

yano

kanabinol

codename

velius

 

Musze sie mocno zastanowic czy chce kolejny raz wiekszy sklad (mam nadzieje, ze rozumiecie moja sytuacje :sorcerer: ). Jesli tak, to minimalnie.

Moze po prostu bedziemy robic rotacje.

 

Willy bedzie nocowal. Codename, ty masz gdzie sie zatrzymac? Jeszcze jedno miejsce do spania sie znajdzie w razie czego. Bo kabi to chyba pocisnie w wieczorkiem do domu, co?

Zaczniemy wczesnie, gdzie kolo poludnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...